حیدرپور: مدیران پرسپولیس فقط حرف می‌زنند/ آنها باید جریمه دیرکرد هم بدهند

به گزارش رکنا ورزشی، در حکمی که چند هفته پیش به هر دو باشگاه پرسپولیس و شهر خودرو ابلاغ شده، پرسپولیس به پرداخت ۷ میلیارد و۰۰ ۸ میلیون تومان محکوم شده که تایید رای قبلی این پرونده محسوب می‌شود و صبح امروز هم مهدی دادرس عضو کمیته استیناف در برنامه تلویزیونی ضمن تایید این موضوع عنوان داشت پرسپولیس قانوناً باید 8 میلیارد تومان را به پدیده پرداخت کند ولی گویا در حال توافق با یکدیگر هستند.

در همین زمینه اسماعیل حیدرپور در واکنش به این صحبت‌های مطرح شده از طرف کمیته استیناف به خبرنگار رکنا ورزشی گفت: همگان می‌دانند که پرسپولیس باید هشت میلیارد به ما پرداخت کند هر چند که در این مدت هیچ توافقی بین ما صورت نگرفته است و فقط همه چیز در حد حرف میان ما و آنها بوده است. خود آنها هم در جریان هستند باید مبلغ هشت میلیارد را به ما بدهند. 

وی افزود: این مبلغ هم مربوط به دو سال پیش بود که مدیران وقت باشگاه پرسپولیس به رأی صادره اعتراض داشتند اما اکنون با توجه به رأی صادره از طرف کمیته تعیین وضعیت و همچنین کمیته استیناف آنها مکلف هستند جرایم دیرکرد هم که روزی ده میلیون تومان است را به ما پرداخت کنند. در مجموع مدیران پرسپولیس باید مبلغی در حدود 15 میلیارد و دویست را به ما بدهند. باید بگویم در این مدت سرپرست باشگاه پرسپولیس زیاد حرف زده است اما در عمل هنوز چیزی بین ما و آنها علمیاتی نشده است روی میز که بگوییم که می‌توان با گفت‌وگو همه چیز را حل فصل کرد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟