فال روزانه شخصی / 29 مرداد ماه + فیلم
حجم ویدیو: 10.00M | مدت زمان ویدیو: 00:01:02

فال روزانـه شخصی متولدین فروردین

نماد فروردین

فال روزانه شما نشان می دهد امروز شرایط فعلی و محیط اطرافتان آنقدر برای شما اهمیت پیدا کرده است که نسبت به اهداف دراز مدت خود دچار شک و تردید شده اید. آنچه در حال حاضر دارید می بینید برای شما آشناتر است و فکر کردن به آن به شما آرامش بیشتری می دهد. هر چند که این آشنایی آرامش بخش است، اما نمی توانید برای همیشه در همین وضع بمانید و برای رسیدن به آینده ی دلخواهتان باید تغییرات را با آغوش باز پذیرا باشید. نگاهتان را کمی گسترده کنید و سعی کنید کمی جلوتر از نوک دماغتان را هم ببینید. البته که باید از زمان حال و زیبایی های زندگی لذت ببرید، اما برای آینده تان هم باید برنامه داشته باشید و تلاش کنید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین اردیبهشت

نماد اردیبهشت

فال روزانه شما نشان می دهد امروز به احتمال زیاد در استفاده از تجهیزات فنی و الکترونیکی به مشکل برخواهید خورد. شاید شما در زمینه ی استفاده از این تجهیزات اطلاعات و مهارت کافی را داشته باشید، اما در رفع مشکلات فنی آنها تخصص چندانی ندارید. به جای این که خودتان را با سر و کله زدن با آن دیوانه کنید بهتر است از یک نفر از اطرافیانتان که در این زمینه تخصص دارد و یا از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید و خودتان هم در حالی که اوضاع دارد روبراه می شود از روز تعطیلتان لذت ببرید. شاید مجبور شوید کمی پول خرج کنید، اما کارتان به راحتی راه خواهد افتاد اعتماد به نفستان حفظ خواهد شد و وقتتان را هم صرف کارهایی بهتر خواهید کرد.

 

فال روزانـه شخصی متولدین خرداد

نماد خرداد

فال روزانه شما نشان می دهد امروز روابط شما به خاطر مشغله‌های فراوان کاری تحت استرس و آشفتگی قرار دارد. متاسفانه شما درحالیکه هر لحظه عصبانی تر می‌شوید، شاید قادر نباشید آنطوری که دلتان می‌خواست کارهایتان را تمام کنید. باوجود اینکه مجبورید در طول روز نسبت به احساسات افراد دیگر هم واکنش نشان دهید، اما اجازه ندهید این کار تبدیل به مهم ترین فعالیت روزمره تان شود. هرکاری که لازم است را انجام دهید و به کارتان ادامه دهید؛ به افراد دیگر هم اجازه دهید به کارهای خودشان برسند.

 

فال روزانـه شخصی متولدین تیر

نماد تیر

فال روزانه شما نشان می دهد امروز که ماه به طور هماهنگی همراه با ژوپیتر یعنی سیاره فرمانروای شما در سومین خانه تان یعنی خانه اطلاعات قرار گرفته است، شما می‌توانید چیزهای خیلی زیادی از دیگران یاد گرفته و روز فوق العاده ای داشته باشید. اما امروز زمانیکه آرزوی شما برای جمع کردن اطلاعات بیشتر در مورد هر چیزی بی نتیجه می‌ماند، شما نیز نمی‌توانید به راحتی به حرفهای افراد دیگر گوش دهید. اجازه ندهید ناامیدی و یاس جلوی موفقیتان را بگیرد. فقط آرام تر حرکت کنید، تا جایی که می‌توانید بر موانع غلبه کنید و سپس به مرحله بعدی بروید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین مرداد

نماد مرداد

فال روزانه شما نشان می دهد شما امروز نیاز شدیدی به ارتباط برقرار کردن با دیگران دارید و از تنهایی بیزارید. با دوستان و همکاران خود تماس بگیرید و با آنها به گردش و تفریح بروید. این کار ارتباط بین شما و آنها را عمیقتر و با معناتر خواهد کرد. داشتن ارتباط با افراد روشنفکر شما را قادر می سازد نقشه های بلندپروازانه خود در مورد آینده را با آنها در میان بگذارید. البته مواظب باشید ارتباطات اجتماعی خود را آنقدر گسترده نکنید که زمانی برای رسیدگی به کارهای شخصیتان باقی نماند. اگر بیش از اندازه خودتان را با فعالیت های اجتماعی درگیر کنید بعدا مجبور خواهید بود در تنهایی محض فرو بروید تا کارهای عقب افتاده خود را به انجام برسانید.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین شهریور

نماد شهریور

فال روزانه شما نشان می دهد امروز دوستان شما در حالیکه برای تصمیم گیری تنهایتان می‌گذرانند، برایتان هم منبعی از پشیبانی و دلگرمی ‌و هم ثبات و سرسختی هستند. اما شما درحالیکه یک لحظه احساس می‌کنید بهتان زور می‌گویند و لحظه دیگر خویشتن داری پیشه می‌کنید، مشکلاتی را نیز تجربه می‌کنید. وقتی که فهمیدید این اجبارها صرفا از بخشهای متفاوت شخصیتی خودتان نشات می‌گیرند، چمشهایتان را باز خواهید کرد تا ببینید چگونه این تناقضهای شخصیتی‌تان می‌توانند با مسالمت در وجود شما منزل گزینند.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین مهر

نماد مهر

 

فال روزانه شما می گوید که امروز دلتان نمی خواهد که هیچ کسی از آنچه در دلتان می گذرد با خبر باشد و ترجیح می دهید احساساتتان را با کسی در میان نگذارید، زیرا فکر می کنید حرف زدن در مورد احساساتتان می تواند برایتان دردسرساز شود. ولی اگر اینقدر در مورد افکار و برنامه هایتان سری برخورد کنید از نظرات نزدیکانتان که ممکن است خیلی موثر باشند نیز محروم خواهید شد. اگر حقایق را از دیگران مخفی کنید به مرور زمان آنها نیز همین کار را خواهند کرد. وقتی در مورد آنچه در قلب و ذهنتان می گذرد با نزدیکانتان حرف بزنید آنها با خوشحالی به همفکری با شما خواهند پرداخت و راز دل خود را نیز با شما در میان خواهند گذاشت. به ویژه در مقابل کسی که دوست دارید این گارد تدافعی را باید کنار بگذارید.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین آبان

نماد آبان

فال روزانه شما نشان می دهد شما امروز خودتان را در بهترین لحظه متولدین برج میزان خواهید دید و به تعادل و توازن دست پیدا می‌کنید. اکنون شما قادر نیستید برای اهداف بلند مدت فکرتان را سازمان دهی کنید. پس چه کار باید بکنید؟! آیا باید در مورد موضوع جدیدی مطالعه کرده و یا به سفر کوتاهی بروید؟ شاید انتخاب شما نسبت به کارهای مهمی ‌که می‌توانید انجام دهید خیلی کم اهمیت و پیش پاافتاده باشد. اگر چه باید به محدودیتهای جدید خود اعتراف کنید، اما باید بدانید که زندگی‌تان انگار روی باند پرواز قرار گرفته و آماده اوج گرفتن است.

 

فال روزانـه شخصی متولدین آذر

نماد آذر

فال  روزانه شما نشان می دهد که امروز شما نسبت به زندگی نگرش بسیار مثبتی دارید و پر از شور و نشاط و میل به زندگی هستید. شما برنامه های فوق العاده ی زیادی برای امروزتان دارید و کارهای زیادی هستند که دلتان می خواهد انجام دهید، اما مسئولیت هایی به عهده دارید که به شما اجازه نخواهند داد از روزتان آن طوری که خودتان دلتان می خواهد لذت ببرید. این موضوع باعث می شود در طول روز کمی بداخلاق باشید، اما این نکته را به خودتان یادآوری کنید که از بعدازظهر هر چقدر که دلتان بخواهد برای خودتان و انجام کارهای مورد علاقه تان وقت خواهید داشت. امشب وقت گذراندن با دوستانتان بهترین ایده ی ممکن می تواند باشد، تا می توانید خوش بگذرانید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین دی

نماد دی

در فال روزانه شما آمده است امروز دوستان و یا یکی از گروه هایی که با آنها در ارتباط هستید با مشکلات مالی درگیر خواهد بود و برای حل این مشکل و استفاده از توصیه هایتان به سراغ شما خواهد آمد. راستش را بخواهید نصیحت کردن طرف مقابلتان اصلا ایده ی خوبی نخواهد بود، حداقل امروز بهتر است این کار را نکنید، چون افکارتان به آن اندازه ای که لازم است متمرکز نیستند و ممکن است با توصیه های اشتباه مشکل را از این که هست بدتر کنید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین  بهمن

نماد بهمن

فال روزانه شما نشان می دهد که دنبال کردن یک برنامه ثابت شاید در ظاهر راه خوبی برای ماندن در یک مسیر باشد، اما می‌تواند تاثیرات منفی نیز داشته باشد. بنابراین اگر دیر به یک قرار ملاقات برسید، این دیرکردن بر کل برنامه‌هایتان تاثیر گذاشته و باعث آشفتگی و به هم ریختگی کارهایتان می‌شود. و عجیب تر اینکه نگرانی کمتر و انعطاف پذیری بیشتر در طول روز به زودی شما را از این چرخه آشفتگی نجات می‌دهد.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین اسفند

نماد اسفند

فال روزانه شما نشان می دهد ذهن شما در حال حاضر بسیار قوی و سریع عمل می کند و هر اطلاعات جدیدی که دریافت کنید را به سرعت جذب خواهید کرد. اطرافیانتان خیلی زود متوجه این موضوع خواهند شد و سعی خواهند کرد برای حل مشکلات و مسائل خود به سراغ شما آمده و از توصیه های عاقلانه تان استفاده کنند،پس خودتان را برای قرار گرفتن در چنین وضعیتی آماده کنید. امروز کارهایی که به عهده دارید کمی بیشتر از حدی که برای آنها برنامه ریزی کرده اید وقت می برند، صبور باشید و اجازه ندهید اعصابتان به راحتی به هم بریزد. هر چقدر عصبی شوید اشتباهات بیشتری خواهید داشت و در نتیجه کارهایتان حتی طولانی تر هم خواهند شد!برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟