سوتی عجیب سازندگان یک سریال تلویزیونی! + عکس

به گزارش رکنا، از عوامل اصلی موفقیت یک سریال تلویزیونی، کارگردان آن است. کارگردان باید اطلاعات کافی و مورد نیاز در مورد سریالی که می‌سازد داشته باشد، مثلا اگر سریال جنایی باشد باید پیرامون جرم و جنایت اطلاعات کافی داشته باشد تا سریالش به سریالی موفق تبدیل شود یا اگر سریال او پیرامون مسائل پزشکی است باید در این زمینه اشراف داشته باشد.

سوتی تلویزیونی

در غیر این صورت دست مایه طنز کاربران قرار خواهد گرفت. مانند اتفاقی که به تازگی در یکی از سریال‌های تلویزیونی کشور هند رخ داده است.

سوتی‌های عوامل سازنده سریال تلویزیونی Krishnakoli که از شبکه تلویزیونی zee tv در حال پخش است با واکنش طنز کاربران در فضای مجازی همراه شد. در صحنه‌ای از این سریال در حالی که یکی از شخصیت های سریال به دلیل ایست قلبی و وخامت حالش در بیمارستان بستری شده، پزشکان و پرستاران از فِرچه دستی کف شوی برای انجام عملیات PCR استفاده می‌کنند.

سوتی تلویزیونی

این در حالی است که در همین صحنه علائم حیاتی بیمار بر روی مونیتور کاملا نرمال است و وخامت حال بیمار را نشان نمی‌دهد. در این صحنه پزشک با دیدن علائم حیاتی بیمار روی مونیتور خطاب به پرستاران می‌گوید: «نمی‌توانم چیزی بگویم، اما ما نهایت تلاش خود را انجام می‌دهیم.»

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟