رضازاده: در پارالمپیک رنگ مدال‌ها مطابق برنامه پیش نرفت

به گزارش رکنا، حسین رضازاده، در خصوص آخرین وضعیت اردوی تیم ملی پارانه وزنه‌برداری جانبازان، اظهار داشت: سومین مرحله اردوی تیم ملی وزنه برداری جانبازان معلولین چند روزی می شود با حضور ده ورزشکار برای حضور در مسابقات جهانی پارا وزنه برداری گرجستان که نخستین مرحله از رقابت های گزینشی کسب سهمیه پارالمپیک محسوب می‌شود، در حال برگزاری است و تا چهارم‌آذر هم ادامه دارد. قرار است روز دوشنبه نفرات اعزامی مشخص شوند. خداراشکر تمام ملی پوشان هم از لحاظ آمادگی و هم رکوردی در شرایط مطلوب قرار دارند.

وی افزود: پس از پایان پارالمپیک توکیو با نشست‌های صورت گرفته بین کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون جانبازان و همچنین خود انجمن پارا وزنه برداری تصمیم به این‌گرفته شد تا کادرفنی تیم ملی دستخوش تغییر شود.حسین توکلی در گذشته هم عهده دار این سمت بوده و به خوبی با شرایط و جو حاکم بر اردوها آشنایی دارد. جا دارد از کادرفنی قبلی هم کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم که با جان دل برای موفقیت از هیچ تلاشی دریغ نکردند.ما در پارالمپیک با پنج وزنه بردار به آنجا رفتیم و خوشبختانه تمام بچه ها هم به مدال رسیدند اگر چه تمام حمایت های لازم از لحاظ برنامه ریزی، اردوهای مناسب و ... به خوبی صورت گرفته بود تا رنگ مدال ها به شکل طلا باشد اما متاسفانه رنگ مدال‌ها مطابق برنامه ها پیش نرفت و از طلا به نقره تبدیل شد. تمام تلاش این است در گرجستان‌بتوانیم‌ رنگ مدال های خوبی از سمت بچه‌ها به دست بیاید. بچه ها مصمم هستند نسبت به توکیو در گرجستان اتفافات خوبی رقم بزنند.

رئیس انجمن پارانه وزنه برداری تصریح کرد: خداراشکر حمایت ها تا الان خوب بوده هم از لحاظ اردویی و هم سایر مسائل به هر حال باید دانست شرایط این بچه ها متفاوت است و ان شاءالله این حمایت ها مستمر باشد تا بتوانیم به نتایج دلخواه برسیم.

آیا این خبر مفید بود؟