فال ابجد امروز / 17 شهریور + فیلم
حجم ویدیو: 9.28M | مدت زمان ویدیو: 00:01:16

فال ابجد متولدین فروردین

فروردین

ابجد فال شما :  آ  آ  آ

تعبیر ابجد : دعای فردی عابد و سالک پشت سر شما است و امروز از دعای خیر این فرد بی‌نصیب نخواهید ماند. پولی به کسی قرض داده‌اید و امروز بخت با شما یار است و این پول بازپرداخت خواهد شد. تاکنون عاشق نشده‌اید، اما امروز زندگی‌تان تغییر می‌کند و عشقی ماندگار و پرحرارت را تجربه خواهید کرد. فکری ناب در سر دارید، اما این فکر را با کسی در میان نگذاشته‌اید و از شکست ایده‌های‌تان هراس دارید. امروز زمان مناسبی است که به ایده خود جامه عمل بپوشانید.

 

فال ابجد متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما :  ب  ج  ج

تعبیر ابجد : نظر‌های خود را در جمع اعلام نمی‌کنید و این وضعیت باعث شده تا اطرافیان شما را دست‌کم بگیرند. روز خوبی را برای سرمایه‌گذاری و امور مالی در پیش دارید و برای دستیابی به درآمد بیشتر، سرمایه‌گذاری در بازار املاک و مستغلات پیشنهاد می‌شود. به خاطر داشته باشید که دخالت‌های بی‌جا در کار‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان چیزی به غیر از دلخوری به دنبال ندارد. یکی از دوستان قدیمی امروز برنامه‌ای خاص تدارک دیده تا به شما ثابت کند که همیشه به فکرتان است.

 

فال ابجد متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما : د  ج  ب

تعبیر ابجد : امروز بیشتر از همیشه اعتمادبه‌نفس دارید و مشکلی سد راه شما نخواهد بود. روز حساسی را آغاز کرده‌اید و احتمال دارد ناخواسته کاری ناشایست انجام دهید و زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کنید. تحت‌فشار کار‌های عقب‌مانده قرار دارید و از عهده کار‌ها بر نمی‌آیید. روز خوبی را برای آغاز تجارت و کسب‌و‌کاری جدید آغاز کرده‌اید.

 

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما :  ج  ج  ج

تعبیر ابجد : احساس می‌کنید از همیشه بیشتر انرژی دارید، از این روحیه برای کمک به دیگران استفاده کنید. حواس‌تان را بیشتر از همیشه جمع کنید، چرا که دزدی در کمین اموال شما نشسته است. احترام دوستان و آشنایان را نگه دارید و زمینه ناراحتی کسی را فراهم نکنید. روز خوبی برای عاشقی در پیش‌روی شما است و فرصتی پیدا می‌کنید تا در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان بنشینید و از عشق و محبت صحبت کنید. امروز یکی از دوستان که دل‌تان حسابی برای او تنگ شده، به دیدارتان می‌آید و دلتنگی‌تان را خاتمه می‌دهد.

 

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما :  آ  ج  آ

تعبیر ابجد : فرصت فراغتی دست می‌دهد تا به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان مشغول شوید. امروز فردی از شما درخواست پول می‌کند، پولی که مورد نیاز این فرد است را به او قرض بدهید،، اما حتما در قبال این پول، تضمین مطمئنی از بازپرداخت این پول دریافت کنید، چرا که احتمال زیادی وجود دارد که این فرد پول شما را پرداخت نکند. بین شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان هیچ‌گونه درک و تفاهمی وجود ندارد، به همین دلیل همیشه بین شما جنگ و دعوا راه می‌افتد و رابطه‌تان به سیاهی گذاشته‌است. امروز زمان مناسبی است که دست همسر یا عشق‌زندگی‌تان را بگیرید و در کنار هم سعی کنید که درک و تفاهم بیشتری برقرار نمایید. انسان عجولی هستید، اما این روحیه به غیر از بی‌دقتی و اشتباه چیزی برای شما به دنبال نخواهد داشت. فرصتی برای مسافرت مهیا می‌شود تا در این مسافرت با دوستان جدیدی آشنا شوید.

 

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما :  د  د  ج

تعبیر ابجد : امروز سالم و سرحال از بستر بلند شده‌اید و روز خوبی را در پیش دارید. بر اعصاب خود مسلط باشید و کاری نکنید که زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کند. فردی از اطرافیان در بستر بیماری است، این فرد را از محبت‌های خود بی‌نصیب نگذارید. در چند روز آینده با موقعیتی چشمگیر روبرو خواهید شد، در نتیجه به نفع شما است که در روز‌های آتی به فکر شکار فرصت‌ها باشید. همسر یا عشق‌زندگی تان رفتار خودخواهانه‌ای دارد، در اولین فرصت از ایشان خواهش کنید که فکری به حال این رفتار بردارد.

 

فال ابجد متولدین مهر

 

مهر

ابجد فال شما :  ج  ج  ج

تعبیر ابجد : به فکر افزایش درآمد هستید، اما بی‌گدار به آب نزنید. اجازه ندهید کار زیاد شما را از رسیدگی به اعضای خانواده غافل کند. روز خوبی برای تجارت در پیش رو دارید و در انجام معاملات و قرارداد‌های مالی ضرری را تجربه نخواهید کرد. امروز حوصله کسی را ندارید و می‌خواهید تنها باشید، این فرصت مهیا می‌شود تا حسابی از تنهایی لذت ببرید. یکی از دوستان شما که علاقه زیادی به ایشان دارید، مدتی است که به شما کم‌محلی می‌کند و رفتار وی با شما مانند سابق نیست، از این رفتار دلخور نشوید و مطمئن باشید که گرفتاری‌های زندگی باعث شده تا این دوست، رابطه کمتری با شما داشته باشد.

 

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما :  ب  د  د

تعبیر ابجد : منفی‌بافی را کنار بگذارید و دستاورد‌های خود در زندگی را نادیده نگیرید. به صلاح‌تان است که امروز دور هرگونه فعالیت مالی و تجاری را خط بکشید. کار‌های امروز راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید انجام می‌شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان از مشکلی رنج می‌برد و به کمک شما نیاز دارد. سفره دل خود را پیش هر کس و ناکسی باز نکنید.

 

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما :  ج  ج  ج

تعبیر ابجد : انسان حسودی هستید و چشم دیدن پیشرفت دیگران را ندارید، این روحیه باعث شده تا اطرافیان از شما دوری بگیرند و کسی علاقه‌ای به نشست‌و‌برخاست با شما نداشته باشد. امروز زمان مناسبی است که بخل و حسد را کنار بگذارید و به اطرافیان ثابت نمایید که از پیشرفت‌ها و موفقیت‌های آن‌ها از صمیم‌قلب لذت می‌برید. احتمال مشاجره‌ای میان اعضای خانواده وجود دارد، در این مشاجره دخالت نکنید و مطمئن باشید که اهل منزل راه مناسبی را برای برقراری صلح و صفا پیدا خواهند کرد. کار‌های زیادی دارید، اما انرژی لازم برای انجام کار‌ها در طول روز را بدست خواهید آورد. سوء‌تفاهمی پیش‌پاافتاده امروز میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد می‌شود.

 

فال ابجد متولدین دی

دی

 

ابجد فال شما :  آ  د  ب

تعبیر ابجد : اجازه ندهید نگرانی و اضطراب روز شما را خراب کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز نیازمند پرستاری و مراقبت شما است. همکاران در محل‌کار یا همسایه‌ها در منزل امروز به کمک شما می‌آیند. شرایطی مهیا می‌شود تا مشغول کار‌های موردعلاقه‌تان شوید. مشاجره‌ای کوچک میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد شده‌است، امروز عشق‌زندگی‌تان با رفتار و گفتارش به شما ثابت می‌کند که از این مشاجره چیزی به دل نگرفته و از شما دلخور نیست.

 

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما : د  ج  د

تعبیر ابجد : امروز ممکن است احساساتی شوید و تصمیمی غیرمنطقی بگیرید. فردی به شما پیشنهاد سرمایه‌گذاری می‌کند، این پیشنهاد را جدی بگیرید و زمینه افزایش درآمدتان را فراهم کنید. امروز لحظه‌های عاشقانه‌ای را تجربه خواهید کرد. با مشکلی روبرو خواهید شد، اما غم به دل خود راه ندهید و برای حل این مشکل از هوش سرشار خود کمک بگیرید. اطرافیان علاقه زیادی به بودن در کنار شما دارند و بودن شما در کنار آن‌ها زمینه خوشی و شادی اطرافیان را فراهم می‌کند. از این وضعیت نهایت استفاده را ببرید و امروز خاطره‌های خوشی را در کنار اطرافیان ماندگار کنید.

 

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما :  ب  آ  ج

تعبیر ابجد : صرفه‌جویی را ادامه دهید و از پس‌انداز و اندوخته مالی‌تان برای رسیدن به موفقیت بهره بگیرید. امروز یکی از دوستان شما که علاقه زیادی به ایشان دارید گرفتار مشکلی می‌شود و به کمک‌تان نیاز دارد، هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای این دوست انجام دهید و به ایشان ثابت نمایید که در لحظه‌های سخت و دشوار هرگز وی را تنها نخواهید گذاشت. خجالت را کنار بگذارید و عشق و محبت خود را به زبان بیاورید. فرصتی مناسب برای عاشقی در پیش دارید و روزی سرشار از لحظه‌های عاشقانه را در کنار عشق‌زندگی‌تان سپری نمایید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟