کمالوند: پیش‌بینی‌ام از شرایط تراکتور درست بود + فیلم
حجم ویدیو: 23.35M | مدت زمان ویدیو: 00:03:10

هدایت نفت مسجد سلیمان در لیگ بیست و یکم به عهده فراز کمالوند است. نفت مسجد سلیمان با مشکلات مالی زیادی مواجه است. نفت مسجد سلیمان برای دور ماندن از منطقه خطر نیازمند امتیاز است. نفت مسجد سلیمان در هفته یازدهم لیگ برتر فجرسپاسی را شکست داد. نفت مسجد سلیمان در هفته چهاردهم لیگ برتر به مصاف صنعت نفت آبادان می رود.

به گزارش رکنا ورزشی، «فراز کمالوند» در برنامه ورزشگاه در خصوص آخرین وضعیت همکاری خود با نفت مسجد سلیمان و عملکرد مربیگری‌اش درس سال‌های اخیر توضیحاتی ارائه داد که گزیده آن را در زیر می خوانید:

* تراکتور مگر بازی انجام شده که بخواهم نیتجه بگیرم یا نگیرم. اگر بگویید تصمیماتم به دلایلی اشتباه بوده، می‌پذیرم ولی این موضوع ربط به نتیجه نداشته است.

* شرایط تراکتور متفاوت بود چرا که ما فکر می‌کردیم پنجره تیم باز خواهد شد. بازیکنان را هم می‌توانیم بگیریم. بدهی‌هایی هم مشخص شد که اصلاً هیچکس آمادگی‌اش را نداشت. همه این‌ها دست به دست هم دادند البته این را هم بگویم که قضیه آقای نظمی که شما فرمودید، هم در این مسائل مستتر بود، اما قضیه اصلی این بود که متوجه شدم ما نمی‌توانیم در این تیم بازیکن جدیدی به خدمت بگیریم، خوب در این شرایط باید چه کار میکردم. باید صبر می‌کردم این اتفاقات بیفتد بعد بیایند بگویند فراز کمالوندی که تیم تراکتور را به لیگ برتر آورد تیم را به این وضع انداخته‌ است.

* بعد از جدایی‌ام از تراکتور، 2 هفته فیروز کریمی، 4 هفته اقای نظمی ماند، درحال حاضر هم آقای سولدو هدایت این تیم را به عهده دارند. خودتان ببینید که ایشان با تراکتور کجای جدول است.

* شما خودتان را بیشتر دوست دارید یا من را؟ پس چرا باید من هم به جای خودم دیگران را بیشتر دوست داشته باشم. 

آیا این خبر مفید بود؟