طالع بینی ازدواج متولدین فروردین

فروردین

مرد متولد فروردین : او می تواند مدتی شمارا غرق در شوق و حرارت بکند و بعد در یک لحظه مثل یک تکه یخ سرد و خاموش بشود.

 

زن متولد فروردین : زن متولد فروردین مثل مرد متولد این ماه خواهان رهبری وپیشتازی است و این خواسته شامل تمایل او به برداشتن اولین قدم در امور عشقی نیز می شود.

 

طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت

 

اردیبهشت

مرد متولد اردیبهشت : یک مرد متولد اردیبهشت نقشه کارهای فردای خود را با کمال دقت و احتیاط برنامه ریزی می کند.

 

زن متولد اردیبهشت : او می تواند یک زن هم صحبت و یک همدم بسیار خوب برای یک مرد باشد، اما شخصا عاشق سینه چاک درگیر شدن با موضوعاتی نظیر مسائل علمی نیست.

 

طالع بینی ازدواج متولدین خرداد

خرداد

 

مرد متولد خرداد : همسر مرد متولد خرداد نباید از تیپ حسود و نظر تنگ باشد زیرا در این صورت بسیار رنج می برد.

 

زن متولد خرداد : او یک دوست شاد و دل زنده است. در ایامی که ماه در آسمان نورانی است، او موجودی سرشار از شادی و نشاط است که با ارائه هوش و ذکاوت و همدلی و مهربانی موجب رضایت خاطرتان را فراهم می سازد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین تیر

تیر

 

مرد متولد تیر : رابطه اغلب متولدین این ماه با مادرشان بسیار صمیمی و نزدیک است.

 

زن متولد تیر : چنین به نظر می رسد که قرص ماه تمام افکار مادی او را از سرش بیرون می کشد و او را یک پارچه شعر و احساس می کند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مرداد

 

مرداد

مرد متولد مرداد : مدتی از وقت تان بدون شک صرف جر و بحث های کوچک روی پول هایی که خودش یا شما خرج کرده اید و یا سرمایه گذاری در کاری که فکر می کرده است منفعت خوبی خواهد داشت، می شود.

 

زن متولد مرداد : اگر رئیس خود یا دوست گران پایه ای را برای شام به منزل دعوت بکنید، خواهید دید که خداوند میزبانی بهتر از همسر متولد مرداد ماه شما نمی توانست خلق کند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور

شهریور

 

مرد متولد شهریور : اگر لازم باشد هزاران کوه و دره را زیر پا می گذارد تا به وصال آن کسی که او را از هر جهت مناسب زندگی با خود تشحیص داده است برسد.

 

زن متولد شهریور : او به طور حتم آدمی ساده و بدون تزویر و ریا است اما در عین حال حواسش فوق العاده جمع است.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مهر

 

مهر

 

مرد متولد مهر : او اغلب اوقات به وقایعی که درست مقابل چشم هایش رخ می دهند، پی نمی برد در صورتی که دیگران همه متوجه آن می شوند. به همین جهت گاه استعداد فریب خوردن دارد.

 

زن متولد مهر : در گنجینه دل یک زن متولد مهر یک جواهر گران قیمت و بی نظیر می تواند وجود داشته باشد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آبان

 

آبان

 

مرد متولد آبان : در همه جا مردی پا بر جا و با اعتماد به نفس است.

 

زن متولد آبان : اگر روزی توانستید مورد توجه یک زن متولد آبان قرار بگیرید و در حریم عشق  روابط صمیمانه ای با او برقرار کنید، می توانید تصور کنید که از بسیاری جهات دارای یک مرد منحصر به فرد هستید.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آذر

 

آذر

 

مرد متولد آذر : متولد آذر مردی است که کودکان خود را خیلی زیاد برای انجام کارهای ورزشی به گردش می برد و به این دلیل روابط او با پسرهایش نزدیک تر از دخترها برای ورزش، مخصوصا ورزش هایی نظیر کوهنوردی است و بهتر می توانند پا به پای او قدم بردارند.

 

زن متولد آذر : اگر امروز غذایی را که جلوی شما می گذارد، واقعا لذیذ است، هیچ دلیل نمی شود که فردا یا پس فردا هم دست پختش خوردنی باشد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین دی

دی

 

مرد متولد دی : سرد مزاجی او ظاهری است، به این معنی که او فقط از نظر زبانی و ابراز علاقه سردتر از مردان دیگر است و در غیر صورت می توان گفت که از دیگران یک قدم هم جلوتر است.

 

زن متولد دی : اگر در طی روزها و ماه های قبل از ازدواج بتوانید او را تا حدی مطمئن سازید که پس از گفتن بله در منزل از اختیارات تام برخوردار خواهد بود و شما هم مردی هستید که آینده درخشانی دارید، آن وقت خواهید دید که چطور حاضر می شود با کمترین شرایط کم پای سفره عقد بنشیند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین بهمن

بهمن

 

مرد متولد بهمن : مرد متولد بهمن پس از آنکه همسر خود را انتخاب کرد، خیال خود را از این بابت به کلی راحت تصور می کند و به این فکر می افتد که حالا می تواند به موضوعات مهمتری بیندیشد.

 

زن متولد بهمن : طبیعی است که او از جدایی و طلاق خوشش نمی آید، اما وقوع این حادثه را فاجعه تلقی نمی کند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین اسفند

اسفند

 

مرد متولد اسفند : خجول بودن او بیشتر به خاطر آگاهی به محدودیت های دردناکی است که دارد، محدودیت هاییکه همیشه و همه جا آن ها را احساس می کند.

 

زن متولد اسفند : گذشت و چشم پوشی او ممکن است قدری بیش از حد لزوم باشد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟