پرونده کدخبر: 237345 ارسال پرینت 385

2 برادر در یک انتقام گیری خونین در 2 سناریوی همزمان قتل عام مسلحانه ای را به اجرا رساند.

به گزارش رکنا، صبح امروز 2 سناریوی تیراندازی مرگبار در اراک به ماموران پلیس Police مخابره شد و خیلی زود ماموران با حضور در صحنه های جنایت Crime پی به کشته شدن 5 تن و زخمی شدن 4 نفر دیگر شدند.

بدین ترتیب تجسس های ویژه برای دستگیری عاملان این جنایت کلید زده شد و ماموران در گام نخست مشخص شد 2 برادر عامل این تیراندازی مرگبار هستند.

کارآگاهان در این مرحله موفق شدند خودروی رها شده عاملان جنایت را در یکی از خیابان های اراک پیدا شد.

ماموران درگام بعدی با اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند یکی از عاملان جنایت را در عملیات پلیسی دستگیر کنند.

کارآگاهان در این مرحله پی بردند که قاتل The Murderer یکی از مجرمان سابقه دار است که چندی پیش از زندان Prison آزاد شده و به کمک برادرش و با برنامه ریزی قبلی برای انتقام گیری دست به این قتل Murder عام زده اند.

سردار عزیزی

سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان اراک با اعلام این خبر گفت:انگیزه قتل به قصد انتقام جویی و اختلافات قبلی قاتلان با ساکنان در خانه بوده و تحقیقات برای دستگیری دیگر قاتل فراری این جنایت هولناک ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • ناشناس 0 2

    این کلمات انگیسی چیه در میان متن مینویسی اینجا ایران است و مردمش فارس زبان همه ملت که زبان انگلیسی نمی دانند مخاطبین شما هما کار شناس ارشد نیستند از همه اقشار ایران است .... طرف ممکن است در سطح ابتدایی و یا دیپلم سواد داشته باشد .......
    رکنا: با نوشتن کلمات انگلیسی سعی داریم کاربران هنگام مطالعه با واژه و معنای کلمات خاص آشنا شوند. با تشکر از حسن توجه شما.