پرونده کدخبر: 237569 ارسال پرینت 642

رکنا: 2 دختر دزفولی که با موتورسواری در خیابان ها ی شهر هنجار شکنی کرده بودند دستگیر شدند.

این 2 دختر در حالیکه تعدادی جوان موتور سوار آنها را همراهی می کردند، در بوستان جنگلی لاله در ابتدای جاده بخش سردشت دزفول موتورسواری می کردند.

سرهنگ علی الهامی فرمانده انتظامی دزفول گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اخلاقی و مقابله با بی نظمی و ناهنجاری ها در جاده دزفول به سردشت حضور داشتند، افزود: در این بین 2 دختر هنجار شکن از نبود نیروی انتظامی در بوستان جنگلی دزفول سوء استفاده کرده و در اقدامی ناپسند و مخالف با ارزش ها‌ و هنجارهای جامعه و انقلاب اقدام به موتور سواری کردند.

وی افزود: انتشار تصاویر و فیلم این حرکت زشت و قبیح در فضای مجازی موجب نگرانی و تاسف بسیار زیاد مردم دین دار و ولایتمدار شهرستان و به طبع مسئولان و متولیان فرهنگی شهرستان شد.

سرهنگ الهامی افزود: پس از انتشار این تصاویر و فیلم در فضای مجازی که بیانگر اوج پشت پا زدن به هنجارهای دینی توسط آن 2 دختر و انجام حرکات زشت در پارک جنگلی بود، نیروی انتظامی اقدامات گسترده ای را برای دستگیری این دو دختر انجام داد.

وی گفت: این 2 دختر امروز با همکاری بسیج، منابع مختلف خبری و مردم شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • ناشناس 1 1

    نه عزیزم این عکس مربوط به این خبر نیست. پلاک ماشین ها رو نگاه بکن. مال سیصد سال قبله این عکس شما.
    این مورد اخیر توی جاده س و ده ها موتورسوار مرد هم دارن دو تا دختر که سوار به یه موتور هستن رو اسکورت می کنن.
    لباس و اندام این دختر ها به خاطر چاقی و چسبان بودن لباس هاشون خیلی ناجور و زننده س. خوب شد دستگیر شدن. فردا مد میشد همین کار
    رکنا: خبر و عکس از منابع خبری ارسال شده است و ما از دقت نظر شما تشکر می کنیم.