حجم ویدیو: 1.53M | مدت زمان ویدیو: 00:00:13

به گزارش رکنا،تیم ملی ایران  در حضور رسمی بانوان در استادیوم آزادی، در مرحلۀ مقدماتی راهیابی به جام جهانی 2022 برابر کامبوج به میدان رفت که در آخر این دیدار را با نتیجه 14 بر 0 به سود خود به پایان رساند.

حضور زنان در ورزشگاه آزادی

 بیلد - آلمان: زنان در ایران بعد از ۴٠ سال اجازه پیدا کردند به استادیوم فوتبال بروند

حضور زنان در ورزشگاه آزادی

تصویری از جایگاه بانوان به یادبود «سحر خدایاری» #دختر_آبی

حضور زنان در ورزشگاه آزادی

حضور زنان در ورزشگاه آزادی

بازتاب حضور بانوان برای تماشای بازی تیم ملی در بیلچرریپورت

حضور زنان در ورزشگاه آزادی

کنعانی‌زادگان: مهم‌تر از برد ما حضور خانواده‌ها و دیگر بانوان در ورزشگاه آزادی بود

مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: در دیدار مقابل کامبوج دنبال رکوردشکنی نبودیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمدحسین کنعانی‌زادگان پس از پیروزی ۱۴ گله تیم ملی فوتبال ایران برابر کامبوج گفت: بازی خوبی از خود ارائه دادیم و توانستیم به یک برد پر گل دست پیدا کنیم. مهمتر از برد ما حضور خانواده ها و دیگر بانوان در ورزشگاه آزادی بود که آن را به فال نیک می گیریم.

مدافع تیم ملی در پاسخ به این پرسش که آیا برابر کامبوج به دنبال رکوردزنی بودید؟ گفت: هدف ما موفقیت تیم ملی بود نه رکوردزنی. همه تلاش می کنیم تا تیم ملی موفقی داشته باشیم و به فکر این نیستیم که حتما باید گل بزنیم.

ماجرای ورود زنان بدون بلیت به ورزشگاه آزادی

پس از پر شدن سکوهای مربوط به زنانی که موفق به تهیه بلیت شده بودند در ورزشگاه آزادی، تعدادی از بانوانی که بلیت نداشتند هم توانستند در سکوهای کناری بازی را از نزدیک تماشا کنند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، ماجرا از این قرار بود که چون برخی از زنان موفق به تهیه بلیت نشده بودند و علاقمند بودند از نزدیک بازی را تماشا کنند، با هماهنگی عوامل انتظامی و مسوولان ورزشی شرایط حضور آنها در ورزشگاه فراهم شد و این افراد پس از گذشت چند دقیقه از آغاز بازی توانستند وارد ورزشگاه شوند و از نزدیک بازی را تماشا کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟