به گزارش رکنا، وی درباره دلیل بستری شدن خود در اورژانس بیمارستان لاله اضافه کرد: واقعیت امر من در جشنواره کودک همدان مشغول داوری بودم. جشنواره تمام شد و همزمان با آن کمی احساس درد داشتم. وقتی به تهران آمدم پزشک Doctor معالجم تشخیص داد که هرچه سریعتر باید به اورژانس رفته و بستری شوم.

بازیگر سریال "دردسر‌های عظیم" درخصوص مشکل بوجود آمده برای خود تاکید کرد: شکمم آب آورده بود و طی عملی نزدیک به دوازده لیتر آب از آن خارج کردند. به گمانم این‌ها اثرات جانبی دارو‌ها بوده، اما تشخیص پزشکان آن بود که فعلا باید بستری باشم.

وی در همین راستا افزود: هم اکنون از لحاظ تعداد پلاکت و گلبول سفید و قرمز دچار مشکل هستم و تا وقتی که تعداد آن‌ها به حد طبیعی افزایش یابد در بیمارستان بستری خواهم بود. این چند روز مورد رگبار آنتی بیوتیک و چرک خشک‌ها قرار گرفته‌ام، اما خدا را شکر بسیار بهترم.

محب اهری با اشاره به میل شدید خود برای ترخیص و بازگشت به بازیگری خاطرنشان کرد: من وقتی حالم بسیار خوب می‌شود که بازی کنم و باورتان نمی‌شود که این روز‌ها برای بازی در سریال هشت و نیم متر به کارگردانی کیانوش عیاری پیشنهاد داشتم و میخواهم سریعتر بهبود یافته و سر فیلمبرداری بروم.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟