فال ابجد امروز / 3 مرداد ماه + فیلم
حجم ویدیو: 17.87M | مدت زمان ویدیو: 00:02:27

فال ابجد متولدین فروردین

فروردین

ابجد فال شما :  ج  ب  ج

تعبیر : دلتان می خواهد کاری انجام دهید اما قلب تان مانع می شود. دوست دارید که هر چه زودتر به هدف تان برسید اما عجول بودن راه چاره نیست. با صبوری خواهید دید که بهترین اتفاق برایتان خواهد افتاد. امروز بیرون رفتن از خانه برایتان سخت شده، به همین دلیل به پیشنهادهای دوستان تان جواب رد می دهید. از این فرصت استفاده کنید و در تنهایی بیشتر بیاندیشید. هر چه آگاهانه تر عمل کنید بیشتر به نفع تان خواهد بود.

 

فال ابجد متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما :  د  آ  ج

تعبیر : درست نیست که دیگران را، آنهم بر اساس یک سری اطلاعات کلی، قضاوت کنید. شما حرف های دیگران را بدون هیچ منبع موثقی می شنوید و به آنها تکیه می کنید اما بدانید که این تصمیمات ناگهانی و سرسری برای شما دردساز خواهد شد و حتی موجب از دست دادن عزیزان تان می شود. پس در رابطه با دیگران محتاط تر عمل کنید. اگر برای جذب فردی به سمت خودتان تلاش می کنید، حال یک فرصت طلایی است تا خودتان را نشان دهید.

 

فال ابجد متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما : آ  ج  ب

تعبیر : نیرویی شما را وادار می کند که احساسات تان را بروز دهید. درست است که تا به حال محتاط بوده اید اما زمان آن رسیده که پرده ها را کنار زنید و راز دلتان را فاش کنید. مطمئن باشید انقلابی برپا خواهد شد که از نتیجه آن خشنود خواهید شد. اگر چه هنوز آنچه از یک رابطه عاطفی می خواهید را به دست نیاورده اید اما به زودی همه چیز تغییر خواهد کرد و شما روزهای بهتری را تجربه خواهید کرد. صبر کلید موفقیت شما در چنین روزی است

 

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما :  ب  د  آ

تعبیر : شما امروز اصلا در کارها و افکارتان دقت ندارید و از نظرتان هرچیزی امکان پذیر و محتمل است. درست است که شما فکر می کنید اصل ماجرا نسبت به جزئیات آن از اهمیت خیلی بیشتری برخوردار است. توجه به جزئیات لزوما بدین معنا نیست که باید نسبت به پایه و اساس کارتان بی توجه باشید. به ویژه اگر اهل فعالیت های هنری باشید امروز توجه به جزئیات می تواند کیفیت محصول نهایی زحماتتان را به طور جدی تحت تاثیر قرار دهد. شما در بهترین زمان ممکن برای شروع های تازه و همچنین تقویت روابط خانوادگی به سر می برید.

 

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما :  ج  د  آ

تعبیر : امروز شما احساس می کنید که انگار یک چیزی دارد جلویتان را گرفته و مانع پیشرفتتان می شود. همه چیز تا همین امروز داشت خوب پیش می رفت، چرا ناگهان اوضاع به این صورت درآمده است؟ اگر بخواهید به صدای افکار بیهوده و از هم گسیخته خود فکر کنید درهر زمینه ای جز پسرفت و مشکلات هیچ چیزی نصیبتان نخواهد شد. در واقع وضعیت ذهنی فعلی شما تحت تأثیر مسائل گذشته قرار دارد و اگر بتوانید خاطرات گذشته را به حال خود رها کنید همه چیز خیلی بهتر پیش خواهد رفت. دلتان می خواهد راهی پیدا کرده و خودتان را از سکونی که در آن گرفتار شده اید رها کنید، شما در مسیر درست قرار دارید، فقط باید کمی به خودتان فرصت بدهید و عجله نکنید.

 

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما :  ب  ب  ب

تعبیر : دوست دارید که امروز کمی جدی تر به زندگی تان نگاه کنید. این زاویه دید به شما کمک می کند که برخی از نقاط ضعف تان را شناسایی کنید و برای بهبود آنها بکوشید. اگر این راهی که امروز در پیش گرفته اید را ادامه دهید، پایان خوبی از نظر کاری و درآمد مالی در انتظارتان خواهد بود. شما فرد انعطاف پذیری هستید و می توانید خودتان را با شرایط مختلف وفق دهید، این خصوصیتی است که باید قدرش را بدانید و از فرصت هایی که روبه رویتان قرار می گیرد نهایت استفاده را بکنید.

 

فال ابجد متولدین مهر

 

مهر

ابجد فال شما :  د  ب  آ

تعبیر : شما طی ماه گذشته به مشکلاتی که در روابط عاطفیتان وجود دارند رسیدگی نکرده اید و اکنون زمان آن فرا رسیده است که یک بار دیگر به طور جدی همه چیز را برسی کرده و به مسائل و مشکلات موجود فکر کرده و راه حلی برای آنها پیدا کنید. شاید شما بعضی چیزها را از خودتان مخفی کرده باشید! شما نیاز دارید که در مورد خواسته هایتان و انتظاراتی که از زندگی شخصی خود دارید با خودتان صداقت بیشتری داشته باشید. امروز هر هدفی که دلتان می خواهد را دنبال کنید و مطمئن باشید که به آن خواهید رسید، از خریدن شیء مورد علاقه تان به قیمتی باورنکردنی گرفته، تا تحت تأثیر گذاشتن فردی که دوست دارید، هر کاری که بخواهید انجام دهید به سادگی میسر خواهد شد.

 

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما :  آ  آ  ب

تعبیر : هیچ چیزی نمی تواند شعله های آتش شور و هیجانی که شما را در خود گرفته است را خاموش کند و شما به سختی می توانید به بدن خود استراحت داده و یک لحظه در یک جا ساکن شوید. در حال حاضر شما هنوز در حال پشت سر گذاشتن تحولی هستید که به شما اجازه نمی دهد آرام بگیرید. کمی وقت گذاشته و با خودتان ارتباط برقرار کنید. شما در زندگی خود به دنبال چه چیزی هستید؟ اگر دیگران اهدافتان را زیر سوال بردند و پیشنهاداتی برای بهبود آنها داشتند به سرعت واکنش نشان ندهید. چند روزی صبر کرده و سپس اهدافتان را یک بار دیگر مورد بررسی قرار دهید، شاید حداقل تا حدودی حق با آنها باشد.

 

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما :  ج  آ  ج

تعبیر : شاید دیگران این را خیلی خوب بدانند که شما تا چه حد به مهر و محبت دیگران و دوست داشته شدن نیاز دارید، اما خود شما هرگز این واقعیت را برای دیگران و یا حتی برای خودتان هم اعتراف نمی کنید. این از عادات همیشگی شماست که گاهی انگار دلتان می خواهد از لحاظ عاطفی پیچیده و غیر قابل درک باشید. امروز زمان خوبی برای فکر کردن به این موضوع می تواند باشد. شاید بهتر باشد در مورد نیازهای عاطفی خود با اطرافیان و نزدیکانتان صحبت کنید. اگر احساس می کنید که به چالش کشیده شده اید و یا در وضعیت بدی قرار گرفته اید سعی کنید به آن جاخالی بدهید و فعلا خودتان را از آن کنار بکشید تا بعدا به آنها رسیدگی کنید.

 

فال ابجد متولدین دی

دی

 

ابجد فال شما :  آ  د  د

تعبیر : امروز شما دلتان می خواهد با گذشته خود ارتباط برقرار کنید و به همین خاطر هم ترجیح می دهید با دوستان قدیمیتان ارتباط برقرار کرده و یا به محل بچگی هایتان سری بزنید. حتی اگر این کراها را نگنید هم هر لحظه ممکن است به خودتان آمده و ببینید که مشغول خاطره بازی با خودتان هستید و ذهنتان درگیر خاطرات خوب و بد گذشته است. اکنون زمان خوبی است برای این که با برخی از اتفاقات منفی و ناخوشایند گذشته خود برای همیشه خداحافظی کنید.

 

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما :  ب  آ  آ

تعبیر : اگر شما به خاطر عشق و محبت و توجه زیادی که برخی از اطرافیانتان به شما نثار می کنند نگران هستید، احساس نکنید که باید حتما با ابراز عشق و علاقه بیش از اندازه این کار آنها را جبران کنید. این روش مناسبی نخواهد بود، سعی کنید رفتار طبیعی خودتان را داشته باشید، اما به محبت هایی که به شما می شود توجه بیشتری داشته باشید تا ببینید چقدر اطرافیانتان برای شما ارزش قائل می شوند و علاوه بر آن، چقدر برای شما ارزش دارند. اگر رفتار درستی داشته باشید شاید فردی که به شما بسیار نزدیک است طی چند ماه آینده از شما بخواهد که تعهد خود را نسب به او جدی تر کرده و رابطه تان را وارد مرحله جدیدی بکنید.

 

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما :  ج  ج  ج

تعبیر : اکنون زمان مناسبی برای این که بخواهید تعهد خود را نسبت به رابطه عاطفیتان بیشتر و جدیتر کنید نیست. شما این اواخر از وضعیت موجود زیاد راضی نبوده اید و ممکن است که ویژگی های شخصیتی طرف مقابلتان دلیل اصلی این احساس نارضایتی شما باشند. یکی دو ماه برای حل این مشکل به خودتان فرصت دهید و اگر توانستید آن را حل کنید با خیال راحت راهتان را ادامه دهید. اگر کسی اشتباهات گذشته شما را به رویتان می آورد خونسردیتان را از دست ندهید، به احتمال زیاد این دقیقا همان چیزی است که آنها می خواهند، با این کار تنها آنها را به هدفشان خواهید رساند. بهتر است با لبخندی بی تفاوت به آنها بگویید گذشته ها گذشته و این آینده است که اهمیت دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟