طالع بینی ازدواج متولدین فروردین

فروردین

مرد متولد فروردین : مرد متولد فروردین یک موجود مملو از انرژی و عقاید سازنده است .

 زن متولد فروردین : زن متولد فروردین اصولا واجد قابلیت های زیاد است، به طوری که تقریبا از عهده انجام هر کاری از فروشندگی تا نخست وزیری بر می آید.

 

طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت

 

اردیبهشت

مرد متولد اردیبهشت : او ممکن است نتواند احساس عاشقانه خود را با کلمات و جملات رایج عشاق بر زبان بیاورد، اما به هر حال راهی برای القای آن به شما پیدا می کند.

زن متولد اردیبهشت : فارغ التحصیل شدن از دانشکده های متعدد اصلا جزو برنامه زندگی اش نمی باشد، داشتن اطلاعات را برای آنکه از قدر و منزلت معلومات داشتن برخوردار باشد، کافی می داند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین خرداد

خرداد

 

مرد متولد خرداد : اگر شما انتظار دارید که شوهرتان آدم ثابت قدم و بدون تغییر مزاج باشد پیوسته مثل مجنون به لیلی خود عشق بورزد و هرگز حرف و عقیده اش را عوض نکند، در اشتباه کامل به سر می برد.

زن متولد خرداد : در ایامی که ماه در آسمان نورانی است، او موجودی سرشار از شادی و نشاط است که با ارائه هوش و ذکاوت و همدلی و مهربانی موجب رضایت خاطرتان را فراهم می سازد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین تیر

تیر

 

مرد متولد تیر : از نظر رابطه مرد متولد تیر ماه با پول این را به طور یقین باید گفت که او حتی اگر عاشق شعر و ادبیات باشد، اگر لحظه ای از موسیقی غافل نگردد و حتی اگر تمام اوقات بیکاری اش را در گالری های هنری بگذراند، باز از فکر پول نقد غافل نمی ماند.

زن متولد تیر : سعی کنید نسبت به مادر او خیلی مهربان باشید.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مرداد

 

مرداد

مرد متولد مرداد : قلب او از آیینه پاک تر و عشق او از بلندترین کوه ها با شکوه تر است.

زن متولد مرداد : صدایش ممکن است بسیار دلنشین و دوست داشتنی باشد و چشمان وی پیوسته مخمور و پر احساس است.

 

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور

شهریور

 

مرد متولد شهریور : او به هر نحوی که برایش امکان داشته باشد، مانع از آلوده شدن عشق خود می گردد.

زن متولد شهریور : هرگز نخواهید که او پا به پای شما به تماشای مسابقات اتومبیل رانی و فوتبال بیاید.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مهر

 

مهر

 

مرد متولد مهر : ملاحظه می کنید که وضع و خجالت او مثل یک شمشیر دو دم است که هم می تواند او را از یک عشق واقعا حقیقی برخوردار سازد و هم او را از آن به کلی محروم نماید.

زن متولد مهر : زن مهر ماه از انزوا و تنهایی تنفر دارد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آبان

 

آبان

 

مرد متولد آبان : وقتی به مسئله حسادت می رسیم،‌ به شما اخطار می کنم که هرگز کاری نکنید که حسادت عاشقانه شوهر متولد آبان خود را تحریک کنید.

زن متولد آبان : برای زن متولد آبان اندکی علاقه و اندکی نفرت مفهوم ندارد، او یا عاشق است یا دشمن و در غیر این صورت کاملا بی تفاوت و بی اعتناست.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آذر

 

آذر

 

مرد متولد آذر : بین زحمت ترمیم خرابی هایی که او به هنگام عصباینت به بار می آورد و زحمت خودداری از متهم کردن او به نادرستی، انجام این آخری به مراتب راحت تر از آن دیگری است.

زن متولد آذر : او زن مظلومی نیست و از ابتدای بلوغ و جوانی بهره وری از شادی های زندگی را حق خود می داند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین دی

دی

 

مرد متولد دی : او با تمام وجود خواهان آن است که مرتبا به وی بگویید که چه مرد خوب، باهوش، خوش قد و قامت، خواستنی و جالبی است.

زن متولد دی : در وجود زن متولد دی نوعی ترس از آینده، دلواپسی از حال و تأسف به گذشته وجود دارد که بازتاب آن در رفتار و کردار وی به خوبی نمایان می گردد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین بهمن

بهمن

 

مرد متولد بهمن : آلرژی یکی از نقاط ضعف اوست.

زن متولد بهمن : بیشتر زن هایی که در برج بهمن متولد شده اند، دارای ظاهری زیبا و فریبنده هستند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین اسفند

اسفند

 

مرد متولد اسفند :  اگر به هنگام تولد این شخص عطارد هم در برج صوت بوده باشد، آدم بسیار حراف و خوش صحبتی می شود و در غیر این صورت در سخن گفتن بسیار متین و موقر خواهد بود.

زن متولد اسفند : خیلی خوب لباس می پوشد، میهمانی می دهد، کرایه خانه و اقساط لوازم قسطی را سر موعد می پردازد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟