دزدها بازداشت شدند

رکنا: 2جوان که کیف پریناز ایزدیار بازیگر زن مشهور سینمای ایران را به سرقت برده بودند، بازداشت شدند.

به گزارش رکنا، این بازیگر زن معروف که پریناز ایزدیار نام دارد چندی پیش در خیابان فرمانیه مورد حمله 2 دزد موتورسوار شده بود.

به گزارش رکنا، پریناز ایزدیار پس از قاپیده شدن کیفش که مدارک شناسایی و ... داخل آن بود به پلیس گفت: دوستم در باشگاه فرمانیه عروسی بود که من آخر شب دنبال او آمده بودم که این اتفاق افتاد.

پریناز ایزدیار افزود: برای رسیدن به باشگاه شیشه سمت راست را پایین داده بودم تا آدرس بپرسم و فراموش کرده بودم که شیشه را بالا بکشم. طبق عادت کیفم روی صندلی جلو بود که به باشگاه فرمانیه رسیدم.

پریناز ایزدیار ادامه داد: منتظر نشسته بودم که دیدم یک نفر از پشت به ماشین نزیک می شود فکر کردم دوستم است چون تاریک بود و دقتم را پایین آورده بود. در یک لحظه جوانی از شیشه تا کمر خود را داخل خودرو کرد کیفم را قاپید. کیف را گرفتم ولی آن جوان یک مشت به من زد و کیف را با خودش برد.

پریناز ایزدیار در حالی که ترسیده بود، گفت: دزدها دو نفر بودن فردی که کیفم را دزدید کمی آن طرفتر سوار ترک یک موتورسوار شد و خیابان یک طرفه را با سرعت طی کردند.

به گزارش رکنا، چندی پیش دزدان کیف پریناز ایزدیار - بازیگر زن - بازداشت شدند، اما به گفته خود وی نه از کیف خبری شد و نه از مدارک که داخل کیف بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

  • ناشناس 1 0

    پریناز جون بازیگر محبوب شکرک خداک خودت سالمی.

  • ناشناس 1 0

    این زمونه رسم شده دزد را پیدا میکنند وبه مال باخته معرفی میکنند وبعدمیگند شمارا به خدا سپردیم وقتی هم میگند پس اموال سرقتم چی شد میگن آقا یا خانم وقت مارا نگیرید ما به خاطر حفظ امنیت وظیفه داریم دذد شما را بگیریم دیگه اموالتون مننه ....از دزده هم وقتی میپرسند پس مورد سرقتم کو تو دماغی میگه شیمنده دود کیدم یفت بالا دیگه دشتم نمیرسه بگرمش خلاشه همینه که هشت این جواب معتاد واونهم جواب مامور

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها