فال ابجد امروز / 7 آذر + فیلم
حجم ویدیو: 4.66M | مدت زمان ویدیو: 00:00:38

فال ابجد متولدین فروردین

فروردین

ابجد فال شما : آ  د  ب

تعبیر ابجد : همسرتان امروز وفاداری‌اش را به شما ثابت می‌کند. وضعیت مالی خوبی دارید، اما فراموش نکنید که دنیا فراز و فرود‌های زیادی دارد و از امروز مبلغی را برای روز‌های گرفتاری کنار بگذارید. سفری کوتاه در پیش دارید و در این سفر لحظه‌های شادی را تجربه خواهید کرد. این سفر را مغتنم بدانید و برای مدتی هم که شده از روزمرگی‌های زندگی فاصله بگیرید و به جسم و ذهن‌تان استراحت بدهید. از کار و تلاش دست نکشید و مطمئن باشید زحمت‌هایی که می‌کشید از چشم اطرافیان پنهان نمی‌ماند.

 

فال ابجد متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما : ج  ج  ب

تعبیر ابجد : انسان سخت‌کوش و پرتلاشی هستید، امروز زمان آن فرا رسیده که کمی استراحت کنید و خستگی‌ها را از تن بیرون نمایید. قرار است به همراه دوستان و آشنایان قدیمی تفریح کنید و حسابی خوش بگذرانید، اما مواظب باشید این دورهمی خرج‌های زیادی روی دست‌تان نگذارد و امروز بیشتر از همیشه ولخرجی نکنید. اعضای خانواده توقع‌های بی‌جایی از شما دارند و امروز با آن‌ها صحبت کنید و با در میان گذاشتن شرایط خود، از آن‌ها درخواست نمایید که توقع‌های بی‌جا را کنار بگذارند. فردی عاشق‌تان شده و امروز این عشق را با شما در میان می‌گذارد. اوقات فراغت امروز را به رسیدگی به کار‌های اعضای خانواده اختصاص دهید.

 

فال ابجد متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما : ب  ب  د

تعبیر ابجد : انسان حسودی هستید و چشم دیدن پیشرفت اطرافیان را ندارید، قبل از اینکه این روحیه شما را به فرد چشم‌تنگ و بدخواهی تبدیل کند، حسادت را کنار بگذارید و با رفتار و گفتار خود به اطرافیان ثابت نمایید که از موفقیت‌های آن‌ها لذت می‌برید. پیشنهاد وسوسه‌برانگیزی برای افزایش درآمد به شما می‌شود، اما این پیشنهاد به‌غیر از ضرر چیزی برای شما نخواهد داشت. نظر‌های خود را به دیگران تحمیل می‌کنید و اجازه نمی‌دهید اعضای خانواده برای زندگی خودشان تصمیم بگیرند، امروز زمان مناسبی است تا این روحیه را کنار بگذارید. از فرصتی که برای استراحت در اختیارتان قرار گرفته، نهایت استفاده را ببرید.

 

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما : ب  د  ب

تعبیر ابجد : برای کاهش نگرانی و اضطراب به انجام کار‌های خلاقانه مشغول شوید. خرید ضروری برای منزل یا محل‌کار باید انجام دهید و این خرید وضعیت مالی‌تان را ضعیف خواهد کرد، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که در آینده پول قابل‌ملاحظه‌ای به دست‌تان می‌رسد. اعضای خانواده از کاه، کوه می‌سازند و امروز مشکلات زیادی برای‌تان درست می‌کنند. می‌خواهید سرمایه‌تان را در کار جدیدی با فردی شریک شوید، امروز بهترین زمان برای آغاز این مشارکت است و مطمئن باشید از شراکتی که امروز آغاز می‌کنید، متحمل ضرری نخواهید شد. فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می‌کنید.

 

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما : آ  د  آ

تعبیر ابجد : امروز فقط به نکته‌های مثبت زندگی نگاه کنید و منفی بافی را کنار بگذارید. پولی که از کسی قرض کرده‌اید را امروز تحت هر شرایطی که شده، بازپس دهید. یکی از اعضای خانواده امروز موفقیت چشمگیری را تجربه خواهد کرد.مطمئن باشید که وفاداری و مسئولیت‌پذیری شما در نزد اطرافیان بدون مزد و پاداش باقی نمی‌ماند. عمر خود را بیهوده تلف نکنید و به خاطر داشته باشید که وقت طلا است.

 

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما : د  د  ب

تعبیر ابجد : با نگرانی‌های زیادی در زندگی روبرو هستید و شبی نیست که خواب راحتی داشته باشید، قبل از اینکه ادامه این وضعیت کار شما را به بستر بیماری بیاندازد، امروز به خودتان مرخصی بدهید و با یکی از اعضای خانواده یا دوستان صمیمی که رابطه خوبی با ایشان دارید، گفتگو کنید و بار نگرانی‌های‌تان را زمین بگذارید. مهمان ناخوانده‌ای به دیدارتان می‌آید و قسمتی از زمان خود را به پذیرایی از این مهمان اختصاص خواهید داد. مهمانی بزرگی در پیش دارید و دوستان و آشنایان را دعوت کرده‌اید، برای مهمان‌ها سنگ‌تمام بگذارید و کاری کنید تا خاطره‌های خوش آن در ذهن مهمان‌ها ماندگار شود. کار دشواری را باید انجام دهید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد و این کار را به بهترین شکل ممکن به پایان خواهید رساند. انسان مهربانی هستید و همیشه به کمک به دیگران فکر می‌کنید، اما در این کار زیاده‌روی می‌کنید و گاهی اواقات به‌رغم اینکه اطرافیان نیازی به کمک شما ندارند به اصرار می‌خواهید به آن‌ها کمک کنید. این وضعیت باعث شده تا اطرافیان به این فکر باشند که شما به جای کمک، قصد فضولی در زندگی آن‌ها را دارید. ادامه این رویکرد اصلا به صلاح نیست و در اولین فرصت این اخلاق را کنار بگذارید.

 

فال ابجد متولدین مهر

 

مهر

ابجد فال شما : ج  ب  ج

تعبیر ابجد : مواظب سلامت روحی و فکری خود باشید. وقت بیشتری را در کنار اعضای خانواده سپری کنید. به مشکلی برخورد کرده‌اید و یکی از دوستان به شما قول داده که برای حل این مشکل به کمک‌تان می‌آید، اما روی کمک این دوست حساب باز نکنید چرا که قادر به حل مشکل شما نیست و مجبور می‌شوید به‌تنهایی آستین بالا بزنید و این مشکل را یکه‌ و تنها حل کنید. کار‌های امروز را زودتر از همیشه انجام دهید و فرصتی را برای بودن در کنار اعضای خانواده کنار بگذارید و از هم‌صحبتی با اهل منزل لذت ببرید.

 

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما : ب  ب  ب

تعبیر ابجد : احتمال دارد که امروز اختلاف نظر‌های کوچکی میان شما و اطرافیان ایجاد شود و رفتار اطرافیان شما را دلخور کند. احتمال زیادی وجود دارد که وقت‌کشی کنید و زمان زیادی از روز را به بطالت بگذرانید. همسرتان بیمار است و به پرستاری شما نیاز دارد. مشکلاتی در محل‌کار یا منزل در پیش‌روی شما قرار می‌گیرد، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که به تنهایی از عهده حل این مشکلات بر خواهید آمد. مواظب رفتار و گفتار خود باشید و حرفی نزنید که بعدا از این حرف پشیمان شوید. کار مهمی که مدتی است پشت‌گوش می‌اندازید را در فرصت فراغت امروز انجام دهید.

 

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما : آ  د  د

تعبیر ابجد : دستورات پزشکی را نادیده می‌گیرید و با رفتار‌های پرخطر، سلامت خود را به خطر انداخته‌اید، ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و به خودتان قول بدهید که از امروز به بعد، توجه ویژه‌ای به دستورات پزشکی داشته باشید و به گونه‌ای زندگی کنید که وجود نازنین‌تان نیازمند پزشک و طبیب نباشد. نقشه‌ای جدید برای پیشرفت و افزایش درآمد کشیده‌اید، این برنامه را ادامه دهید و مطمئن باشید که راه را درست می‌روید. بر این باور هستید که اعضای خانواده پشتیبان شما نیستند و هوای‌تان را ندارند، اما امروز به مشکلی بر می‌خورید و اهل منزل همه‌جانبه از شما برای حل این مشکل پشتیبانی می‌کنند، از اتفاق امروز درس بگیرید و در آینده شما نیز از هر فرصتی برای حمایت و پشتیبانی از اعضای خانواده استفاده کنید. وقفه‌ای در انجام کار مهمی که به آن مشغول هستید ایجاد خواهد شد. فردی قصد بازی با آبروی شما را دارد، این فرد را شناسایی کنید و به ایشان ثابت نمایید که آبروی خود را از سر راه گیر نیاورده‌اید.

 

فال ابجد متولدین دی

دی

ابجد فال شما : د  د  آ

تعبیر ابجد : روز را با انرژی سرشاری آغاز کرده‌اید، اما فشار‌های کاری ممکن است زمینه ناراحتی شما را فراهم کند. دور رفقای ناباب را خط بکشید و اهمیت بیشتری به انتخاب دوستان بدهید. برای حل مشکلات یکی از اعضای خانواده پا پیش بگذارید. کار مهمی را پشت‌گوش انداخته‌اید و اگر این کار را امروز به پایان نرسانید، به دردسر بزرگی می‌افتید. مشاجره‌ای کوچک میان شما و همسرتان ایجاد شده‌است.

 

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما : ج  آ  ج

تعبیر ابجد : بیش‌ازحد نگران سلامتی خود هستید و وسواس زیادی در حفظ سلامتی‌تان پیدا کرده‌اید، این وضعیت نه تنها کمکی به شما نمی‌کند بلکه توانایی‌های‌تان را به لحاظ فکری و ذهنی کاهش می‌دهد، در نتیجه امروز زمان مناسبی است که نگرانی‌های بیش‌از‌حد را کنار بگذارید و وسواس زیادی برای سلامتی خود نداشته باشید. امروز با مشکلی روبرو می‌شوید و از آنجایی که انسان منفی‌بافی هستید، این مشکل را بیش‌ا‌ز‌حد بزرگ جلوه می‌دهید. اما این رویکرد به غیر از شکست برای شما چیزی به دنبال ندارد، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که منفی‌بافی را کنار بگذارید و با رویکردی مثبت به زندگی نگاه کنید و مشکلات را بیش‌از‌حد بزرگ نکنید. پول خود را برای انجام کاری پس‌انداز کرده‌اید، اما امروز از محل این سرمایه‌گذاری ضرری به شما وارد می‌شود. قرار است به همراه دوستان قدیمی دور هم بنشینید و حسابی خوش بگذرانید، از این موقعیت نهایت استفاده را ببرید. اهل شوخی و خنده هستید و با این رفتار زمینه نشاط و سرگرمی همسرتان را فراهم می‌کنید. قصد انجام کار بسیار مهمی را دارید، اما از آنجایی که حرف در دهان شما بند نمی‌شود و انسان راز‌نگه‌داری نیستید، احتمال زیادی وجود دارد که راز این کار مهم را با رقبا درمیان بگذارید، در نتیجه برای اینکه از رقبا یک سروگردن جلوتر باشید، راز کار خود را به کسی نگویید و اجازه ندهید کسی از اسرار کاری شما سر در بیاورد. فرصت فراغت امروز را به انجام کار‌های خلاقانه اختصاص دهید. اجازه ندهید اعضای خانواده بیش‌از‌حد وقت شما را بگیرند.

 

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما : ب  ج  د

تعبیر ابجد : به جای اینکه به انجام کار‌های عملی و قابل اجرا فکر کنید، همیشه به فکر انجام کار‌های غیرممکن و دشوار هستید، از آنجایی که سنگ سنگین، حکایت از انجام ندادن کار‌ها دارد، از امروز به خودتان قول بدهید که فکر به انجام کار‌های غیرممکن را کنار بگذارید و به انجام کار‌های ممکن و شدنی فکر کنید. پیشنهادی که یکی از دوستان برای افزایش درآمد با شما در میان گذاشته را اجرا کنید و به سود سرشاری برسید. محبت میان خود و همسرتان را تقویت کنید و بیشتر به فکر گرم‌کردن کانون خانواده باشید. امروز دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید و احساس می‌کنید از همیشه بیشتر عاشق شده‌اید. رقابتی تنگاتنگ را در تجارت و حرفه خود تجربه خواهید کرد. بار سفر بسته‌اید و عازم مسافرت هستید، از خطر‌های احتمالی این سفر هراسی نداشته باشید و خاطرتان جمع باشد که سفری پرسود و فایده را تجربه خواهید کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟