روح پاک مادر شهید کلهر به فرزند شهیدش پیوست + عکس و فیلم
حجم ویدیو: 1.13M | مدت زمان ویدیو: 00:00:14

به گزارش رکنا : حاجیه خانم روحی غزنوی کاشانی مادر شهید والامقام ابوالفضل کلهر که ۳۷ سال چشم‌انتظار پیکر فرزند شهیدش بود تنها ۴ سال پس از بازگشت پیکر مطهر او، بعد از تحمل یک دوره بیماری در روز شنبه مورخ ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ مصادف با شام میلاد امام رضا(ع) و درسن ۷۵ سالگی به دیار باقی و دیدار فرزند شهیدش شتافت.

پیکر پاک این مادر عزیز با حضور گسترده آحاد ملت، خانواده معزز شهدا و علی الخصوص بسیجیان مسجد سپهسالار حسین(ع) خیابان فرجام، در روز سه‌شنبه مورخ ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ در محله تهرانپارس تشییع و در بهشت‌زهرا(س) تهران قطعه ۴۵ ردیف ۷۹ شماره ۵۰ در مجاورت شهدا به خاک سپرده شد.

گفتنیست شهید "ابوالفضل کلهر" متولد سال ۱۳۴۵ در تهران بود که در سال ۱۳۶۱ به صورت داوطلبانه در عملیات رمضان شرکت کرد و در منطقه شرق بصره به شهادت رسید.

پیکر مطهر این شهید ۱۷ ساله به مدت ۳۷ سال در منطقه ماند و در شمار شهدای مفقودالاثر قرار گرفت تا اینکه در سال ۱۳۹۷ طی عملیات تفحص، پیکر مطهر این شهید توسط اعضای کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح کشف و توسط پلاک شناسایی و احراز هویت شده و این پیکر بعد از ۳۷ سال به آغوش خانواده بازگشت و پس از استقبال گسترده تشییع و در بهشت‌زهرا(س) تهران به خاک سپرده شد.

نثار این مادر گرانقدر و همه مادران شهدا که در بین ما نیستند صلواتی عنایت بفرمایید.

 

آیا این خبر مفید بود؟