پرونده کدخبر: 248077 ارسال پرینت 4317

رکنا: زن و مرد نپالی که به اتهام قتل همسرانشان در حبس به سر می‌برند، در مراسمی با حضور کارکنان زندان و هم‌بندی هایشان با یکدیگر ازدواج کردند.

به گزارش منابع خبری، «دیلی کویرالا»ی 33 ساله به اتهام قتل همسر اولش به 20 سال زندان محکوم شده است. «میموکاشا بیستا»ی 30 ساله نیز که به خاطر قتل شوهرشزندانی Prisoner است، باید 4 سال دیگر پشت میله‌ها بماند. این دو زندانی که در دو بخش جداگانه زندان کوچک روستای غربی نپال در حبس هستند، هرگز تا زمان مراسم ازدواج با یکدیگر ملاقاتی نداشتند.این درحالی است که مادر داماد که به اتهام معاونت در قتل عروسش در زندان است، وقتی از سرگذشت هم ‌بندی‌اش «میموکاشا» باخبر شد از او برای پسرش خواستگاری و مقدمات این ازدواج را فراهم کرد.
براساس اظهارات مسئول زندان، این زوج قاتل The Murderer تا زمان آزادی Freedom داماد نمی‌توانند با یکدیگر دیدار خصوصی داشته باشند و فقط دو روز در هفته فرصت گفت‌و‌گو خواهند داشت. عروس جوان هم گفت: «دیلی، همسرش را کشته و من شوهرم را. فکر نمی‌کنم کسی حاضر باشد با ما ازدواج کند. مادرش هم‌بندی من است و چون به من علاقه‌مند شده بود پس از مشورت با پسرش از من خواستگاری کرد که جواب مثبت دادم.»برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر