اگر دکوراسیون آشپزخانه تان قدیمی و تکراری شده است برای تغییر دکوراسیون آن ایده های ساده و کم هزینه ای وجود دارد که میتوان آشپزخانه را به بهترین شکل ممکن دکوراسیون و دیزاین کرد.

پرده آشپزخانه را عوض کنید

پرده آشپزخانه را دست کم نگیرید زیرا تاثیر زیادی در دکوراسیون آشپزخانه دارد، با عوض کردن پرده آشپزخانه تغییر زیادی در دکوراسیون آن ایجاد میشود و آشپزخانه رنگ و بوی تازه ای به خود میگیرد. در انتخاب رنگ و مدل پرده آشپزخانه دقت کنید زیرا باید با دکوراسیون آشپزخانه همخوانی داشته باشد.

از گل ها و گیاهان استفاده کنید

در هر قسمت از دکوراسیون منزل از گل ها و گیاهان استفاده شود بی شک زیبا و دلنشین خواهد شد، با استفاده از گل ها و گیاهان لطافت و شادابی را به دکوراسیون آشپزخانه تان هدیه دهید.

اگر در آشپزخانه تان میز صبحانه خوری یا میز ناهارخوری وجود دارد لازم نیست آن را عوض کنید بلکه فقط با عوض کردن رومیزی آن میتوانید ظاهر تازه ای به آشپزخانه بدهید. عوض کردن رومیزی یکی از ساده ترین را های تغییر دکوراسیون است.

ایجاد تغییر در چیدمان لوازم آشپزخانه ایده ای ساده و بدون هزینه است که باعث تغییر دکوراسیون آشپزخانه میشود، مثلا وسایل برقی را جا به جا کنید یا ساعت آشپزخانه را روی یک دیوار دیگر نصب کنید همین جا به جایی های کوچک فضای جدیدی را به آشپزخانه میبخشند.آشپزخانه فضای مناسبی برای چیدن دکوری های متنوع نیست بهتر است از یک دکوری شیک و کاربردی استفاده کنید و فضای آشپزخانه را تغییر داده و جذاب تر کنید.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟