رئیسی: قوه قضاییه حمایت از رونق تولید را وظیفه خود می‌داند + فیلم
حجم ویدیو: 22.94M | مدت زمان ویدیو: 00:03:08

به گزارش رکنا ، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در جلسه شورای عالی قوه قضاییه افزود: تلاش می‌کنیم با حمایت‌های قضایی، آرامش خاطر سرمایه گذاران و تولید کنندگان را فراهم کنیم و امروز تولید مساله محوری است و نباید اجازه دهیم هیچ کارخانه ای تعطیل یا نیمه تعطیل شود و تولیدکنندگان زمین بخورند.

به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، وی اظهار داشت: سرداران سپاه و ارتش برای اجرای فرمان امام (ره) مبنی بر شکستن حصر آبادان سر از پا نشناختند و امروز هم وقتی رهبر انقلاب فرمان حفظ ارزش ملی را صادر کردند، باید میدان داران اقتصاد با تاسی به سال های دفاع مقدس برای اجرا این فرمان سر از پا نشناسیم.

درس دفاع مقدس چیست؟

وی خاطرنشان کرد: درس دفاع مقدس برای امروز این است که کاری کنیم تا مردم احساس آرامش کنند. برخی اظهار نظرها که ریشه ناکارآمدی‌ها را دشمن معرفی می‌کند، موجب تشجیع دشمن خواهد بود؛ کار دشمن که دشمنی کردن است این مسئولان هستند که باید با ظرفیت بزرگ نیروی انسانی و ذخایر ارزشمند کشور، بتوانند مشکلات را حل کنند.

رئیس قوه قضاییه گفت: تردید نداریم از این مرحله نیز پیروزمندانه عبور خواهیم کرد. مردم همیشه رمز شکست دشمن بوده‌اند، امروز هم همین خواهد بود و دشمن با تمسک به حقوق بشر تلاش می‌کند قتل و جنایت را عادی سازی کند.

کانون جرم در جهان کجاست؟

وی افزود:آمریکا و برخی کشورهای اروپایی کانون جرم و جنایت و پایه‌گذار شکنجه هستند. هیچ گونه ملامت و تهدیدی در دل همکاران جای نگیرد، شجاعت و صدور حکم بما انزل الله، هم مایه سعادت برای دستگاه قضایی و هم مردم و کشور خواهد بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟