فال روزانه شخصی / 21 آبان + فیلم
حجم ویدیو: 5.59M | مدت زمان ویدیو: 00:00:41

فال روزانـه شخصی متولدین فروردین

نماد فروردین

فال روزانه شما نشان می دهد اگر احساس می‌کنید که برای آزادی و استقلال خود برنامه ریزی کرده اید، ممکن است به طور ناخودآگاه عکس العملی نشان دهید که موقعیت‌ تان را در محل کار به خطر اندازد. نیازی نیست به زور کارتان را جلو ببرید. فقط باید از چیزهایی که دارید استفاده کنید و تا موقعی که این طوفان فروننشته صبر کنید. شما امروز به مشکل مهم و تامل برانگیزی برمی‌خورید که مجبور می‌ شوید فعلا آرزوهای خود را در مقابل نیازتان به امنیت کنار بگذارید. و اگر شما اتفاقاتی که در زندگی تان می‌افتد را بیش از اندازه شخصی کنید، مشکلتان پیچیده تر می‌شود.

 

فال روزانـه شخصی متولدین اردیبهشت

نماد اردیبهشت

فال روزانه شما نشان می دهد اگر کل روز را صرف حرف زدن کنید وقتی برای گوش دادن پیدا نخواهید کرد. سعی کنید اول با گوش دادن به ایده ی دیگران، ایده های خودتان را به کرسی بنشانید. افرادی هستند که آنقدر غرق افکار خودشان هستند که برایشان هرچه شما انجام می دهید مهم نیست و گوش نخواهند داد. اطلاعات جدید درباره ی یکی از همکاران یا نزدیکان دارید. همه چیز را به او بگویید.تصمیماتی که می خواهید بگیرید را به آخر روز به تعویق بیندازید. باید روی جایی که می روید و چیزهایی که واقعا به آنها نیاز دارید فکر کنید. پیامی در نامه ها و یا ایمیلتان خواهید داشت که تمام ایده هایتان را تغییر می دهد.

 

فال روزانـه شخصی متولدین خرداد

نماد خرداد

فال روزانه شما نشان می دهد امروز ممکن است وسوسه شوید تا از فرصت جدیدی که به شما روی کرده تا پولی بدست آورید یا یک سری از منابع اخیر خود را مدیریت کنید استفاده کنید. برای شما بسیار مهم است که قبل از اینکه وارد عمل شوید،‌ بدقت برنامه جدید خود را بررسی کنید به خاطر اینکه ممکن است این کار بیشتر از آن که واقعیت داشته باشد، سودمند و مفید به نظر برسد. به یاد داشته باشید که شما می‌توانید بیشتر از آن چیزی که الان دارید، بخواهید ، اما بهتر است که قبل از این که شرایط شما را مجبور به عقب نشینی کنند، خودتان کمی به عقب بازگردید و روی کارهایتان فکر کنید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین تیر

نماد تیر

فال روزانه شما نشان می دهد شما خیلی خوب می دانید که امروز چه کارهایی باید انجام دهید، ولی تمرکز بر روی این کارها برایتان اصلا کار ساده ای نخواهد بود، زیرا ذهنتان همچون پرنده ای از این شاخه به آن شاخه می پرد و کافی است کوچکترین چیزی در اطرافتان باشد تا حواستان پرت شود. سعی نکنید کسی که دوست دارید را نادیده بگیرید. حتی اگر تلاش کنید این احساس خود را سرکوب کنید هم گاه و بیگاه به سراغتان خواهد آمد و شما را راحت نخواهد گذاشت. همکارانتان می خواهند کارهایی را برای آنها انجام دهید و به این صورت باری اضافه تر به دوشتان می خواهند بگذارند. اولویت را به کارهای خودتان بدهید و به پایان رسیدن کارهای خودتان اهمیت بیشتری دهید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین مرداد

نماد مرداد

فال روزانه شما نشان می دهد اگر همکارانتان امروز به وظایف و مسئولیت های خود عمل نمی کنند نیازی نیست شما بار آنها را به دوش بکشید. شما به سادگی خواهید توانست از پس انجام همه این کارها بربیایید و این روز را به برگ برنده ای در پرونده کاری خود تبدیل کنید. پذیرفتن برخی مسئولیت های اضافه می تواند تعهد و مسئولیت پذیریتان را در محل کار نشان دهد، ولی شما ترجیح می دهید وقت آزادتان را برای مسائل شخصی خود صرف کنید. به جای این که آخرین روز کاری هفته اضافه کار قبول کنید زودتر به کسانی که دوست دارید و به حضور شما در کنار خود نیاز دارند بپیوندید.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین شهریور

نماد شهریور

فال روزانه شما نشان می دهد اگر امروز بی قرارید احتمالا پیشنهادی به شما خواهد شد که برایتان خیلی سرگرم کننده خواهد بود. به سینما بروید و فیلمی ببینید که همیشه می خواستید و مطمین شوید که تعهداتان به خانواده برای زندگی اجتماعیتان مانع درست نکنند. اعتماد بنفس داشته باشید و مراقب باشید که پیام های ایمیلیتان باعث نشوند از کوره دربروید و یا جا بخورید اگر امروز به اعصابتلن مسلط باشد و به خاطر اتفاقهای کوچک خودتان را نیازارید دیگران و اطرافیان هم از این چهره منفی شما آزرده نمی شوند.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین مهر

نماد مهر

 

فال روزانه شما می گوید محدود کردن و سرکوب تمایلات هنریتان امروز برای شما بسیار آزار دهنده خواهد بود و اگر کسی جلوی بیان افکارتان را بگیرد خیلی ناراحت خواهید شد و حتی ممکن است عکس العملی تند نسبت به آنها نشان دهید. مشکل کار در اینجا است که دارید خشمتان را روی فرد اشتباهی خالی می کنید، بهتر است قبل از هر کاری به احساسات خود فکر کنید و منطقتان را هم به کار بگیرید. امروز در هیچ نوع شرط بندی و بازی های شانسی شرکت نکنید یا هر کار دیگری که ریسک باختن در آن وجود دارد را نیز انجام ندهید.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین آبان

نماد آبان

فال روزانه شما نشان می دهد امروز روز خوبی برای مراقبه و تفکر است. موزیک های جدید به دستتان رسیده است و نیازی ندارید که تفکر و استراحت را به تعویق بیندازید. می خواهید که به بهترین شکل ممکن در ذهنتان به کاوش بپردازید و بیابید که درون بسیار عمیقی دارید. اگر در اتاق تاریکتان در تنهایی به سر می برید، بدانید که افرادی در بیرون هستند که با دیدنتان شاد خواهند شد.

 

فال روزانـه شخصی متولدین آذر

نماد آذر

فال  روزانه شما نشان می دهد که امروز خوش بینی و مثبت اندیشی ضعیف شما می‌تواند اشکها و یا ترسهایتان را مخفی کند. شما کار خیلی زیادی نمی‌توانید برای کنترل کردن احساساتتان انجام دهید، بنابراین اولین اقدام شما برای چیزهایی که فکر می‌کنید مورد قبول دیگران واقع نمی‌شوند این است که آنها را به جای ابراز کردن مخفی کنید. ولی حقیقت چیز دیگری است!! اگر سفره دلتان را باز کنید حال خیلی بهتری پیدا خواهید کرد. حتی اگر راه حل سریعی پیشنهاد نشد، همه می‌توانند جایگاه شما را بشناسند.

 

فال روزانـه شخصی متولدین دی

نماد دی

در فال روزانه شما آمده است که یک برخورد احساسی غیرمنتظره بین شما و کسی که برایتان از اهمیت ویژه ای برخوردار است مشکلات و اختلافات موجود بین شما که فاصله زیادی در میانتان به وجود آورده اند را دوباره برایتان یادآوری خواهد کرد. به جای این که رویتان را برگردانید و بدون حل کردن این مسائل دوباره از او دور شوید، بهتر است که با آنها روبرو شوید و به بازگرداندن ارتباطتان به حالت عادی کمک کنید. دنیای اطرافتان دارد به سرعت تغییر می کند و باید هویت خود و موقعیتی که در این دنیا دارید را مورد بررسی قرار دهید. با شجاعت تغییرات به وجود آمده را بپذیرید و باور داشته باشید که در بهترین مسیر ممکن برای رسیدن به ثباتی که انتظارش را دارید قرار گرفته اید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین  بهمن

نماد بهمن

فال روزانه شما نشان می دهد که ذهن تان فعال است. فرصت خوبی است تا برای آینده برنامه ریزی کنید زیرا اکنون منطقی و عقلائی هستید و دوست دارید به اهدافتان برسید به ویژه آنهایی که دست نیافتنی تر هستند. واقعاً ناراحت کننده است شما دیدی مثبت دارید و یکی از همکاران آن را خراب میکند. این مشکل آنهاست، اگر دوست دارند که از شما ایراد بگیرند و روی شما زوم کرده اند، ارزش ندارد وقت تان را با آنها تلف کنید.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین اسفند

نماد اسفند

فال روزانه شما نشان می دهد امروز نگرش سختگیرانه و خشنتان را تغییر دهید. اگر در ایده ها و نظرهایتان افراطی باشید نخواهید توانست که به کسانی که برای مشورت نزدتان می آیند کمک کنید. فقط روی خودتان و حفظ تعادل زندگیتان تمرکز کنید.عمومی باعث گرفته شدنتنان از میزان زیادی انرژی و همچنین مشکل در رابطه هایتان می شود. فداکاری در حق یک دوست کار خیلی برازنده ای است، ولی باید بدانید و تعیین کنید که علایقتان چه چیزهایی را شامل می شوند. اگر کمک به دیگران باعث آسیب رسیدن به روابط و سلامتیتان شود باید از آن دست بکشید و دوباره روی خودتان تمرکز کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟