طالع بینی ازدواج متولدین فروردین

فروردین

مرد متولد فروردین : در زندگی زنا شوئی پایبند اصولی است که اگر نادیده گرفته بشوند، مانند خوره جانش را می خورد.

 زن متولد فروردین : این زن حد متوسط ندارد و اگر دلش بشکند در مدتی بسیار کوتاه از توده ای آتش تبدیل به قطعه ای یخ می گردد اما نکته مهم این است که آتش تنش زود خاموش می شود.

 

طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت

 

اردیبهشت

مرد متولد اردیبهشت : وقتی در جمع دوستان و یا اقوام راجع به موضوعی ابراز عقیده می کند، شما مانند یک ناظر بیطرف رفتار کنید و از او حمایت نکنید تا غوغا برپا شود.

زن متولد اردیبهشت : شما کمتر ممکن است زن متولد اردیبهشتی را ببینید که از دیدن چند گل مصنوعی در گلدان خوشش بیاید و از دیدن آن لذت ببرد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین خرداد

خرداد

 

مرد متولد خرداد : این طبیعت اوست که در هر لحظه به آن شخص و یا چیزی توجه داشته باشد که در آن موقع با حالت روحی و تمایل باطنی اش تناسب دارد.

زن متولد خرداد : او لحظه ای غرغر می کند و لحظه ای بعد بدگمان و چند دقیقه بعد چرب زبان می شود و جالب آنکه در تمام این دقایق و لحظات با شما مخالفت می کند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین تیر

تیر

 

مرد متولد تیر : تمام اطرافیان او پیوسته نسبت به وی بر سر دو راهی قرار می گیرند. گاهی اوقات نگاه سردش شما را از سرما به لرزه در می آورد و چند روز بعد قلب گرمش شما را در جوار شعله های یک عشق سوزان قرار می دهد.

زن متولد تیر : در ساعاتی که اوقاتش تلخ است، به شدت نسبت به امور مختلف از خود دلسردی نشان می دهد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مرداد

 

مرداد

مرد متولد مرداد : احتمال وفاداری او در دوران بعد از ازدواج خیلی بیشتر از دوران نامزدی یا آشنایی است.

زن متولد مرداد : بدون شک در زن متولد مرداد لااقل یک چیز هست که شما از آن خوشتان نمی آید و آن هم خاطرات و عکس ها و یادگاری های تمام دوستان قبلی است و هیچ فایده ای هم ندارد که بخواهید او را وادار کنید این عکس ها و کاغذها را بسوزاند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور

شهریور

 

مرد متولد شهریور : اگر موقعیت زمان و مکان وی را مجبور کند که دندان روی جگر بگذارد و از خط مشی که طبیعت برای او تعیین کرده است منحرف بشود، یقین داشته باشید که خیلی سریع به راه اول خود باز می گردد حتی اگر برایش به قیمت از دست دادن یک شغل خوب و یا یک ثروت بی کران تمام بشود. برانگیختن احساسات او کار دشواری است.

زن متولد شهریور : زن متولد شهریور جانبدار کمال است، اما این حرف مفهومش این نیست که خودش هم از هر نظر کامل است.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مهر

 

مهر

 

مرد متولد مهر : او اغلب اوقات به وقایعی که درست مقابل چشم هایش رخ می دهند، پی نمی برد، در صورتی که دیگران همه متوجه آن می شوند. به همین جهت گاه استعداد فریب خوردن دارد.

زن متولد مهر : در تزئین منزل از رنگ های شاد استفده می کند و در ترکیب آنها چنان استادی از خود نشان می دهد که گویی یک نقاش است.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آبان

 

آبان

 

مرد متولد آبان : اگر در بحث و گفت و گو با شما پیشقدم شد، هدفش صرفا گفت و گو و آشنایی است نه اینکه می خواهد به اسرار شما پی ببرد.

زن متولد آبان : پس از ازدواج ترجیح می دهد که خانه دار بماند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آذر

 

آذر

 

مرد متولد آذر : کلام او ممکن است درست مانند این تیر قلب شما را جریحه داز کند، اما اگر قدری مقاومت به خرج دادید و به آن عادت کردید، ‌آن وقت تا آخر عمر از قرار داشتن در جوار مردی که دل و زبانش یکی است، چنان احساس آرامشی خواهید داشت که بی شک برای بسیاری از زنان رشک آفرین خواهد بود.

زن متولد آذر : او نه تنها خود را مکلف به دادن توضیح حس نمی کند، ‌بلکه معتقد است که شما « باید» به او اعتماد کامل داشته باشید زیرا او « واقعا» در زندگی با شما رک و راست و صادق است و هرگز اهل فریب و توطئه و خیانت نیست.

 

طالع بینی ازدواج متولدین دی

دی

 

مرد متولد دی : مطمئن باشید که اگر فقط یک روز سر و وضع شما مرتب نباشد یا در نهایت صراحت آن را مستقیما به رخ شما می کشد و یا با عکس العمل و به طور غیر مستقیم در رفتار و گفتارش اثری آشکار از اعتراض خود بدهید.

زن متولد دی : از اختصاصات این زن همدردی شدید او با درماندگان و بینوایان است و هر کجا که دردمندی به وجود او احتیاج پیدا کند، فورا به کمک وی می شتابد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین بهمن

بهمن

 

مرد متولد بهمن : به احتمال خیلی زیاد مرد متولد بهمن در طول زندگی خود مقام و شخصیتی کسب می کند.

زن متولد بهمن : این زن ممکن است ناگهان تصمیم بگیرد به کوه نوردی بپردازد و یا جزو سپاه صلح بشود.

 

طالع بینی ازدواج متولدین اسفند

اسفند

 

مرد متولد اسفند : روزی که خورشید عشق در قلب یک مرد متولد اسفند طلوع می کند،‌ دنیا شاهد تولد یک نقاش بی نظیر، یک شاعر بی همتا و بالاخره یک هنرمند عالیقدر می گردد.

زن متولد اسفند : اگر رفتار شما بیش از حد تند و خشن باشد، نظام دلپذیری را که طبیعت در نهاد وی به ودیعه گذاشته است، به هم خواهد زد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟