طـالـع بینی روزانـه متولدین فروردین

فروردین

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که درگیری و ستیز سختی که قبلا برای تان بوجود آمده بود اکنون عواقب خود را نشان خواهد داد. ممکن است احساس کنید که شخصی درست در مقابل شما کارهای مخفیانه ای انجام می دهد با این حال هیچ کس متوجه آن نمی شود و آشکارا چیزی نمی گوید. بهترین کاری که می توانید بکنید این است که تا می توانید خوش بین باشید حتی اگر احساسات تان مدام در نوسان باشند. شما توانایی ذاتی دارید که از گفتگویی که هیچ نفعی برای تان ندارد و فقط باعث آزار شما می شود فرار کنید. امروز وقتی که همه چیز طبق میل شماست، روز خوب و جذابی برایتان پیش بینی می‌شود. دوستان و خانواده تان نیز با شما همراه و همدل هستند و این موضوع باعث خوشحالی شما می‌شود.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

طالع بینی امروز شما نشان می دهد چشمان و گوش‌هایتان را خوب باز کرده اید تا اگر زمزمه خوشی در زندگی‌تان امروز بوجود آمد،‌ آن را بشنوید. شما احتمالا قادر نیستید که منبع این خوشی که در زندگی شما بوجود آمده را مشخص کنید. اما پیش بینی کردن احتمالا باعث می‌شود شما بیشتر گیج شوید. با این وجود، مهم نیست که چگونه برای اتفاقی که در شرف وقوع است آماده می‌شوید، هنوز باید یکی دو روزی برای آماده شدن بهتر، صبر کنید. به جای اینکه منتظر باشید تا ببینید موقعیت برای خوشی دوباره کی پیش می‌آید، سعی کنید که از لحظه حال لذت ببرید. امروز کم صبرتر از همیشه هستید. شاید بد نباشد غروب با دوستان خود بیرون بروید و هوایی تازه کنید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین خرداد

خرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز در مورد یکی از نزدیکان یا اعضای خانواده خود دچار نگرانی خواهید شد. این فرد شاید مشکل مالی، احساسی یا کاری داشته باشد. شاید در عشق خود شکست خورده باشد. شاید بخواهید با او حرف بزنید اما انتظار نداشته باشید پاسختان را بدهد. حتی با واژه های مهربانانه نیز نمی توانید احساسات او را تحریک کنید. اجازه دهید در تنهایی های خودش این مشکل را تا حد زیادی برطرف کند. شما خودتان هم در رابطه عاشقانه کنونی خود احساس رضایت ندارید. همه تلاشتان این است تا به رابطه خود ادامه دهید اما چیزی این میان مانع از پیشرفت می شود. به درستی هم نمی توانید تصمیم گیری کنید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین تیر

تیر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد ممکن است امروز دریابید که چرا در طی روزهای گذشته مدام دور خود می‌چرخیدید. امروز می‌توانید نتیجه زحمات این چند روزه خود را بگیرید. اما مراقب باشید که تنبلی نکنید چرا که در نهایت مجبورید که به سرعت خود بیفزایید. می‌توانید همچنانکه اوقات خوشی را سپری می‌کنید، پیشرفت مهمی‌نیز داشته باشید. لیستی از کارهایتان تهیه کنید،‌اما فراموش نکنید که کمی‌هم زمان فراغت برای خود در نظر بگیرید. مسلما به نتیجه خوبی خواهید رسید. امتحان کنید! نیازی به این نیست که الان نیازهای خود را کنترل کنید؛ چون نمی‌توانید. فقط توجه خود را به چیزی که به نظر می‌رسد مهم تر باشد متمرکز کنید تا زمانیکه بوسیله آنچه بعدها می‌آید جایگزین شود.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین مرداد

مرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد ممکن است امروز احساس کاملا غیر قابل تشخیصی داشته باشید. چنانکه دیگران مستقیما به شما نگاه می‌کنند بدون اینکه حتی توجه کنند که شما آنجا حضور دارید. اما برخلاف دیروز،‌ اکنون شما می‌توانید از میان ایستادگی‌های خودتان به زور به جلو بروید حتی اگر هیچ کس از تلاش‌های بی پایان شما قدردانی نکند. بالاخره، مراقبت از همه، مانند یک مرغ مادر- در تئوری خوب به نظر می‌رسد،‌ اما انرژی فراوانی از شما می‌گیرد. نگران این نباشید که هر کس چه فکری می‌کند. ظاهرا بهترین کاری که اکنون می‌توانید انجام دهید این است که افراد دیگر را تربیت کنید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین شهریور

شهریور

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز یک دوست که احتمالا خانم هم هست، از دست شما ناراحت خواهد شد. این ناراحتی تا اندازه ای می تواند مربوط به مسایل مالی باشد. اما شما به هیچ طریقی نمی توانید او را راهنمایی یا آرام کنید. لازم نیست برای اطمینان او تلاش زیادی انجام دهید. گذشت زمان همه مسایل را درست می کند. شما همه تلاش خود را کرده اید و اگر مسایل به درستی پیش نرفته اند، این دیگر مشکل شما نیست. امروز این شهامت را خواهید داشت تا سروسامانی به رابطه عاشقانه کنونی خود بدهید. شاید کارهایی که انجام می دهید کمی ساده به نظر برسند اما کاربردی هستند و شما را یک پله جلوتر از آنچه اکنون هستید، قرار خواهند داد.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین مهر

مهر

 

طالع بینی امروز شما می گوید اگر شما فکر می‌کنید که باید تحصیلاتتان را ادامه داده و یا اینکه در یک رشته تحصیلی جدید درس بخوانید، مطمئناً برای رسیدن به این منظور زمان کافی خواهید داشت. هم اکنون برنامه‌ریزی کردن برای ادامه تحصیل دادن در آینده ایده خوبی است، برای اینکه شما تعادلی منطقی بین عمل گرایی و رویا پردازی دارید. تمام امکاناتی که وجود دارد را پیش خود مجسم کنید و از بین آنها آنچه را که برایتان بیشتر اهمیت دارد را انتخاب کنید. ممکن است امروز احساس پریشانی و آشفتگی کنید و بخواهید مقدار زیادی از انرژی تان را برای این صرف کنید که چیزهایی را به مرکز توجه تان بازگردانید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین آبان

آبان

طالع بینی امروز شما نشان می دهد با وجود اینکه امروز به کندی شروع به کار می‌کنید، اما به سرعت می‌توانید دنده زندگی را عوض کنید و امروز را به روزی به یاد ماندنی تبدیل کنید. حتی اگر تعهدات جدی و مهمی‌در پیش رو داشته باشید،‌ مایل هستید که موقتا کار را کنار بگذارید تا از فرصتی که برای لذت و تفریح بوجود آمده استفاده کنید. اما اوقات خوبی داشتن اکنون برای خوشحال کردن شما کافی نیست، کاری را انجام دهید که باعث شود در زندگی هدف خوبی برای خود پیدا کنید. رابطه ای که قبلا با دوست خود داشته اید بر رابطه عاشقانه کنونی شما تاثیر منفی می گذارد و باعث می شود تا در تصمیم گیری در مورد رابطه عاشقانه ارزشمند خود دچار شک شوید. اما هوشمندانه ترین تصمیم، فراموش کردن گذشته و نگاه به آینده است.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین آذر

آذر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد اگر قصد سفر برای درست کردن اوضاع و شرایط کنونی خود را دارید، باید بدانید نه تنها باعث بهتر شدن نمی شود، بلکه همه چیز را خراب تر هم می کند. مثلا ممکن است هواپیما تاخیر داشته باشد یا وسیله ارزشمندی را جا بگذارید. اگر مجبور به سفر هستید، برای وسایل موردنیاز خود فهرست تهیه کنید و آن را در طول سفر همراه داشته باشید تا چیزی از قلم نیفتد. در مورد مسایل عاشقانه نیز در شرایطی قرار خواهید داشت که همیشه از آن گریزان بوده اید و دوستش نمی داشتید. همه فکر شما گذشته و رویدادهای آن و نگرانی از فردا است. اما بدانید همه این تفکرات و احساسات گذرا هستند و می توانید خیلی سریع از آنها عبور کنید و به راحتی برسید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین دی

دی

در طالع بینی امروز شما آمده است یک تغییر ناگهانی در درآمد شما یا در قطع یک شراکت جدید برای شما کافی خواهد بود تا بفهمید که تغییرات اقتصادی بوسیله تصمیمات اشخاص است که اتفاق می‌افتد. گرفتگی ماه امروز دومین خانه از “پول” شما را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد و آن را فعال می‌کند. بنابراین ممکن است فقط نگران این باشید که چقدر استرس و پریشانی روی درآمد شما تاثیر می‌گذارد و اکنون بهتر است قضایا را در شکل وسیع خود ببینید. اگر خودتان را از این تجسم دور کنید می‌توانید برای دیگران احساس دلسوزی بیشتری داشته باشید که در لحظات پریشانی شما آنها نیز بدردتان خواهند خورد.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین بهمن

بهمن

طالع بینی امروز شما نشان می دهد ممکن است احساس کنید امروز کمی‌آشفته و پریشان شده اید. نهایتا، برایتان سخت است که بخواهید روی کار خود تمرکز داشته باشید، بخاطر اینکه انرژی زیادی در اطراف شما آزاد شده و دور و بر شما جست و خیز می‌کند. اگر چه ممکن است تماس‌هایی اکنون در زندگی شما وجود داشته باشد،‌ اما این واقعا واکنش‌های احساسی شما است که می‌تواند انرژی شما را تخلیه کند. اندیشه و تفکر می‌تواند مفید و موثر باشد،‌ اما بهتر این است که از نمایش‌های غیر ضروری دوری کنید. امروز یکی از همکاران شما به یک گوش شنوا و شانه ای برای گریستن نیاز دارد. استرس های ناشی از کار و فشار کاری او را عصبی و ناامید کرده اند. بنابراین، اگر حتی گریه های او را دیدید، چندان تعجب نکنید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین اسفند

اسفند

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز شاید در رابطه با یکی از دوستان خوب و نزدیک خود دچار مشکل شوید. این مساله می تواند مربوط به مسایل مالی باشد. اگر این طور است، طوری رفتار کنید که شایسته هردو شما است. اینگونه ناراحتی ها همیشه گذرا هستند. تمرکز خود را بر کارهای حرفه ای خود قرار دهید. در مهمانی که امشب حضور دارید مدام به این فکر نکنید که آیا می توانید نظر فرد مورد علاقه خود را جلب کنید یا خیر. یا به این فکر کنید که فردی که به شما پیشنهاد آشنایی می دهد را رد کنید. امروز به طور کلی دید خوبی به آینده ندارید و نمی توانید به راحتی تصمیم گیری کنید. بنابراین، بهتر است به موضوعات مهم زندگی خود فکر نکنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟