فال ابجد امروز / 21 مهر + فیلم
حجم ویدیو: 7.69M | مدت زمان ویدیو: 00:01:02

فال ابجد متولدین فروردین

فروردین

ابجد فال شما :  د  ب  ب

تعبیر ابجد : امروز نباید تنها بمانید. درست است که هر از گاهی نیاز به این دارید که کمی تنها بمانید و به زندگیتان فکر کنید، رویا پردازی کرده و برای به دست آوردن چیزهایی که می خواهید نقشه بکشید. اما امروز ممکن است با کسی دیدار کنید که شما را به جاهایی ببرد که تا به حال نرفته اید. اگر می خواهید که این موقعیت را از دست ندهید سعی کنید در دسترس باشید. بین دوست های واقعی و کسانی که تنها تظاهر به دوستی می کنند تفاوت زیادی وجود دارد، به این تفاوت دقت کنید.

 

فال ابجد متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما :  ج  آ  ج

تعبیر ابجد : شما از آن دسته آدم هایی نیستید که به یک زندگی معمولی رضایت می دهند. از ناشناخته ها وحشتی ندارید و دوست دارید با دنیاها و فرهنگ های جدید آشنا شوید. گاهی احساس می کنید دلتان می خواهد تمام زندگیتان را تغییر دهید. خوشحال باشید، امروز از آن روزهایی است که اتفاقاتی خواهند افتاد که ممکن است زندگیتان را به سوی مسیرهای تازه ای هدایت کنند. اگر به کسی وعده انجام کاری را داده اید سعی کنید وعده خود را عملی کنید.

 

فال ابجد متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما :  ب  آ  د

تعبیر ابجد : اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. هیچ کس شبیه شما نیست، بنابراین، به این موضوع ایمان داشته باشید و در مسیر تحقق رویاها و اهداف خود قدم بردارید. امروز بسیار با خود کلنجار می روید و مدام در این فکر هستید آیا ریسک کاری که می خواهید انجام دهید را به عهده بگیرید یا خیر. این موقعیت فقط برای شما به وجود آمده است. شما همیشه حق به جانب رفتار می کنید اما به دیگران این حق را نمی دهید. این مساله در مورد زندگی احساسی شما نیز مصداق دارد اما باید بدانید طرف مقابل شما را صادقانه دوست داشته و نیازهای شما را برآورده کرده است.

 

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما : د  د  ج

تعبیر ابجد : شاید احساس کنید که زندگیتان پر از آدم های خسته کننده شده است. فکر می کنید که آنها همه شبیه بهم هستند و فقط به درد یک جمع محافظه کار می خورند. شما دلتان نمی خواهد شبیه به آنها باشید و دوست دارید با آدم های جالب و عجیب و غریبی که با جمع اطرافیانشان تفاوت دارند برخورد داشته باشید. پیدا کردن اینجور آدم ها زیاد هم کار سختی نیست، کافی است کمی تلاش کرده و در اطرافتان به دنبال آنها بگردید.

 

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما : آ  د  آ

تعبیر ابجد : امروز این فرصت را خواهید داشت که حسابتان را با برخی از بستگانتان صاف کنید. احساس می کنید که گاهی برخی از آنها از مهربانی بسیار زیاد شما سوء استفاده می کنند و بدون آنکه حتی به خودتان فکر کنید به آنها سرویس دهی می کنید. امروز ممکن است برای شما همراه با استرس و فشار روانی باشد و شاید کمی حساس و زودرنج باشید. سعی کنید از روزتان به نفع خود استفاده کرده و به اوضاع زندگیتان نظمی بدهید. به باورها و ارزش های خود کمی فکر کنید، آیا واقعا از درست بودن آنها مطمئن هستید؟

 

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما :  د  آ  آ

تعبیر ابجد : امروز تصمیم گرفته اید که چیزهای اطرافتان را تغییر دهید. آماده هستید که تغییراتی اساسی در زندگی خودتان ایجاد کنید. احساس می کنید که شکست ناپذیر هستید و هیچ چیزی نمی تواند مانع شما بشود. آمادگی این را دارید که از مرزها و محدودیت هایتان فراتر بروید و برای رسیدن به آنچه که می خواهید هر کسی و هرچیزی را برای مدتی کنار بگذارید و حتی دوستانتان را مدتی فراموش کنید. اگر در جستجوی عشق هستید کمی از پشت میز کارتان کنار بیایید و به فرصت هایی که در اطراقتان هستند دقت کنید.

 

فال ابجد متولدین مهر

 

مهر

ابجد فال شما :  ج  ج  ب

تعبیر ابجد : روابط تان آن قدرها که به نظر می رسد پیچیده نیستند، حتی اگر شدت احساسات تان باعث شود که دیگران نتوانند به راحتی با شما کنار بیایند باز هم آن قدرها پیچیده نیستند. دل تان می خواهد که روی شیوه ی معاشرت کردن تان کار کنید. دوست دارید که به خاطر نیت های خوبی که دارید و تلاش مضاعفی که می کنید مورد توجه قرار بگیرید. متأسفانه ممکن است به یاد خاطرات ناخوشایند بیفتید و نتوانید بازخودهای مثبتی را که دریافت می کنید بشنوید. نگذارید که این احساسات قدیمی مانع راه تان شوند و نتوانید از تحسین دیگران لذت ببرید. کمی احساسات تان را کنترل کنید تا به یک تعادل درونی برسید.

 

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما :  آ  آ  آ

تعبیر ابجد : شاید امروز نتوانید به راحتی واقعیت را از دروغ تشخیص دهید، زیرا ممکن است کسی چیزی بگوید اما منظور دیگری داشته باشد. اما شاید تمایل داشته باشید که حتی به خاطر راحتی هم که شده با این جریانات همگام شوید. اهدافی که اکنون در سر دارید ممکن است ریشه در واقعیت نداشته باشند، اما می توانند ترغیب تان کنند تا از محدودیت های گذشته خلاص شوید. شاید اول اش به نظر برسد که وظایف کنونی تان دستیابی شما را به موفقیت با تأخیر روبرو کرده اند. حواس تان باشد که فعلاً دست به تغییرات بزرگ نزنید، همین که به وظایف تان درست عمل کنید برای اکنون کافی است.

 

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما :  آ  آ  د

تعبیر ابجد : امروز ممکن است به مانع بربخورید، شاید اهداف کاری شما موجب بروز بحران های کوچکی شوند که مجبورتان کنند دست به انتخاب بزنید. خوشبختانه به وسیله ی قوانین دیگران محدود نشده اید، پس می توانید راه حل تان را حتی جاهایی پیدا کنید که قبلاً دیگران امتحان کرده اما شکست خورده اند. پذیرفتن مسئولیت های جدید می تواند بین شما و موفقیت تان مانع ایجاد کند. برای این که بتوانید به بهترین راهکار ممکن دست پیدا کنید باید بتوانید خودتان را از عواقب کارهای تان دور نگه دارید.

 

فال ابجد متولدین دی

دی

 

ابجد فال شما :  ب  ب  د

تعبیر ابجد : شاید تصمیم بگیرید که آرزوهای تان را نزد کسی فاش نکنید، اما اگر احساسات تان را سرکوب کنید بیشتر ماجرا درست می شود. پس اگر مشکلی وجود دارد بهتر است با آن روبرو شوید تا بعد گریبان تان را نگیرد. اگر برنامه هایی که در حال حاضر دارید برای پیشرفت کارتان مناسب و کافی نیستند می توانید آن ها را اصلاح کنید. اکنون بهترین فرصت است که دست به تغییرات مثبت بزنید و آینده ی خود را همان طور که دوست دارید شکل دهید.

 

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما : د  ب  ب

تعبیر ابجد : شاید امروز یک فرصت هیجان انگیز به شما دست دهد و بتوانید یک نظر آینده ی تان را به چشم ببینید. اما برای این که به مسیرتان ادامه دهید باید اهداف و هوس های زودگذر را کنار بگذارید. شاید بهتر باشد که مسیرتان را تغییر دهید، اما این به معنی شکست نیست، فقط این که مسیر کنونی شما هرچه قدر هم که مستقیم به نظر برسد بهترین راه ممکن برای رسیدن به اهداف تان نیست. نتیجه گیری هایی را که قبلاً کرده بودید فراموش کنید. به شما توصیه می شود که با توجه به اطلاعاتی که امروز به دست آورده اید یک برنامه ی جدید ترتیب دهید. بدانید که سکان سرنوشت در دستان شماست.

 

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما : آ  آ  آ

تعبیر ابجد :شاید کارتان دقیقاً همان طور که برنامه ریزی کرده بودید پیش نرود. تا زمانی که سعی نکنید همه چیز پیرامون تان را کنترل کنید و تحت فرمان داشته باشید کارها خوب پیش خواهند رفت. هرچه بیشتر در برابر تغییرات کنونی مقاومت نشان دهید سازگار شدن با اتفاقات برای تان دشوارتر خواهد شد. بهتر است که چند روزی اهداف کوتاه مدت تان را کنار بگذارید و به آینده فکر کنید، البته یادتان نرود که نسبت به شرایط حاضر واکنش صحیحی را در پیش بگیرید. نیازی نیست که چیزی از ارزش های تان را فدای رسیدن به اهداف تان کنید، همین که دچار شک و تردید نشوید کافی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟