۲۵ درصد سالن‌های لاستیک‌سازی خرم آباد در حال اجرا است

به گزارش رکنا از لرستان؛ ابوطالب شفقت روز چهارشنبه در بازدید از شهرک صنعتی شماره سه خرم آباد افزود: این واحد در خرم آباد به عنوان بزرگترین کارخانه لاستیک سازی کشور محسوب می شود.

وی تصریح کرد: اصل کار در سال های اخیر شروع شده و به مرحله ای رسیده که هم اکنون ۲۵ درصد سالن ها در حال ساخت است و طبق برنامه تنظیم شد ۲۰ هزار میلیارد ریال به همراه ۱۷۰ میلیون یورو ارز بری فاز اصلی این طرح می باشد.

استاندار لرستان با اشاره به عاملیات بانک ملی و صنعت و معدن برای پرداخت تسهیلات طرح ادامه داد: یکی از سهامداران این طرح ایدرو(سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران) است که تقسیم کار برای مالک پروژه و مسوولان اداری در راستای تامین منابع انجام شد و امید می رود در صورت عدم خلل برای تامین منابع، بخشی از این طرح تا دهه فجر سال آینده به بهره برداری برسد.

شفقت همچنین گفت: فعالیت شرکت شهرک های صنعتی لرستان و کارهایی که طی سه سال گذشته در رابطه با توسعه صنعت انجام داده، قابل توجه است.

وی ادامه داد: با وجود شرایط جغرافیایی لرستان و محددیت های تامین زمین، اما طی این مدت ۲۰۰ هکتار به وسعت شهرک های صنعتی لرستان افزوده شده و جایگاه این شرکت در استان های کشور چهار رتبه ارتقا یافته است.

استاندار لرستان تصریح کرد: همچنین این شرکت، واحدهای کوچک با مساحت زیر ۱۰۰ متر را احداث کرده است و به فعالان صنعتی اجاره می دهد که این امر در رونق تولید و اشتغال جوانان موثر است.

 

 

کدخبر: 1012356 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟