خودروی عجیبی که مبتکر هندی ساخت!
حجم ویدیو: 5.29M | مدت زمان ویدیو: 00:00:43

به گزارش رکنا،ویدئویی که به تازگی منتشر شده است یک مبتکر اهل هند را در حال رانندگی با خودروی عجیبی که ساخته نشان می‌دهد. این مرد جوان در حالی که موتورسیکلت خود را به یک ارابه بلند آهنی متصل کرده در حال راندن آن دیده می‌شود.

ابتکار جالب این جوان هندی موجب شد تا یکی از چهره‌های شناخته شده هند ویدئویی از آن را در توئیتر خود منتشر کند. " هارش ماروالا " با انتشار این ویدئو در توئیتر خود در توضیحی نوشت: «احتمالا به عنوان امن‌ترین وسیله حمل و نقل به شمار نمی‌رود، اما ببینید این مرد چگونه موتورسیکلت خود را به یک خودروی مجهز به چهار صندلی تبدیل کرده است.»

در ویدئویی که منتشر شده در حالی که این مبتکر هندی با یک دست فرمان موتورسیکلت خود را نگه داشته با دست دیگر فرمان ارابه آهنی را هدایت می‌کند. جالب اینکه در صندلی وسط خودروی ساخته شده او یک مسافر زن دیده می‌شود. این ویدئو پس از انتشار در توئیتر مورد توجه کاربران قرار گرفت و تاکنون بیش از ۷۱۰۰ بیننده داشته است.

انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود و بسیاری از کاربران هوش و ذکاوت این مرد جوان را مورد تمجید قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «این نوع استعداد‌ها باید برای پیشبرد فناوری و صنعت خودرو مورد استفاده قرار گیرند.» کاربر دیگر در کامنتی نوشت: «وای خدای من، استعداد این مرد فوق العاده است. من تابحال چنین چیزی را ندیده بودم.» و کاربر سوم نیز ضمن اشاره به خطرناک بودن این وسیله برای حمل مسافر در کامنتی نوشت: «این (وسیله) بسیار خطرناک است. به این مرد با این وسیله نباید اجازه رانندگی در جاده داده شود.»

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟