مددی سرپرست مدیرعاملی استقلال شد

به گزارش رکنا، همانطور که از روز گذشته گمانه زنی هایی در خصوص انتخاب جایگزین احمد سعادتمند مطرح شده بود، جانشین موقت مدیرعامل عزل شده آبی پوشان انتخاب شد و احمد مددی به جای سعادتمند بر صندلی مدیرعاملی این باشگاه نشست.

در بیانیه ای که باشگاه استقلال به صورت رسمی منتشر کرده آمده است که: «با تصویب هیات مدیره باشگاه استقلال، احمد مددی به عنوان سرپرست مدیرعاملی این باشگاه منصوب شد.

کارنامه ورزشی مددی سرپرست باشگاه استقلال تهران

پیش از این مددی به عنوان معاون ورزشی باشگاه استقلال به فعالیت مشغول بود.

مددی سابقه فعالیت به عنوان قائم مقام باشگاه پیکان، معاون باشگاه سایپا، عضو هیات رئیسه و خزانه‌دار فدراسیون دوومیدانی از سال ۹۰ تا ۹۵، عضو هیات رئیسه و خزانه‌دار فدراسیون پزشکی ورزشی از سال ۹۵ تا ۹۸، مدیر بین الملل فدراسیون وزنه‌برداری به مدت ۲ سال و ... را هم در کارنامه خود دارد.»

اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال روز گذشته با اجماع نظر، تصمیم به برکناری احمد سعادتمند گرفتند و اکنون احمد مددی تا انتخاب مدیرعامل بعدی باشگاه استقلال، به عنوان سرپرست مدیرعاملی آبی پوشان منصوب شد.

مددی طی روزهای آتی، وظایف سختی از جمله انتخاب سرمربی آبی پوشان، پرداخت بدهی های باشگاه و بازکردن پنجره نقل و انتقالات استقلال را در پیش روی دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟