نابغه ایرانی به سپاهان پیوست/ پایان رویای اینستاگرامی، آغاز زندگی در دنیای واقعی+عکس

به گزارش گروه ورزشی رکنا، حسینی کار خود را با یک مربی اختصاصی آغاز خواهد کرد و سپس به تیم‌های پایه فوتبال آکادمی باشگاه سپاهان اضافه خواهد شد.

آرات حسینی ، پسر 9‌ساله ایرانی که مدتی در خارج از ایران بسر می برد، چند ماه پیش به ایران بازگشت و حالا خبر خوبی از این نابغه منتشر شده است. آرات سرشار از نابغه است و خیلی ها معتقدند در صورت هدایت درست و حرکت در مسیر صحیح می تواند به یک فوتبالیست بزرگ تبدیل شود اما به واسطه انتشار ویدیوهایی از حرکات تکنیکی او توسط پدرش در اینستاگرام ، منتقدان و کارشناسان اعتقاد داشتند پدرش راه نادرستی را برگزیده است و توجهات در فضای مجازی به این نابغه و آینده اش ضربه می زند.

photo_2023-03-03_15-24-28

از چندسال قبل ویدیو‌های از یک پسر کم سن‌و‌سال در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شد که با اندامی متفاوت از همسالانش، مشغول انجام حرکات ورزشی‌ چون بارفیکس رفتن و حرکات رزمی است. با بزرگ‌تر شدن این کودک، خانواده او تصمیم گرفتند استعداد ویژه او را در مسیر جدیدی پرورش دهند و چه ورزشی بهتر از فوتبال!

بعد از جهانی‌شدن کلیپ‌های آرات، کم‌کم زمینه مهاجرت او به انگلستان فراهم شد و او به همراه پدرش به این کشور سفر کردند. در آن زمان اینستاگرام آرات بیشتر با ویدیو‌هایی از هنرنمایی او در منزل و بعضا دریبل‌کردن هم‌بازیانش در زمین‌های کوچک همراه بود تا اینکه خبر علاقه لیورپول به او منتشر شد. بدیهی بود که با توجه به قوانین سفت و سخت این کشور در عقد قرارداد با بازیکنان پایه، لیورپول اجازه امضای قرارداد با آرات را نداشت و این نابغه ایرانی فقط در آکادمی این باشگاه تمرین می‌کرد.

دو سال قبل محمد حسینی، پدر آرات در گفتگویی تاکید کرد که قصد بازگشت به ایران را ندارند و تمام شرایط برای پیشرفت آرات در انگلیس فراهم است. اما چند ماه پیش اوضاع متفاوت شد و آنها به ایران بازگشتند و امروز خبر پیوستن او به باشگاه سپاهان منتشر شد که می تواند اتفاق خوبی باشد.

کدخبر: 874340
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟