فال روزانه شخصی / 3 تیر ماه + فیلم
حجم ویدیو: 5.59M | مدت زمان ویدیو: 00:00:41

فال روزانـه شخصی متولدین فروردین

فروردین

فال روزانه شما نشان می دهد که امروز شما آماده اید تا هر آنچه قدیمی و بلا استفاده است را کنار گذاشته و طی یک روز همه چیز را تغییر داده و زیر و رو کنید. به احتمال خیلی زیاد اگر در خانه بیکار باشید تصمیم می گیرید که تغییراتی در دکوراسیون خانه تان به کار بگیرید، اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که جابجایی اشیای سنگین آن هم به تنهایی می تواند آسیب های جدی به سلامت شما وارد کند. مواظب باشید خودتان را در وضعیت دشواری گرفتار نکنید و همه جوانب را در نظر بگیرید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

فال روزانه شما نشان می دهد به نظر می رسد مدار جدیدی در مغزتان فعال شده و شما را از خوابی عمیق بیدار کرده است. به طور ناگهانی به جای این که به فکر انجام دادن وظایفتان باشید منتظر فرصتی برای نشان دادن شایستگی هایتان هستید. با این حال باید با احتیاط رفتار کنید، وگرنه ممکن است با افراط بیش از حد در این کار خودتان را آنقدر خسته کنید که قدرتی برای تمام کردن کارهایتان نماند. به جای این که سعی کنید امروز تمام کارها را به انجام برسانید یک برنامه ریزی منطقی انجام دهید که آنها را تا پایان هفته تکمیل کنید. پیش رفتن با یک سرعت ثابت و منطقی کلید موفقیت شما خواهد بود.

 

فال روزانـه شخصی متولدین خرداد

خرداد

فال روزانه شما نشان می دهد این که امروز شما نگران و پر استرس هستید به این معنا نیست که حتما تمام روزتان به همین صورت خواهد گذشت. خود شما این توانایی را دارید که روح آشفته تان را آرام کنید. دست نگه داشته و چشمانتان را ببندید و خودتان را با نفس هایی عمیق آرام کنید. این که تا چه حد این کار می تواند برایتان آرامش بخش باشد برای خودتان هم عجیب خواهد بود. پس از به انجام رساندن کارها و وظایفی که به عهده دارید حتما زمانی را به خودتان اختصاص داده و کارهایی را انجام دهید که باعث آرامش شما می شوند.

 

فال روزانـه شخصی متولدین تیر

تیر

فال روزانه شما نشان می دهد شما این هفته خیلی زیاد کار کرده و به خودتان فشار بسیار زیادی وارد کرده اید. به نظرتان حالا که دیگر آخر هفته فرا رسیده بهتر نیست کمی به خودتان استراحت بدهید. وقتی از لحاظ جسمانی انرژی کافی نداشته باشید ذهنتان نیز با شما همکاری نخواهد کرد و حتی اگر کاری بکنید هم نتیجه ی مطلوبی برایتان به همراه نخواهد داشت. یکی دو روز استراحت کردن به شما کمک خواهد کرد تا انرژی خود را بازیابی کنید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین مرداد

مرداد

فال روزانه شما نشان می دهد دارید به راه های مختلفی فکر می کنید که می توانند به شما کمک کنند تا امروز از دید بقیه مخفی شوید و در تنهایی خودتان از روزتان لذت ببرید. ولی با وجود این همه کاری که در انتظارتان هستند نمی توانید به این راحتی و بی آن که جای خالیتان حس شود از جمع فاصله بگیرید. حتی اگر بتوانید برای مدتی از بقیه دور شوید هم خیلی زود آنها به سراغتان خواهند آمد. این خلوت و انزوای آرامش بخش را برای مدتی به تعویق بیندازید و به سراغ کار و زندگیتان بروید.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین شهریور

شهریور

فال روزانه شما نشان می دهد ممکن است امروز دیگران منظور شما را اشتباه متوجه شوند، مثلاً وقتی چیزی را با نیت خوب می گویید حرف شما را طوری بفهمند که انگار به دنبال قدرت هستید. اما شما علاقه ای به خطر انداختن قدرت دیگران ندارید؛ فقط می خواهید که همه چیز آن طوری که درست است انجام شود و فکر می کنید قبل از این که چیزی به بیراهه برود باید مداخله کنید. در شیوه ای که در پیش گرفته اید خیلی تحکم آمیز عمل نکنید؛ صبور باشید و انگیزه های تان را تا جایی که ممکن است به روشنی توضیح دهید سپس اجازه دهید تا دیگران خودشان مسیر خود را انتخاب کنند.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین مهر

مهر

 

فال روزانه شما می گوید که امروز به فکر رویایی قدیمی هستید که در گذشته آن را به خاطر رسیدگی به مسئولیت هایتان کنار گذاشته بودید. با این حال نباید برای رسیدن به خواسته ی خود رفتاری عجولانه داشته باشید، زیرا این کار باعث خواهد شد برنامه های فعلیتان به هم بریزند. اگر می خواهید به خواسته ی خود دست پیدا کنید باید با برنامه پیش رفته و در صورت ریسک هم باید حرکت حساب شده ای باشد. شما این فرصت را دارید که زندگی خود را همان طوری که همیشه دوست داشته اید پیش ببرید.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین آبان

آبان

فال روزانه شما نشان می دهد که احساس می کنید دوره ای از زندگی تان دارد به پایان می رسد و دلتان از حالا برای چیزهایی که دارید پشت سر می گذارید تنگ شده است. آنچه شما را ناراحت کرده است مسائل مادی نیست، ولی دلتان می خواهد زمان را تحت کنترل خود در آوردید. ولی بیشترین کاری که از دست شما برمی آید این است که نهایت استفاده را از زمانتان ببرید و در پیشرفت خود به سوی آینده با دقت، احتیاط و در عین حال شجاعت پیش بروید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین آذر

آذر

فال  روزانه شما نشان می دهد که شاید یک دوست یا همکار در جریان رابطه با شما نامطمئن به نظر برسند، اما همه ی سر درگمی مال شماست. شما به دنبال وضوح و روشنی هستید؛ پافشاری بیش از حد برای فهمیدن مسائل بیشتر ممکن است باعث شود که شخص مقابل بخواهد با اجتناب از پرسش های شما به خشم تان پایان دهد. این قدر سرسخت نباشید که دیگران بترسند و از شما دوری کنند. اگر کمی ملایم تر عمل کنید می توانید رابطه ی صمیمی تری داشته باشید.

 

فال روزانـه شخصی متولدین دی

دی

در فال روزانه شما آمده است دیوارهایی که شما را محدود می کنند دارند از بین می روند و آنچه تا کنون مانع رسیدن شما به خواسته هایتان شده بود دارد از میان می رود. شما یک قدم به رویاهایتان برای رسیدن به استقلال نزدیک تر شده اید، فقط باید بتوانید در برابر تغییرات فعلی واکنش صحیحی داشته باشید تا بحران را برای خود به یک موقعیت تبدیل کنید. هر چقدر بخواهید سعی کنید شرایط فعلیتان را حفظ کنید ثبات اوضاع را بیشتر به هم خواهید زد. درست است که باید از خودتان حرکتی نشان بدهید، اما این حرکت باید حساب شده باشد و نباید واکنشتان خیلی تند و از روی عجله صورت بگیرد.

 

فال روزانـه شخصی متولدین  بهمن

بهمن

فال روزانه شما نشان می دهد درست است که شما تمایل شدیدی به تغییر وضعیت اقتصادی خود دارید، اما بهتر است که عجولانه عمل نکنید. اگر گزینه های مختلفی پیش رویتان قرار دارند بهتر است تصمیم گیری را به تعویق بیندازید تا افکارتان ثبات بیشتری پیدا کنند. حتی اگر اصرار دارید که هر چه سریعتر پیشرفت کنید گزینه هایتان را به دقت یادداشت کرده و برای گرفتن تصمیم نهایی خوب فکر کنید. به هیچ عنوان فکر نکنید که سپردن کارها به دست سرنوشت می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. خودتان کنترل امور را در دست بگیرید.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین اسفند

اسفند

فال روزانه شما نشان می دهد ممکن است امروز به طرزی ناآگاهانه بخشی از بازی قدرت یکی از همکاران تان شوید، اما قبل از این که همه چیز مشخص شود غرایزتان به شما اخطار می دهند که یک مشکل پنهانی وجود دارد. باید روابط تان را طوری تنظیم کنید که هر گونه انگشت اتهامی را از خودتان دور کنید. همین که برنامه های پنهانی یک نفر را آشکار کنید کافی است تا همه چیز را در جهت مناسب قرار دهید.صداقت بهترین سیاست است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟