پرونده کدخبر: 248075 ارسال پرینت 807

رکنا: خواستگار کینه توز وقتی از دختر مورد علاقه‌اش جواب رد شنید، با یک ظرف بنزین آپارتمانی را که دختر جوان در آن ساکن بود به آتش کشید.

در این آتش‌سوزی مرد 70ساله‌ای با دختر جوانش در میان شعله‌های آتش سوختند اما دختر مورد علاقه مرد آتش افروز، از این حادثه Incident انتقامجویانه جان سالم به در برد. متهم این پرونده صبح دیروز درشعبه دوم دادگاه کیفری حاضر شد تا از جنبه عمومی جرم Crime محاکمه شود.

در این آتش‌سوزی که شامگاه بیست و دوم مهرماه سال 91 در آپارتمانی در ورامین اتفاق افتاد، مأموران آتش‌نشانی درعملیات اطفای حریق، جسد سوخته مرد 70ساله‌ای را از میان شعله‌ها بیرون کشیدند و دختر جوانی را که بشدت دچار سوختگی شده بود به بیمارستان انتقال دادند که این دختر با گذشت چند روز جانش را از دست داد. در تحقیقات میدانی مأموران پلیس، دختر مورد علاقه این جنایتکار به کارآگاهانجنایی که در محل حضور داشتند گفت: پسرجوانی که قبلاً به خواستگاری‌ام آمده بود امروز ناگهان در آپارتمان را با لگد باز کرد و با پاشیدن بنزین همه جا را به آتش کشید و بعد هم با کمک یک موتورسوار که سرکوچه منتظرش بود متواری شد.با این سرنخ، تحقیقات برای ردگیری این جوان 30ساله آغاز شد و مأموران توانستند با موفقیت متهم را دستگیر کنند. این متهم پس از دستگیری، جرم خود را پذیرفت و انگیزه‌اش را انتقامجویی از دختر مورد علاقه‌اش بیان کرد.سال گذشته این جوان ازسوی قضات شعبه دوم دادگاه کیفری به دو بار قصاص محکوم شد اما قضات دیوان عالی کشور تنها حکم او را در رابطه با قتل Murder مرد 70ساله تأیید کردند و این زندانی Prisoner از طرف خانواده دختر بخشیده شد. صبح دیروز متهم از زندان Prison به شعبه دوم دادگاه کیفری انتقال یافت تا از جنبه عمومی جرم محاکمه شود و در پایان این جلسه قضات شعبه دوم به ریاست قاضی Judge زالی و قاضی اسلامی - مستشار ارشد - برای صدور رأی وارد شور شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر