ورزشگاه نقش‌جهان به سپاهان واگذار شد

به گزارش رکنا، صبح امروز یکشنبه بیست و سوم آذرماه با حضور نمایندگان وزارت ورزش و جوانان، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، نمایندگان حقوقی شرکت فولاد مبارکه اصفهان و اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان‌، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان، طی قرارداد تکمیلی مراحل واگذاری ورزشگاه نقش‌جهان به شرکت فولاد مبارکه نهایی شد.

محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با تقدیر از تفکر و اراده خوبی که از سوی وزارت ورزش و جوانان برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شکل گرفته است، گفت: مردم اصفهان سال‌های زیادی انتظار تلخی را تجربه کردند تا این ابر پروژه به سرانجام برسد و شاهد بهره‌برداری از ورزشگاه نقش جهان باشند. ورود مجتمع فولاد مبارکه به این پروژه جهت تکمیل و بهره برداری، ظرفیت های زیر ساختی بین المللی ورزشی در ایران را افزایش داد. امروز روز مبارکی است که این پروژه مراحل نهایی خود را برای واگذاری طی کرده و به سرانجام تشکیلاتی خواهد رسید.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان با بیان اینکه واگذاری پروژه‌های ورزشی نیمه تمام، راهبرد قابل تقدیری است که به توسعه زیر ساخت‌ها کمک می‌کند خاطر نشان کرد: با واگذاری نهایی این ابر پروژه، راهبری و بار مسئولیت از دوش سیستم دولتی برداشته می‌شود.

محمدرضا ساکت تصریح کرد: با واگذاری نهایی این پروژه به منظور انجام الزامات AFC، تمهیداتی اندیشیده می‌شود که بتوانیم استانداردهای لازم را که اولویت شرکت فولاد مبارکه اصفهان است در سطح A فراهم و لحاظ کنیم.

حسین محمودیه رییس گروه فنی و نظارت بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش وجوانان استان اصفهان نیز گفت: پس از سه دهه که از شروع و اجرای استادیوم به عنوان بزرگترین پروژه ورزشی کشور بعد از انقلاب می گذرد، امروز شاهد روند رو به جلوی ورزشگاه بوده‌ایم و خوشبختانه با تحویل پروژه به شرکت فولاد جهت تکمیل و استانداردسازی در آینده‌ای نزدیک اصفهان یکی از پیشرفته‌ترین استادیوم‌های ورژشی سطح کشور را خواهد داشت.

نصیری رییس اجرای پروژه‌های جنبی و پشتیبانی فولاد و مسئول اجرای پروژه نقش‌جهان نیز با توجه به انجام مسئولیت‌های اجتماعی فولاد، مشارکت در این پروژه و تکمیل آن را به عنوان یک خدمت ملی برای همه مردم ایران و توسعه زیر ساخت ها قلمداد کرد.

آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟