طالع بینی ازدواج متولدین فروردین

فروردین

مرد متولد فروردین : برای متولد ماه فروردین هیچ چیز به اندازه همسرش در این دنیا ارزشمند نیست.( البته همسری که از نظر او دلخواه باشد)

 زن متولد فروردین : وفاداری او به عشق تا زمای که شما به آن پای بند باشید ، خارق العاده است زیرا وی اصولا موجودی رمانتیک می باشد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت

 

اردیبهشت

مرد متولد اردیبهشت :  مرد اردیبهشتی که زن بسیار تند خویی دارد راه حل بسیار جالبی برایش پیدا می کند، حتی المقدور با او از خانه خارج نمی شود و در منزل هم کمتر راجع به موضوع جدی و مهمی با وی حرف می زند.

زن متولد اردیبهشت : در مورد بوهای خوب وبد علاقه او به طبیعت نقش عجیبی ایفا می کند، در یک خانه روستایی بوی اصطبل، و یا در کنار دریا بوی ماهی های صید شده شامه را به هیچ عنوان نمی آزارد زیرا اینها دارای بوهای طبیعی هستند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین خرداد

خرداد

 

مرد متولد خرداد : مشهور است که متولد این ماه دوستان قدیم را به خاطر دوستان جدید فراموش می کند، اما بدانید که او این کار را به این علت انجام نمی دهد که قلب ندارد و قدر دوستی را نمی شناسد. بلکه این طبیعت اوست که در هر لحظه به آن شخص و یا چیزی توجه داشته باشد که در آن موقع با حالت روحی و تمایل باطنی اش تناسب دارد.

زن متولد خرداد : او خود را همسر شما می داند نه زنتان، و خیلی بیش از آنچه که تصور می کنید،‌خود مختار و استقلال طلب است.

 

طالع بینی ازدواج متولدین تیر

تیر

 

مرد متولد تیر : شما در عرض یکی دو روز متوجه می شوید با مردی طرف شده اید که اصلا حاضر نیست جواب نه بشنود.

زن متولد تیر : بسیاری از زنان از ناملایمات زنانه و بد بیاری های زندگی فورا دست به شکوه و شکایت می زنند. در حالی که زن متولد تیر معتقد است که خدا کشتی را به آنجا که درست است خواهد برد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مرداد

 

مرداد

مرد متولد مرداد : در مورد بچه ها یک مورد مهم را حتما به خاطر داشته باشید و آن این است که به آن ها بیشتر از او توجه نکنید ؛ در غیر این صورت خود را برای مقابله با عکس العمل های وی آماده سازید.

زن متولد مرداد : شغل مورد علاقه اش معلمی، استادی دانشگاه و مخصوصا روانکاوی است، چون در این شغل اخیر با قابلیت زیادی که در جلب اعتماد دیگران دارد، می تواند موفقیت های زیادی کسب کند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور

شهریور

 

مرد متولد شهریور :  اگر همسر شما متولد شهریور است، بهتر است فکر انجام کارها را از سر بیرون کنید. او از بی توجهی شما به خودش به شدت بیزار است.

زن متولد شهریور : از نظر طرز لباس پوشیدن بسیار مرتب است و از نظر هم صحبتی بهتر از او خدا خلق نکرده زیرا عملا می تواند راجع به هر موضوعی عقاید منطقی و صحیحی ابراز کند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مهر

 

مهر

 

مرد متولد مهر : برای متولدین مهر، اعم از زن و مرد یا زن، ‌جفت و همسر در مرحله اول اهمیت و کودکان پس از او قرار می گیرند.

زن متولد مهر : شغلی که بر خود فرض لازم و واجب می داند در آن به حد کمال می رسد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آبان

 

آبان

 

مرد متولد آبان : در معاشرت و مهمانی ها و مراودات خانوادگی رفتار شما باید چنان باشد که او ذره ای احساس نکند که خدای نکرده به مرد دیگری حتی به اندازه یک سر سوزن توجه دارید.

زن متولد آبان : مطمئن باشید که عشق او به هیچ صورت شباهتی به عشق های دیگری که احتمالا در زندگی شما وجود داشته اند، ندارد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آذر

 

آذر

 

مرد متولد آذر : او آنقدر خوش شانس است که اگر به مس دست بزند، طلا می شود و طبیعی است که آدمی با چنین خوش شانسی خوش بین هم می شود.

زن متولد آذر : اگر امروز غذایی را که جلوی شما می گذارد، واقعا لذیذ است، هیچ دلیل نمی شود که فردا یا پس فردا هم دست پختش خوردنی باشد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین دی

دی

 

مرد متولد دی : او بر خلاف اغلب مردها هر قدر بیشتر پا به سن می گذارد، سرزنده تر و شاداب تر می شود و از این نظر مسیر زندگی شما در خلاف جهت اغلب زن های دیگر است.

زن متولد دی : اگر والدین شما نیازمندی های مالی داشته باشند، هیچ زنی به اندازه او کمک های شما را به ایشان طبیعی تلقی نمی کند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین بهمن

بهمن

 

مرد متولد بهمن : اگر در ازدواج خیلی محافظه کار است. در عوض در دوستی سخاوتمند است و دوستی های او گاه شکوهمند و بسیارعمیق است که به آسانی با عشق اشتباه می گردد.

زن متولد بهمن : او نیز مثل هر زن دیگری جلوی بوتیک های لباس فروشی توقف زیاد دارد، اما کمتر ممکن است فکر کند که آنچه که می پوشد شیک است یا نه.

 

طالع بینی ازدواج متولدین اسفند

اسفند

 

مرد متولد اسفند : به جان او نق نزنید و از کارهای او به طور جدی و اتهام آور انتقاد نکنید، افکارش را واهی و پوچ نخوانید.

زن متولد اسفند : اگر ترس به اعماق وجود او رخنه کند،‌ تمام روابط او را با دنیای خارج قطع می سازد و آن وقت این خطر وی را تهدید می کند که تمام عمر تنها بماند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟