طالع بینی شخصی امروز / 22 فروردین ماه

طـالـع بینی روزانـه متولدین فروردین

فروردین

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز ممکن است به صورت کاملا غیر منتظره پولی که مدت ها پیش قرار بوده است دریافت کنید به دستتان برسد. این پول که به کسی قرض داده بودید و یا به خاطر کارهایی که در گذشته انجام داده بودید به دستتان رسیده است خیلی به موقع رسیده و حسابی به کارتان خواهد آمد. همچنین احتمال دارد به خاطر کارهایی که از روی خیرخواهی و مهربانی انجام داده اید مورد تحسین و تشویق دیگران قرار بگیرید و این موضع انرژی و انگیزه شما را برای چنین کارهایی چند برابر خواهد کرد. شاید به خاطر درگیری هایی که در چند روز گذشته با شخصی که دوست دارید داشته اید کمی ناراحت باشید، منتظر منت کشی ننشینید و خودتان برای حل مشکل پیش قدم شوید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

طالع بینی امروز شما نشان می دهد اگرچه ممکن است برای کارهایی که امروز باید انجام دهید زیاد دل و جرأت نداشته باشید، اما این توانایی را دارید که روی کارهایتان تمرکز کنید. حواستان جمع باشد، برای اینکه انجام دادن این کارها آنقدر از شما انرژی می‌گیرد که ممکن است شما جنبه‌های اجتماعی در میان دیگران بودن را نادیده بگیرید. حتی اگر تعادل برقرار کردن بین کار و تفریح خیلی مشکل به نظر برسد، به وجود آوردن این تعادل در طول روز باعث رضایت بیشتر شما خواهد شد. اگر مهلتی برای کارهایتان در نظر گرفته شده خیلی مهم است که به آن اهمیت بدهید، برای اینکه عدم توجه شما به این موضوع باعث می‌شود افراد زیر دستتان عمل شما را سوء تعبیر کنند.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین خرداد

خرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که امروز ظاهرا بهترین ایده‌هایتان هم خوب از آب در نمی‌آید و شما از نظر روحی به مانع برمی‌خورید. اما این جایی که شما احساس سرخوردگی می‌کنید جهان واقعی نیست! شما حتی در رویاهایتان خیلی سرسخت و مصر هستید. به جای اینکه سعی کنید به زور به رویاهایتان جامه عمل بپوشانید، برای یکی از همکارانتان دلیل سرسختی خود را توضیح دهید. تغییرات شاید در همان لحظه اثر خودش را نشان ندهد، اما شما باید نتایج مثبت آن را در عرض یک یا دو روز دیگر ببینید. امروز شما مجبورید حتی به مسائل خیلی جزئی هم توجه کنید، چرا که در غیر این صورت زندگیتان آشفته و بی‌نظم می‌شود.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین تیر

تیر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز حسابی سرتان شلوغ خواهد بود. دعوت به مهمانی های بزرگ، دور همی های صمیمانه با دوستان و قرار عاشقانه با کسی که دوست دارید، همه و همه ناگهان شما را به خود فرا می خوانند تا یک روز پر جنب و جوش را برایتان رقم بزنند. البته شما مجبور به پذیرش همه این مهمانی ها و دعوت ها نیستید. اگر محدودیت زمانی دارید، سعی کنید وقت خود را به آنهایی اختصاص بدهید که برایتان از ارزش و اهمیت بیشتری برخوردار هستند و نقاط مشترک بیشتری با شما دارند. به احتمال زیاد در این جمع ها با افراد جدیدی نیز آشنا خواهید شد که فرصت هایی برای گسترش افق های پیش رویتان را نیز در اختیارتان قرار خواهند داد.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین مرداد

مرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد برای این که به جایگاه والایی که مد نظرتان است برسید لازم است که مقام و منصبی را که در سابق داشته اید یا در حال حاضر دارید را ترک گفته تا بتوانید به مقاصد جدیدتری برسید، زیرا تا زمانی که در جایگاه قبلی هستید همیشه از این که مبادا این منصب را نیز از دست بدهید به هیچ کاری دست نمی‌زنید اما زمان آن فرا رسیده است که برای پیشرفت کردن ریسک کنید. البته شما در مسیر مناسبی قرار گرفته‌اید تنها کاری که باید انجام دهید بدین ترتیب می‌باشد اعتماد به نفس، جرات، شهامت داشته باشید تا بتوانید پیروز شوید. همیشه باید منطقی و عمل گرایانه تصمیم بگیرید و پیش از هر اقدامی تمامی جوانب و مشکلات احتمالی را در نظر بگیرید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین شهریور

شهریور

طالع بینی امروز شما نشان می دهد شما امروز فوق العاده سرسخت شده‌اید، چراکه می‌دانید زمان در حال سپری شدن است و می‌خواهید که تمام نقاط مبهم و سوءتفاهمات را رفع کنید. اما بعضی از چیزها را باید رها کرده و کاری بهشان نداشته باشید. شاید ترجیح می‌دهید که کارهایتان را الویت بندی کرده و طبق برنامه پیش روید. شما زیاد دلتان نمی‌خواهد برنامه هایتان را تغییر دهید، اما حالا آداپته شدن با شرایط شاید مرموزترین اسلحه شما باشد. کارهایی که در دراز مدت به نفعتان نیست را رها کنید و اجازه دهید هر استراتژی و ایده قدیمی‌که خوب عمل نمی‌کند از برنامه های شما یا هر فرد دیگری پاک شود.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین مهر

مهر

 

طالع بینی امروز شما می گوید پولی که برای بهتر کردن شرایط زندگی خود و یا توسعه کسب و کارتان کنار گذاشته بودید امروز ذهن شما را به خود مشغول کرده است. ایده های مختلفی برای به کار گرفتن آن به بهترین نحو ممکن که رضایت خاطر شما را فراهم خواهد آورد به ذهنتان خواهند رسید. فعلا هیچ تصمیمی نباید در این زمینه بگیرید، اما نوشتن این ایده ها این فرصت را برای شما به وجود خواهد آورد که بعدا سر حوصله به آنها فکر کرده و بهترین گزینه را بر اساس نیازها و اولویت هایتان برای خود انتخاب کنید. امروز اطلاعات جدید و جالبی از طریق تلویزیون و یا اینترنت به دست خواهید آورد که زمینه ساز فرصت هایی برای پیشرفت تحصیلات و سطح آموزشیتان خواهند بود.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین آبان

آبان

طالع بینی امروز شما نشان می دهد فکر نکنید که شما قادر به فهمیدن عکس العمل دیگران هستید. به جای اینکه کلماتتان را سبک و سنگین کنید آنها را به زبان بیاورید، اما طوری صحبت کنید که مهربانی و انعطاف پذیریتان را به دوستانتان نشان دهید. آنها برای شنیدن حرف‌های شما بیش از اندازه از خودشان شور و شوق نشان می‌دهند، اما اگر بفهمند که شما با آنها مخالفید به حرف‌هایتان اهمیتی نمی‌دهند. اهدافی که ممکن است در رابطه با هنر، تکنولوژی باشند می توانند شما را به جاهای خیلی خوبی برسانند، اما تنها جنبه منفی که دارند این است که شما با کار کردن بیشتر از این خودتان را بیش از اندازه خسته خواهید کرد و دیگر زمان و توانی برای پرداختن به زندگی شخصیتان برایتان باقی نخواهد ماند.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین آذر

آذر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد واکنش‌های شما نسبت به مشکلات مالی حالا شاید موثرترین نگرش و ایده شما باشد، اما در دراز مدت بهترین جواب را نخواهد داد. برای اینکه الان سفت کردن کمربندتان الزامی‌است! شما نمی‌توانید از پولی که ندارید استفاده کنید! و مشکل هم پیچیده تر می‌شود و نیازمند عملکردهای ترکیبی هم زمان است. شما باید با دیدگاه های شخصی و محرک‌های قوی در جایی که سرمایه گذاری کردن بهتر از پس انداز کردن پول است، مشکلات مالی خود را پیگیری کنید. شما اهداف حرفه ای جدیدی برای خود در سر دارید که فرصت هایی را که پیش از این اصلا در نظر نمی گرفته اید را در چشم شما بزرگ خواهند کرد. این می تواند برایتان بسیار هیجان انگیز باشد.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین دی

دی

در طالع بینی امروز شما آمده است که امروز ماجراجویی های بسیاری در انتظارتان هستند. شما انرژی جسمی و ذهنی بسیاری در اختیار دارید و شور و هیجان لازم را نیز دارید و همین شما را به انتخاب هدف هایی تشویق خواهد کرد که شاید به نظر دیگران خیلی مخاطره آمیز و یا غیر واقع گرایانه باشند. اجازه ندهید نظرات آنها مانع شما شده و یا باعث تردیدتان شوند. هر ایده ای که به ذهنتان می رسد را خیلی جدی مورد بررسی قرار دهید و اگر می بینید ارزش امتحان کردن دارد حتی یک دقیقه هم دچار تردید نشوید. رویاهایی خیلی عجیب تر از این هم بوده اند که دیگران به آنها دست پیدا کرده اند، چرا شما نباید به رویای خودتان برسید؟! آنچه اهمیت دارد فقط ایمان، هدف و تلاش است.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین بهمن

بهمن

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که شما در این روزهای تمامی ‌تلاش تان را متوقف کرده اید، همه چیز را به دست تقدیر و قضای روزگار گذاشته اید. اگر به این روند ادامه دهید طولی نخواهد کشید که دچار افسردگی می‌شوید گرچه اکنون نیز کمی از نشانه‌های افسردگی در شما دیده می‌شود. شما به درستی و دقیق راه درست را می‌دانید اما از این که در این راه گام بگذارید واهمه دارید. بهتر است از امروز خودتان زندگی را پیش ببرید نه اینکه زندگی تان را به دست قضا و قدر روزگار بسپرید زیرا موفقیت های ژرفی در انتظار شما خواهد بود.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین اسفند

اسفند

طالع بینی امروز شما نشان می دهد تصمیم بزرگ و آخر شما شاید به اندازه کافی به دیگران بفهماند که شما به شغلتان اهمیت می‌دهید، اما حتما باید کارهایی را که شروع کرده‌اید را نیز به نتیجه برسانید. این کار ممکن است تغییرات غیر منتظره‌ای را در تمام برنامه هایتان ایجاد کند. به جای اینکه هرچه به ذهنتان می‌آید را بر زبان بیاورید، عاقلانه تر این است که قصد و منظورتان را پنهان نگه دارید. شما مجبور نیستید افکارتان را با هر کسی در میان بگذارید؛ به ندای درون خود اعتماد کنید تا چیزی که بهش نیاز دارید را بهتان بگوید. تا موقعی که برای دست به عمل زدن آماده نشده اید انرژی تان را ذخیره کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟