گریه های یک زباله گرد از رفتار مردم +فیلم
حجم ویدیو: 55.04M | مدت زمان ویدیو: 00:08:39

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، ستاره پسیانی، بازیگر جوان کشورمان ویدئویی از یک زباله گرد در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

زباله گردی که می توانست خواننده شود

نام این زباله گرد عباس است و صدای خوشی دارد، بر روی جدول در خیابان نشسته است و می گوید: " خواندن من تقلید نیست، تقلید در خوانندگی اصلا درست نیست، در ابتدا من خیلی دوست داشتم که خواننده شوم ولی نشد، دوست داشتم مداح شوم، آن هم نشد. دوست داشتم گیتار بزنم، آن هم نشد. بعد قصد کرم که خودکشی کنم..."

آب دهان بر روی معتادان نیندازید

او که دل آزرده از برخورد برخی از افراد بود با بغض و گریه گفت: " اگر عده ای نمی توانند، زندگی درست کنند، بچه به دنیا نیاورند که در خیابان ها خار شود، اگر کسی را در حال جمع کردن زباله می بینند، به او نخندند و مسخره اش نکنند. اگر کسی معتاد بود، آب دهان بر او نیندازید، از خوشی که او معتاد نشده است.

عباس با چشمانی اشک آلود و بغض ترکیده در گلو گفت: زمانی که از کسی آدرسی سوال می کنم، جوابم را نمی دهند، یک بار با یک ماشین تصادف کردم، حتی راننده از من عذر خواهی نکرد.

عباس که دل پری از برخورد برخی از مردم با خود داشت، گفت که از خیابان بیزارم و با بغض در گلو در وصف امام رضا(ع) خواند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟