فال ابجد امروز / 9 مرداد ماه + فیلم
حجم ویدیو: 12.53M | مدت زمان ویدیو: 00:01:42

فال ابجد متولدین فروردین

فروردین

ابجد فال شما :  د  د  ج

تعبیر : شما امروز بر سر دوراهی قرار گرفته اید. شاید دلتان بخواهد که با عجله از این دوراهی بگذرید، بنابراین می‌توانید از شر آن خلاص شده و مسیر دیگری را برگزنید. اما وقتی که شروع می‌کنید، می‌بینید که راه‌های بسیار زیادی از آنها منشعب می‌شود و آن راهی که شما در زندگی تان برمی‌گزینید تاثیرات طولانی مدتی خواهد داشت. بنابراین چیزی که ابتدا بر اساس حس و غریزه آغاز می‌کنید تا مدتها می‌تواند تاثیرات خود را داشته باشد. مهم نیست که چقدر از کارتان لذت می‌برید؛ فقط نباید عجله کنید. همه چیز را به حال خود بگذارید، زمان آن را حل می‌کند.

 

فال ابجد متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما :  ب  آ   آ

تعبیر : شما فعالیت‌هایتان را باید بر روی یک نقطه خاص متمرکز سازید اما به علت پویایی زیادی که در درون شما وجود دارد این کار ممکن نیست زیرا در این صورت استفاده بهینه تری را می‌توانید از زندگی تان داشته باشید. اگر شخصی به شما گفت که بیش از حد جدی هستید به صحبت‌های آنها اعتنایی نداشته باشید زیرا شما فقط در حالت جدی بودن می‌توانید به اهداف تان برسید و بعدها آنها صحبت‌های شما را درک خواهند کرد.

 

فال ابجد متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما :  آ  ب  د

تعبیر : اگرچه امروز در دنیای شما هم چیز بهتر شده است، شما می‌توانید مسئولیت مقاصد شخص دیگری که شرایط نسبتاً بدی را به وجود آورده را قبول کنید. شاید شما در ارزیابی‌تان درباره روشی که می‌توانید با افراد محتاط به طور مؤثرکار کنید، بیش از حد خوش بین باشید. معامله کردن با خودت اکنون نیرنگ آمیز است، برای اینکه گرایش شما به زیاد صحبت کردن احتمالاً علائم هشدار را برایتان خواهد فرستاد.

 

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما :  آ  آ  آ

تعبیر : شما فردی اجتماعی هستید و امروز از آن روزها است که مورد توجه دیگران قرار خواهید گرفت. احساس خوبی دارید و این احساس بیشتر هم می شود و اگر فکر می کنید که دیگران آن را درک نمی کنند، اشتباه کرده اید. انرژی مثبت خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. شما فردی با استعداد هستید و اگر با دیگران در ارتباط باشید، توانایی های شما بیشتر هم می شود. درست است که همیشه به مقررات و تعهدات پایبند هستید اما بازی فقط مال بچه ها نیست، بد نیست شما هم گاهی قوانین را بشکنید و خود را به بهترین شکل سرگرم کنید.

 

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما :  ج  ج  ب

تعبیر : نسبت به افرادی که ملاقات می کنید، مهربان باشید و قلب تان را باز تر از قبل بگذارید. امروز تغییرات خوبی را در زندگی خود مشاهده خواهید کرد بنابراین از این فرصت استفاده کنید. دعوت دیگران را بپذیرید زیرا در جمع آنها ممکن است با نیمه گمشده زندگیتان آشنا شوید. به ندای درونی قلب خود گوش دهید و به دنبال علاقمندی هایتان باشید زیرا بهترین راهنما برای شما است.

 

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما :  د  د  ج

تعبیر : امروز بهترین فرصت است تا ارتباط تان را با افراد دیگر گسترش دهید. با گفتگو و تبادل اطلاعات و ایده ها با دیگران چیزهای زیادی یاد خواهید گرفت. شما بر خلاف بسیاری افراد دیگر، قادرید هر دو روی سکه را ببینید اما مشکل اینجا است که توانایی انتخاب و اراده لازم برای عمل کردن را ندارید. بنابراین یک راه را انتخاب کنید و همان را ادامه دهید. شاید در مورد مسائل عاطفی دچار گیجی و ابهام شوید اما صحبت کردن با عشق تان می تواند انرژی مثبتی را به شما منتقل کند و صمیمیت میان شما را نیز افزایش دهد.

 

فال ابجد متولدین مهر

 

مهر

ابجد فال شما :  ب  ب  آ

تعبیر : شما فردی مهربان و با گذشت هستید و این احساس امروز آنقدر در شما تشدید می شود که برای کمک به دیگران تمام انرژی و توان خود را به خرج می دهید. شاید از این که دیگران مانند شما نیستند، کمی ناراحت و دلگیر شوید اما اجازه ندهید این احساس مانع حرکت تان شود. حتی یک فرد مانند شما هم می تواند در جهان تفاوت ایجاد کند. بهتر است گذشته را فراموش کنید و در زمان حال زندگی کنید تا ببینید چه تغییرات مثبتی در زندگی شما رخ خواهد داد. فقط کافی است انتظارات خود را کمی پایین تر بیاورید.

 

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما :  ب  آ  ب

تعبیر : توانایی هایی را که تا به حال پنهان کرده بودید، آشکار کنید. شاید نشان دادن خود به افرادی که در این زمینه مهارت دارند، اتفاقات خوبی را برای شما رقم بزند. شاید با این کار به توانایی خود در زمینه های جدیدی مانند نوشتن، طراحی گرافیک یا مدیریت مالی پی ببرید و جهانی تازه به روی شما گشوده شود. شما فردی صبور هستید اما امروز تمرکز خود را از دست می دهید و بدون فکر کردن، عمل می کنید. خلاقیت خوب است اما اگر با منطق هماهنگ نباشد، ناامیدی به همراه خواهد داشت.

 

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما :  د  د  آ

تعبیر : امروز از تکنولوژی بهره بسیار ببرید. شاید بهتر باشد برای خود یک تلفن همراه یا کامپیوتر بخرید تا روند زندگی شما آسان تر شود. حتی می توانید در کلاس های مختلف شرکت کنید تا سختی های زندگی تان کمتر شود. آنوقت می بینید که چقدر شادتر از قبل خواهید بود. فردی شما را تحت فشار گذاشته است. اگر چه در حال حاضر توانایی راه رفتن هم ندارید اما او سعی می کند شما را مجبور کند بدوید و در شرایطی که آمادگی آن را ندارید قرار دهد. توصیه می کنیم قدم های خود را با توجه به مهارت هایتان بر دارید و به کاری هایی که علاقه ندارید تن ندهید. شما بهتر از هر فرد دیگری صلاح زندگی تان را می دانید.

 

فال ابجد متولدین دی

دی

 

ابجد فال شما :  د  ب  ب

تعبیر : امروز شاید مجبور به انجام کارهایی باشید که دیروز می خواسته اید انجام دهید اما موفق به تکمیل آنها نشده اید. خوشبختانه امروز بخت با شما یار است و می توانید کوتاهی های دیروز خود را جبران کنید و وظایفی که به عهده تان هستند را انجام دهید. کمی دست بجنبانید، شاید این آخرین فرصت شما برای انجام این کارها باشد. امروز کمی به رفتارهای خود بیشتر فکر کنید، به این که کمی صبورتر بودن چه اثراتی روی شما و زندگیتان می تواند داشته باشد و تا چه حد شما را راحت تر خواهد کرد. اگر به دیگران اجازه دهید همان طوری که می خواهند فکر و رفتار کنند؛ در واقع این حق را برای خودتان نیز به وجود می آورید.

 

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما :  آ  د  ب

تعبیر : چه اشکالی دارد اگر کمی بیشتر با دیگران کنار بیایید؟ شما معمولا فرد لجبازی هستید و به راحتی هر پیشنهادی را نمی پذیرید و ترجیح می دهید وقتی چیزی را قبول کنید که آمادگی لازم را برای آن داشته باشید. اما امروز بد نیست به پیشنهاداتی که حتی کمی عجیب و غریب به نظر می رسند هم فکر کنید. امروز شما می خواهید احساسات خود را با شخصی که دوست دارید در میان بگذارید اما این کار به آن سادگی ها که در فیلم ها دیده اید نخواهد بود. با دیدن کوچک ترین واکنش منفی از طرف مقابلتان خودتان را عقب خواهید کشید و بی آن که به دلیل این واکنش فکر کنید مایوس خواهید شد؛ اینقدر ساده از میدان خارج نشوید.

 

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما :  آ  ج  آ

تعبیر : اراده آهنین شما می تواند در جابجا کردن کوه ها هم به کمکتان بیاید و هر کاری را برایتان محکم کند. شما خودتان نسبت به این موضوع آگاه هستید و امروز وقتی این ویژگی با مثبت اندیشی همراه شود به ابزاری قدرتمند و افسانه ای تبدیل خواهد شد که می تواند معجره کند. امروز شما بالاخره پاداش زحماتی که در ماه گذشته در جنبه های مختلف زندگی خود کشیده بودید را دریافت خواهید کرد. با این همه یک نکته را نباید فراموش کنید. این شور و انگیزه و اراده بی نظیری که در وجود خود احساس می کنید به یک منبع پایان ناپذیر متصل نیست و شما باید از آن به درستی استفاده کنید و آن را برای چیزهای بی ارزش هدر ندهید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟