فال ابجد امروز / 7 مرداد ماه + فیلم
حجم ویدیو: 13.73M | مدت زمان ویدیو: 00:01:53

فال ابجد متولدین فروردین

فروردین

ابجد فال شما :  د  ب  ج

تعبیر : از ابتدای روابط و اتفاقهای زندگی نمی‌توانید ادامه‌ آن را پیش‌بینی کنید. همیشه شروع خوب نشانه‌ ادامه‌ خوب و پایان خوب نیست ولی امیدتان را هرگز از دست ندهید.

 

فال ابجد متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما :  ب  ب  ج

تعبیر : شرط کامیابی شما این است که از تعجیل کردن بپرهیزید.صبر و تاَمّل، شما را به خواسته‌تان می‌رساند.

 

فال ابجد متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما :  آ  آ  د

تعبیر : به هوش باشید و از تجربه‌ی دیگران بهره‌ بگیرید. فرصت‌ها و جوانی خود را بیهوده از دست ندهید که این ایّام گذرا و ناپایدار است.

 

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما :  د  ج  آ

تعبیر : شما از موج‌های خطرناک و ویران‌کننده‌ی زندگی رهایی یافته‌اید و به ساحل آرزوی بلند خود رسیده‌اید. همه در انتظار هستند که ببینند اکنون چه‌ خواهیدکرد. قدر آنان را که در سختی‌ها یاور شما بوده‌اند، بدانید.

 

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما :  ب  آ  د

تعبیر : برای رسیدن به هدف و مقصود تلاش زیادی می‌کنید؛ اما تلاش صرف کافی نیست. گاهی علاوه بر عقل بر احساس خود نیز اعتماد کنید. بکوشید که همیشه در مسیر رشد و پیشرفت باشید.

 

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما :  ج  ب  ب

تعبیر : باید قدر خود و لحظات زندگی را بدانید و از فرصت‌ها به بهترین نحو بهره ببرید. سرانجام امر، قابل پیش‌بینی نیست؛ اما اگر به هوش باشید و به موقع عمل کنید، به نتیجه خواهید رسید.

 

فال ابجد متولدین مهر

 

مهر

ابجد فال شما :  آ  ج  آ

تعبیر : پیمانی بسته‌اید که باید به آن پایبند باشید. مبادا پیمان‌شکنی کنید. منتظر خبر خوب باشید که آینده متعلق به شماست.

 

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما :  آ  آ  آ

تعبیر : باید قدر خود و لحظات زندگی را بدانید و از فرصت‌ها به بهترین نحو بهره ببرید. سرانجام امر، قابل پیش‌بینی نیست؛ اما اگر به هوش باشید و به موقع عمل کنید، به نتیجه خواهید رسید.

 

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما :  ب  ب  د

تعبیر : به ظاهر مردم توجه نکنید. سعی کنید از باطن عقیده‌ی آنها آگاه شوید. رسیدن به هدف مشکل است؛ ولی اگر شما بر مردم و به‌ویژه اطرافیانتان سخت نگیرید، دنیا نیز بر شما آسان می‌گیرد.

 

فال ابجد متولدین دی

دی

 

ابجد فال شما :  ج  ب  د

تعبیر : دوران سختی را می‌گذرانید ولی این دوران به خوبی پایان خواهد یافت و استواری و صبر شما باعث می‌شود که شرایط مطلوبی را ایجاد کنید.

 

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما :  آ  ج  آ

تعبیر : روابط دوستانه‌ی خود را تقویت کنید. اگر خود را قوی و با اراده می‌بینید برای ریسک‌کردن تردید نکنید. برای رسیدن به نتیجه‌ای ایده‌آل ریسک‌کردن لازم است.

 

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما :  آ  آ  آ

تعبیر : نگرانی کار شما را بسیار سخت می‌کند. به یاد داشته باشید که همیشه راه راحت‌تر و بی دردسرتر راه صحیح نیست. برای رسیدن به کامیابی و موفقیت با افراد باتجربه گفت‌وگو کنید و از تجارب آنها بهره‌مند شوید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟