فال ابجد امروز / 15 مرداد ماه + فیلم
حجم ویدیو: 11.28M | مدت زمان ویدیو: 00:01:27

فال ابجد متولدین فروردین

فروردین

ابجد فال شما :  د  د  ب

تعبیر : همه آدم‌ها یک صندوقچه توی ذهنشون و قلبشون دارند پر از خاطرات، عروسک‌ها، اسباب‌بازی‌ها و ... که از دوران کودکی‌شان به جا مانده. یه سر به دوران بچگی زدن و یادآوری خاطرات و بازی‌های کودکانه می‌تونه روحیه آدم رو عوض کنه. همه ما یک کودک در وجودمان داریم و بعضی وقت‌ها باید بهش توجه کنیم.

 

فال ابجد متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما :  ب  آ  آ

تعبیر : به ساعتی ساکت و آرام برای رسیدن به آرامش نیاز داری. این به تو کمک می‌کند تا خاطرات ارزشمند را در ذهنت تثبیت کنی و همچنین راهکارهایی برای مشکلات و تکاپوهایت بیابی.

 

فال ابجد متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما : د  د  ج

تعبیر : تحقیق نشان داده یکی از دلایل سکته هاى قلبى هنگام صبح بخاطر اینکه ما چندساعت قبل از خواب و یا عصر روز قبل آب نخورده ایم! حتماسعی کنید همیشه آب بدنتان تنظیم باشد (تقریبا ۸ لیوان در روز)

 

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما :  ب  آ  آ

تعبیر : استفاده بیش از حد از هر چیزی نوعی اعتیاد به حساب می‌آید حالا کار، خوراکی، سیگار یا ... بهتر است در هر هیچ چیز زیاده‌روی نکنی چون سلامتی‌ات را مستقیما به خطر می‌اندازد.

 

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما :  د  د  د

تعبیر : از گیاهان دارویی آرامش‌بخش و بخور استفاده کن تا سلامتی سر و سینه‌ات به خطر نیفتد و حتی‌المقدور از قرص‌های شیمیایی پرهیز کن.

 

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما :  ج  ج  آ

تعبیر : خشم و عصبانیت تو نه تنها به درست شدن مسائل پیچیده کمکی نمی‌کند، بلکه آن را به معضل و مشکل بزرگتری تبدیل خواهد کرد. شاید یک مسافرت و دوری از مشکلات بتواند، آرامش از دست رفته را به تو بازگرداند تا بتوانی بهتر و درست‌تر تصمیم بگیری.

 

فال ابجد متولدین مهر

 

مهر

ابجد فال شما :  آ  آ  آ

تعبیر : همیشه مشکلات اقتصادی منشاء دردسرها و گرفتاری‌هاست. باید به نحوی عمل کنی که دچار چنان بحران‌هایی نشوی. از اسراف و زیاده‌روی دوری کن و بکوش تا سطح درآمد خود را افزایش دهی.

 

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما :  ب  ب  ب

تعبیر : کارها و برنامه‌های جدید برای خود هزینه‌ای جداگانه دارد. فکر این هزینه‌ها را باید کرد تا دچار خسارت یا زیان نشد. طوری باید عمل کرد که وقتی هزینه می کنی بتوانی فایده لازم را از آن برده باشی.

 

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما :  د  ج  ب

تعبیر : زمین خوردن یک هشدار کوچک است! باید از آن عبرت بگیری و این ضرر را در جای دیگری جبران کنی.

 

فال ابجد متولدین دی

دی

 

ابجد فال شما :  آ  ب  آ

تعبیر : ناگهان پول یا کمکی می‌رسد که بسیار قابل توجه خواهد بود. پس با حواس جمع و هشیاری منحصر به فردت موقعیت‌ها را بشناس و به موقع عکس‌العمل نشان بده تا بتوانی به موفقیت‌های مالی فراوانی برسی.

 

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما :  د ‌ د ‌ ب

تعبیر : هر روز به حجم مشکلات مالی‌ات افزوده می‌شود و این عجیب نیست چون هر روز بر توانمندی‌های تو نیز اضافه شده است. باید قوی بود و با اعتماد به نفس و تلاش اوضاع اقتصادی را روبراه کرد.

 

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما :  آ  آ  ج

تعبیر : در تنگنای مالی عجیبی گرفتار شده‌ای و هیچ راهی برای خروج از آن نداری. نگران نباش چون از جایی که فکرش را هم نمی‌کنی به تو کمکی خواهد رسید و این اوضاع نابسامان به زودی حل خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟