طالع بینی ازدواج متولدین فروردین

فروردین

مرد متولد فروردین : وقتی عاشق می شود ، گویی یک شیرین و فرهاد جدید به دنیا آمده است. او چنان غرق اوهام عاشقانه می گردد که گویی در تمام کره زمین فقط او معشو قه اش حق زندگی دارد.

 زن متولد فروردین : مراقب باشید که در حضورش از هنرمند مورد علاقه خود تعریف نکنید و یا از زن دیگری ولو اینکه از دوستان او باشد ، صحبتی به میان نیاورید .

 

طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت

 

اردیبهشت

مرد متولد اردیبهشت :  یک مرد متولد اردیبهشت نقشه کارهای فردای خود را با کمال دقت و احتیاط برنامه ریزی می کند.

زن متولد اردیبهشت : در لباس پوشیدن پارچه های نرم و لطیف را ترجیح می دهد و مدل لباس هایش را خیلی ساده اما با سلیقه انتخاب می کند و به این دلیل از طرفداران لباسهای اسپرت است.

 

طالع بینی ازدواج متولدین خرداد

خرداد

 

مرد متولد خرداد : گاهی حرف هایی می زند و قول و قرار هایی با اشخاص می گذارد و وعده و وعیدهایی می دهد که درست از آب در نمی آید و به همین جهت خلف وعده های او از سایر مردان بیشتر است.

زن متولد خرداد : شما می توانید در صورت ضرورت از وی بخواهید که به دفترتان بیاید و برایتان کار کند تا در آمد بیشتری را که به آن نیاز پیدا کردید، بدست بیاورید.( البته اگر این اضافه درآمد بیشتر از آنی بود که شما در نظر داشتید، هیچ کسی هم بهتر از او نمی داند که چطور باید خرجش کند.)

 

طالع بینی ازدواج متولدین تیر

تیر

 

مرد متولد تیر : اگر شوهرتان به عنوان سرگرمی نقاشی می کند هرگز به کسی وعده ندهید که یکی از تابلوهای او را به وی خواهید بخشید زیرا شوهرتان حتما در صدد فروش تابلوهای خود می باشد.

زن متولد تیر : در ساعاتی که اوقاتش تلخ است، به شدت نسبت به امور مختلف از خود دلسردی نشان می دهد، مثلا ممکن است با اصرار بگوید که آشپز خوب و قابلی نیست.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مرداد

 

مرداد

مرد متولد مرداد : گاهی اوقات، و نه همیشه، رفتار جدایی از مرد متولد مرداد سر می زند.

زن متولد مرداد : او به مجموع پولی که برای او خرج می کنید، اصلا اهمیتی نمی دهد بلکه به سلیقه و نوع هدیه و طرز اهدای آن اهمیت زیادی خواهد داد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور

شهریور

 

مرد متولد شهریور : مرد متولد شهریور اصولا انسان وفاداری است و از بر هم خوردن کانون خانوارگی خود به شدت نفرت دارد.

زن متولد شهریور : اگر او شما را واقعا دوست داشته باشد، می توانید با خیال راحت به وی اطمینان داشته باشید.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مهر

 

مهر

 

مرد متولد مهر : هر موضوع غیر متعادل و ناهماهنگی روی قضاوت نهایی او تأثیر می گذارد.

زن متولد مهر : او می خواهد که قائم مقام شوهرش محسوب بشود و در عین حال آنقدر منطق و هوشمندی دارد که رهبری شوهر را از جان و دل قبول داشته باشد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آبان

 

آبان

 

مرد متولد آبان : در همه جا مردی پا بر جا و با اعتماد به نفس است.

زن متولد آبان : این فقط ستاره شناس ها هستند که به داغ دل شما واقف هستند و می دانند که این زن می تواند در نهایت متانت و آرامش، صحنه یک جنگ بزرگ را اداره کند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آذر

 

آذر

 

مرد متولد آذر : رک و راستی این پدر گاهی اوقات که کودکانش نیاز به همدردی دارند، ممکن است توی ذوق ایشان بزند.

زن متولد آذر : او تحت تأثیر ستاره مشتری از استقلال و آزادی های خود حداکثر استفاده را می کند و به حرف مردم چندان توجهی ندارد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین دی

دی

 

مرد متولد دی : او هرگز در نقش یک عاشق دل خسته ظاهر نمی شود، اما شعله علاقه هرگز در دل وی خاموش نخواهد شد.

زن متولد دی : عدم اعتماد به نفس یکی از نقاط ضعف این زن محسوب می شود و این وظیفه شوهر اوست که در رفع این نقیصه بکوشد و گاه و بیگاه حس اعتماد به نفس را در او تقویت کند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین بهمن

بهمن

 

مرد متولد بهمن : او احتمالا بهترین نان آور شهر نخواهد بود اما به خوبی قابلیت آن را دارد که کاری بکند که تمام دنیا از آن بهره مند گردد و یا اولین کسی باشد که قدم بر روی مریخ می گذارد.

زن متولد بهمن : این شخص اصولا از قرض چه به صورت دریافت و چه به صورت پرداخت خوشش نمی آید و اگر مجبور بشود که از کسی وام بگیرد، به هر طریقی که شده در رأس موعد مقرر آن را باز می گرداند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین اسفند

اسفند

 

مرد متولد اسفند : مرد متولد اسفند دروغگوی زبردستی است، چنان دروغ می گوید که هرگز متوجه آن نمی شوید. گاهی نیز بدون دلیل حقیقت را کتمان می کند.

زن متولد اسفند : گذشت و چشم پوشی او ممکن است قدری بیش از حد لزوم باشد. انضباط را به سختی می تواند مرعی بدارد و این نقطه ضغفی است که گاهی اوقات تا حد بی توجهی پیش می رود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟