به گزارش گروه ورزشی رکنا، تیم‌های برایتون و تاتنهام در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر انگلستان از ساعت ۱۵ به وقت تهران به مصاف هم رفتند که تا پایان نیمه نخست تیم برایتون با ۲ گل از حریف سرشناس خود پیش افتاده است.

لوریس تاتنهام

در دقیقه سه این مسابقه، ارسالی از سمت چپ روی دروازه تاتنهام انجام شد. هوگو لوریس دروازه بان و کاپیتان تاتنهام روی خط این توپ را به صورت ناقص دفع کرد و خودش روی زمین افتاد و مائوپی مهاجم برایتون توپ را تبدیل به گل کرد. در حالی که همه از اشتباه سنگربان باتجربه تاتنهام متعجب بودند تصاویر تلویزیونی فریادهای او را به تصویر کشید که روی زمین از درد به خود می‌پیچید.

لوریس تاتنهام

در ادامه صحنه آهسته نشان داد که او بد روی زمین فرود آمده و از ناحیه بازو و آرنج دست، چپ دچار شکستگی شده است. چند دقیقه طول کشید تا لوریس توسط برانکارد و ماسک اکسیژن و در میان تشویق حاضرین از بازی خارج شد و جای خود را به گازانیگا داد. شدت مصدومیت لوریس به حدی بود که به احتمال فراوان فصل را از دست خواهد داد و این می‌تواند خبر بدی برای تیم ملی فرانسه هم باشد. چرا که بعد از پایان این فصل از رقابت‌های اروپایی، شاهد برگزاری مسابقات یورو ۲۰۲۰ خواهیم بود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟