جریمه و محرومیت بسیار سنگین برای میلیارد معروف آمریکایی /  جنجال در فینال بسکتبال NBA

به گزارش گروه ورزشی رکنا در جریان بازی سوم فینال لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا که با پیروزی تورونتو رپتورز مقابل گلدن استیت وریرز در سالن «اوراکل» شهر اوکلند برگزار شد، اتفاقی برای مارک استیونس،‌ یکی از سهامداران گلدن استیت افتاد که باعث محرومیت و جریمه بسیار سنگین برای او شد.
کایل لوری، بازیکن تیم تورونتو در کوارتر چهارم برای جلوگیری از اوت شدن توپ به میان تماشاگران پرید و از قضا یکی از این تماشاگران، مارک استیونس بود. برخورد استیونس اما بر خلاف سایر تماشاگران دیگر و خیلی خصمانه بود. او کایل لوری را هُل داد و کلمات زشت و رکیکی را به کار برد.
سازمان NBA نیز که نشان داده است در این موارد بسیار سخت‌گیر، بدون گذشت و سریع تصمیم می‌گیرد، سهامدار تیم گلدن استیت را تا پایان فصل آینده لیگ از حضور در سالن‌های بسکتبال محروم و مبلغ سنگین 500 هزار دلار جریمه کرد.

با وجودی که تیم گلدن استیت به صورت رسمی عذرخواهی کرد، اما کایل لوری گفت: در NBA جایی برای چنین اشخاصی وجود ندارد و امیدوارم او هرگز به سالن مسابقه برنگردد.
لبران جیمز، فوق ستاره لیکرز نیز به این برخورد واکنش داد و گفت: در ورزش زیبای ما جایی برای چنین برخوردهایی وجود ندارد. وقتی کسی در کنار زمین می‌نشیند، باید منتظر چنین برخوردهایی باشد.
طبق گزارش فوربس، استیونس ثروتی در حدود 2.3 میلیارد دلار دارد و در گوگل و پی‌پال نیز سرمایه‌گذاری کرده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید

آیا این خبر مفید بود؟