حجم ویدیو: 5.47M | مدت زمان ویدیو: 00:00:46

به گزارش رکنا، پنجم مردادماه 1398، ارشیا فرزند 11 ساله شهرام جزایری معروف، در مسابقات جهانی کره جنوبی به عنوان نماینده منتخب جمهوری اسلامی روی سکوی قهرمانی جهان رفت و مدال ارزشمند برنز دست یافت 
ارشیا 11 ساله با کمر بند مشکی دان " دو " در رده سین خردسالان به عنوان کوچکترین عضو تیم ملی تکواندو ایران در این مسابقات شرکت نمود و با غلبه حریفان سرسخت خود توانست به مقام سوم جهان دست یابد .
" ارنیکا " جزایری 9 ساله خواهر کوچک ارشیا دارنده کمربند سیاه دان" یک " در رشته تکواندو خود را برای کسب مقام قهرمانی آماده می کند . 
این در حالی است ، شهرام جزایری از سال 1380 تا کنون با مشکلات پرونده های قضایی دست و پنجه نرم می کند و حدود 14 سال در زندان بسر می برد . 
گفتنی است ، باید بررسی کرد که علت چنین موفقیت هایی در خانواده شهرام جزایری وجود ژن خوب است یا اینکه آنها با تلاش و پشتکار خانوادگی شان افتخار کسب کرده اند . 
به گزارش رکنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و هفتمین دوره رقابت‌های جهانی هان‌مادانگ 2019 در دو گروه مردان و زنان از 4 مردادماه به مدت 5 روز در شهر «پیون چانگ» کره‌جنوبی برگزار شد.
تیم هان‌مادانگ ایران با 26 نماینده در این رقابت‌ها قهرمانی حضور یافت 
گروه مردان
مصطفی یبلوئی (نوپی چاگی و تیویوپ چاگی)، ابوالحسن شاهوردی (پال کیوک پا و سون‌نال سرعتی)، اکبر حاجی غلامرضا ضرابی (سون‌نال قدرتی و پومسه انفرادی)، سید ایوب موسوی (سون‌نال و جوموک)، شروین خلیلی‌ریک (تیویوپ چاگی و شکست در چند جهت)، سیدمهدی موسویان (پال کیوک پا و سون‌نال سرعتی)، اکبر غفاری (پال کیوک پا و سون‌نال قدرتی)، علی شفیع‌زاده (شکستن در چند جهت و جوموک)، نادر خدا مرادی (پومسه انفرادی و سون‌نال سرعتی)، علی شاه‌ ثنایی (جوموک و سون‌نال)، محمدحسین هنرمند (نوپی چاگی و تیویوپ چاگی)، ارشیا جزایری (نوپی چاگی و تیویوپ چاگی)، احمد بهرام (تیویوپ چاگی سون‌نال سرعتی)، امیر مهدی حشم فیروز (نوپی چاگی و تیویوپ چاگی)، فیروز اسبقی خانقاه (پال کیوک‌پا و سون‌نال قدرتی)، مسعود طلایی (جوموک و پال کیوک‌پا)، جلال فشنگ‌ساز اقدم (سون‌نال و جوموک) و هادی آصفی (پال کیوک پا و سون‌نال سرعتی)
گروه زنان
صبا توحیدی‌فر (سون نال سرعتی و نوپی چاگی)، لیلا کشاورزی (نوپی چاگی و تیویوپ چاگی)، زهرا جودکی (پال کیوک پا و سون‌نال سرعتی)، دنیا فرهمند (نوپی چاگی و تیویوپ چاگی)، سیده حمیده حسینی (جوموک و سون‌نال)، ریحانه امام‌دادی (نوپی چاگی و تیویوپ چاگی)، محبوبه شفیعی‌زاده (جوموک و سون‌نال) و مهسا محسنی (نوپی چاگی و تیویوپ چاگی)
گفتنی است؛ هدایت این تیم برعهده بهنام منتظری به عنوان سرمربی و علیرضا مردانی به عنوان مربی است. محمد امین نامجو نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضورداشت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟