پرونده کدخبر: 230334 ارسال پرینت 160

رکنا:زن جوانی که از کرمان برای مسافرت به مشهد رفته بود به علت نامعلومی در مهمانپذیر جان خود را از دست داد.

به گزارش رکنا،ساعت ۱۱:۱۵صبح روز گذشته پلیس Police و نیروهای امدادی مشهد در جریان مرگ مشکوک زنی ۲۲ساله در یک مهمانپذیر قرار گرفتند. تیم اورژانس پزشکی و ماموران کلانتری ۱۸فیاض بخش مشهد در محل حاضر وجسد زن جوان کشف شد. تحقیقات اولیه نشان می داد این زن اهل کرمان است و برای مسافرت به مشهد آمده است.

قاضی علی اکبر احمدی نژاد بازپرس ویژه قتل عمد دادگستری مشهد گفت: مرگ مشکوک این زن 22 ساله از سوی مسئول مسافرخانه اعلام شد و پس از حضور در محل تحقیقات آغاز شد .

وی ادامه داد : این زن جوان از کرمان به مشهد سفر کرده بود و همراه جسد وی دست نوشته ای بود که در آن همسر این زن با امضاء متنی، اجازه سفر به او را داده بود و در بخش دیگری از آن نیز نوشته شده بود که به دلیل اعتیاد مرد، پس از برگشت از سفر آنها برای جدایی و طلاق اقدام خواهند کرد .

وی ادامه داد : همچنین روی دست نوشته‌ای دیگر اسم قرص 'باکلوفن 'نوشته شده بود که البته مصرف زیاد این دارو منجر به مسمومیت و مرگ می شود.

احمدی نژاد با بیان اینکه هیچ آثاری از خودکشی در اتاق این متوفی جز این دست نوشته ها یافت نشد ، افزود : جسد برای بررسی بیشتر و انجام تست های سم شناسی به پزشک قانونی منتقل شد .

وی با بیان اینکه تحقیقات برای کشف دقیق علت مرگ ادامه دارد، گفت: طبق شناسنامه، این زن جوان حدود چهار ماه قبل ازدواج کرده بود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

اقدام زشت با یک دختر در حیات خلوت + عکس متهم

باردار شدن دختر 14 ساله با آزار و اذیت پدر و پسر پولدار

دختر را به انباری تعویض روغنی برده بود و ... / چاره جز تلافی با دوستم نداشتم + عکس

15 سال زندان برای مرد افغانی که از شکنجه کودک ربوده شده تهرانی عکس گرفته بود+ تصاویر

اقدام کثیف 3 جوان با مشتریان در استخر لواسان + اعتراف و عکس متهمان

 

جزئیات تازه درباره درگذشت خواننده سرشناس پاپ +عکس

صف طولانی هواداران برای دیدن سوپراستار مشهور سینما +تصاویر

بازیگر زن مشهور ایرانی به چالش "چهره بدون عمل زیبایی" پیوست! +عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر