یکشنبه 17 آذر

«19:12»

استراماچونی: مجبورم استقلال را ترک کنم/ از هواداران و بازیکنان قدردانی می‌کنم

آندره‌آ استراماچونی سرمربی استقلال با انتشار بیانیه‌ای که آن را در اختیار خبرگزاری «آنسا» قرار داده است، اعلام کرد که قراردادش با این تیم را به صورت یک طرفه و بنا بر قوانین فیفا فسخ کرده است.

«23:30»

اعضای هیئت مدیره استقلال به منزل استراماچونی رفتند

دو نفر از اعضای هیئت مدیره استقلال پس از جلسه ای را در محل اردوی آبی پوشان برگزار کردند راهی منزل استراماچونی شدند.

دوشنبه 18 آذر

«7:30»

فوری/ استراماچونی از ایران رفت!

آندره آ استراماچونی که با انتشار بیانیه‌ای، به همراه دستیاران خود به طور یک‌طرفه قرارداد خود را با باشگاه استقلال فسخ کرده بودند، صبح امروز تهران را به مقصد ترکیه ترک کرد.

استراماچونی استقلال

 

«11:30»

هجوم هواداران به ساختمان باشگاه استقلال

هواداران خشمگین تیم فوتبال استقلال مقابل ساختمان این باشگاه تجمع کرده و حتی به داخل باشگاه هجوم بردند. لازم به ذکر است که تجمع طرفداران استقلال از اوایل صبح امروز و پس از انتشار خبر ناگهانی ترک کشور توسط آندرهآ استراماچونی، سرمربی موقث آبی پوشان صورت گرفت.

«12:00»

فوری/ فتحی مدیرعامل استقلال استعفا داد!

به گزارش رکنا، امیر حسین فتحی دقایقی پیش در تماس تلفنی با وزیر ورزش استعفا داد.

استراماچونی+و+فتحی+استقلال

12:30

مدیر عامل سابق باشگاه استقلال در گفت و گو با رکنا: آقایان ابتدای فصل ورزشگاه آزادی را به نام استادیوم اختصاصی باشگاه به استراماچونی نشان دادند!

کاظم اولیایی، مدیر عامل سابق باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرنگار ورزشی رکنا پیرامون اتفاقات 24 ساعت اخیر حول این باشگاه به اظهار نظر پرداخت.

«13:30»

آخرین تیر ترکش استقلال: ماموریت به خطیر برای بازگرداندن استرا در رم

در شرایطی که آندره‌آ استراماچونی صبح امروز راهی ترکیه شد و مدیران استقلال کار فوق‌العاده سختی برای برگرداندن او به ایران دارند، برخی منابع خبر داده اند که مدیران استقلال و همچنین مسئولان وزارت ورزش با علی خطیر معاون سابق باشگاه استقلال تماس گرفته‌اند تا از او برای بازگرداندن مربی محبوب هواداران استقلال به ایران کمک بگیرند.

«13:59»

خلیل زاده: جانشین استراماچونی را همه دوست دارند

، اسماعیل خلیل زاده، رییس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت و گویی با دوربین شبکه خبر انجام داد و این مصاحبه به صورت زنده از تلویزیون پخش شد. خلیل زاده درباره درخواست های استراماچونی از باشگاه استقلال گفت: تمام اصرار آقای استراماچونی این بود که قرادادش از دو ساله به یک ساله کاهش پیدا کند. من شنیدم از یک کشور همسایه پیشنهاد سنگین دارد و نمی دانم چقدر صحت دارد. حتی ما با مساعدت وزیر، آقای عراقچی و سفیر هم داشتیم برای این پیشنهاد راهی می اندیشیدیم اما باز هم نشد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟