طالع بینی شخصی امروز / 27 اردیبهشت ماه

طـالـع بینی روزانـه متولدین فروردین

فروردین

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که شاید این حرف زیاد باب میلتان نباشد، ولی امروز بهتر است که وقت و انرژی گرانبهای خود را صرف شروع کردن کار تازه ای نکنید. اکنون زمان آن است که کارهای نیمه تمام خود را به پایان برسانید و تا جایی که می توانید پرونده های نیمه کاره را ببندید. طرف مقابلتان ممکن است احساسات جدی و عمیق شما نسبت به خود را درک نکند. درست است که پیامی که می خواهید منتقل کنید از نظر شما خیلی مهم است، ولی چگونگی بیان کردن آن نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در انتخاب کلمات دقت کنید و حتی اگر می توانید فضایی آرام و رمانتیک برای بیان احساسات خود انتخاب کنید. مواظب باشید طوری برخورد نکنید که بازخورد منفی از طرف مقابل دریافت کنید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

طالع بینی امروز شما نشان می دهد شما دارید با خودتان به احساسات چندگانه ای که نسبت به یکی از دوستان قدیمی و یا اعضای خانواده تان دارید فکر می کنید، ولی هنوز آمادگی کافی برای این که دیگران را در جریان افکارتان بگذارید ندارید. شما از این که همیشه تکیه گاه دیگران باشید خسته شده اید، ولی اکنون زمان خوبی برای این که بخواهید دیگران را از خود ناراحت کنید نیست. به نفعتان است که امروز احساسات خود را از دیگران مخفی نگاه دارید، در غیر این صورت ارزش حمایت هایی که از دیگران می کنید را از بین خواهید برد. سعی کنید برای رهایی از فشارهای موجود همراه با کسی که دوست دارید به یک نمایشگاه هنری ، سینما و یا تئاتر بروید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین خرداد

خرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که امروز آنقدر درگیر رویاها و خیال پردازی هایتان هستید که ممکن است اطلاعات مهمی که برای تصمیم گیری صحیح نیاز دارید را نادیده بگیرید. برای این که به این آشفتگی فکری خود غلبه کنید بهترین کار ممکن این است که خیلی جدی برنامه هایتان را بنویسید و پیش از برداشتن هر قدمی تمام جوانب آن را در نظر بگیرید. اگر وسیله ای را مدتی است گم کرده اید و دنبال آن می گردید بهتر است کمد های لباستان را بیرون بریزید، به احتمال زیاد آن را آنجا پیدا خواهید کرد. چه مجرد باشید و چه متاهل امروز از لحاظ عاطفی روز بسیار خوبی برایتان خواهد بود. حتی اگر عشقتان از شما دور است سعی کنید از طریق ویدئو چت او را ببینید و با او حرف بزنید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین تیر

تیر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز ممکن است کارهایی کنید که به محبوبیت شما آسیب خواهند زد، چرا که فکر می کنید وفاداری به عقاید اساسیتان خیلی مهمتر از مورد علاقه دیگران قرار گرفتن است. ولی این که بخواهید حرف خود را به دیگران ثابت کنید، به ویژه اگر همکارانتان بخواهند به شما ثابت کنند که افکارتان اشتباه هستند، کار بسیار سختی خواهد بود. حقیقت این است که نظر دیگران هیچ اهمیتی ندارد، آنچه مهم است احساسی است که شما نسبت به خودتان دارید، حتی اگر این کار باعث شود دیگران به صورت موقتی از شما فاصله بگیرند. امروز با عشقتان تمام کارهایی که دوست دارید را می توانید انجام دهید، بحث فلسفی کنید، بخندید و غذاهای خوشمزه بخورید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین مرداد

مرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز حال و هوایتان متغیر است و ثبات احساسی ندارید، به همین دلیل بهتر است در مورد احساستان با دیگران زیاد حرف نزنید اگر به دیگران آزادی و فضای کافی بدهید و آنها را راحت بگذارید خواهید دید که روابطتان با آنها وارد مرحله جدیدی شده و با وجود حفظ فاصله به هم نزدیک تر خواهید شد. همه ما باید یاد بگیریم که از عشق خود برای دیگران زندان نسازیم. ذهنتان امروز خیلی درگیر است، ولی این فکرهای خسته کننده را کنار بگذارید و امروز را به فعالیت های اجتماعی و تفریح با دوستان و اعضای خانواده بگذرانید. با این کار هم به آنها نشان می دهید که برایشان ارزش قائل هستید و هم خستگی هفته گذشته از تنتان در می آید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین شهریور

شهریور

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز دیگران با کمال میل شما را به عنوان رهبر و مدیر خود می پذیرند و شما نیز می توانید با پذیرش این نقش الگوی بسیار خوبی برای آنها باشید. با این حال دستور دادن به دیگران را اصلا به شما پیشنهاد نمی کنیم در غیر این صورت ممکن است اوضاع را بهم بریزید. کافی است شما تمام تلاش خود را بکنید تا دیگران نیز از شما تبعیت کنند. بهترین استراتژی برای بالا بردن بازدهی داشتن نگرشی مثبت است. به جای این که طوری وانمود کنید که انگار جواب تمام مسائل و مشکلات را می دانید، دیگران را در جریان تردیدهایتان قرار داده و از آنها تقاضای همفکری کنید. اگر مجرد هستید و امشب قرار است به یک مهمانی بروید سعی کنید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین مهر

مهر

 

طالع بینی امروز شما می گوید با زیادتر شدن جاه طلبی هایتان، رسیدن به اهداف حرفه ایتان و پیدا کردن هدفتان در زندگی برایتان اهمیت بیشتری پیدا می کند. حتی ممکن است حالتی وسواسی پیدا کرده و فکر کنید که اگر همین حالا از فرصت هایتان استفاده نکنید آنها را برای همیشه از دست خواهید داد و به همین دلیل فشار زیادی به خود وارد کنید؛ ولی باید مواظب باشید که این فشار را به دیگران نیز انتقال ندهید. اگر نسبت به رابطه عاطفی خود با طرف مقابلتان احساس اعتماد کامل پیدا کرده اید شاید وقت آن رسیده است که قدم فراتر گذاشته و رابطه خود را جدی تر کنید. اگر شجاعت این را داشته باشید که نسبت به تغییرات انعطاف پذیر باشید و آنها را بپذیرید احساساتتان می توانند شما را در مسیر کاملا تازه ای قرار دهند.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین آبان

آبان

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که حال که همه چیز به آرامی پیش می رود، زمان خوبی است تا تمرکز خود را بیشتر کنید و ایده های خلاقانه خود را عملی سازید. شما به خوبی به وظایف خود آگاهید اما بد نیست علاوه بر زمان حال و کارهایی که در حال انجام آنها هستید، به آینده خود نیز فکر و برای آن برنامه ریزی کنید. شاید بد نباشد کمی از پول تان را پس انداز کنید تا در مواقع خاص محتاج دیگران نشوید. اگر می خواهید در زندگی پیشرفت کنید، از ایده های جدید استقبال کنید. عشق زندگی تان نیز می توانید در این راه به شما کمک کند پس نظرات و پیشنهادهای او را نادیده نگیرید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین آذر

آذر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد همه فکر می کنند که الان همه حواستان پیش کارها و وظایفتان است ولی در واقع دارید به چیزهای مهمتری رسیدگی می کنید. خوشبختانه به راحتی می توانید دیگران را از سر باز کنید تا بتوانید در تنهاییتان به خودتان و مسائل عاطفی و معنویتان بپردازید. به رویاهایتان فکر کنید و یادتان باشد شنیدن بدون گوش هایتان، دیدن بدون چشم ها و حرف زدن بدون زبان نیز ممکن است. البته نیازی نیست که تمام روزتان را صرف این کار کنید، حضور در جمع نیز حس و حال خوبی به شما خواهد بخشید. از همراهی کسانی که دوست دارید لذت ببرید و بیش از حد در عالم رویا غرق نشوید و خاطراتی لذت بخش برای خود و اطرافیانتان بسازید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین دی

دی

در طالع بینی امروز شما آمده است امروز ترجیح می دهید بجای رویارویی با تلخی حقیقت در عالم زیبای رویا به سر ببرید، ولی یادتان باشد که با وجود آن که امروز تعطیل است کارهای زیادی هستند که باید انجام دهید و مسئولیت های زیادی در انتظارتان هستند که طی هفته آینده فرصت انجام آنها را نخواهید داشت. بعد از تمام شدن کارهایتان هر چقدر که دلتان می خواهد به خیالبافی بپردازید. در کتاب عشقتان صفحه جدیدی باز کنید و رابطه عاطفی خود را وارد مرحله جدیدی کنید. اگر با شریک زندگی خود مشکلی دارید و چیزی شما را آزار می دهد، کاری نکنید که دیوارهای دور خود را بلندتر کند، بلکه با مهربانی به او نزدیک شوید تا او نیز در مقابل همان طور که دلتان می خواهد با شما رفتار کند.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین بهمن

بهمن

طالع بینی امروز شما نشان می دهد درست لحظه ای که فکر می کنید همه چیز کامل و بی نقص و اوضاع روبراه است، یکی از دوستان نزدیکتان توجه شما را به نکته ای جلب خواهد کرد که تا بحال از نظرتان مخفی باقی مانده بوده است و به شما یادآوری خواهد کرد که تمام اطلاعات لازم را در دست ندارید. اجازه ندهید تغییراتی که در محاسباتتان به وجود آمده اند باعث شوند خودتان را گم کنید و اعتماد به نفس خود را حفظ کنید. در افکار و برنامه هایتان تغییرات لازم را به وجود بیاورید و حوزه دید خود را گسترش داده و از اطلاعات جدیدی که به دست آورده اید استفاده کنید. لزومی ندارد با ترس و وحشت خودتان را یک گوشه جمع کنید، بال هایتان را باز کرده و پرواز کنید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین اسفند

اسفند

طالع بینی امروز شما نشان می دهد شما در حال حاضر می خواهید به روند عادی زندگی خود ادامه بدهید، با این حال دیگران می خواهند شما را قانع به در نظر گرفتن گزینه های دیگری کنند که زندگی شما را اساسا تحت تأثیر قرار داده و همه چیز را پیچیده تر خواهند کرد. با وجود مخالفت ظاهری چیزی ته دلتان شما را قلقلک می دهد و باعث می شود دچار تردید و دودلی شوید. نیازی نیست از خودتان سرسختی نشان بدهید، انعطاف پذیری خود را به کار بگیرید تا از به وجود آمدن دلخوری جلوگیری کنید. به حرف های آنها گوش کنید ولی کاری که خودتان صلاح می دانید را انجام دهید. یادتان باشد که شوخ طبعی به شما کمک خواهد کرد که روز بهتری داشته باشید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟