طالع بینی ازدواج متولدین فروردین

فروردین

مرد متولد فروردین : او را هرگز به حریم اتاقی که مخصوص آرایش ونظافت است راه ندهید.

 زن متولد فروردین : دختران متولد این ماه همیشه تعدادی عاشق سینه چاک در اطراف خود دارند و با وجود این همیشه در تخیلات خود دنبال کسی می گردند که جزو این عده نباشد .

 

طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت

 

اردیبهشت

مرد متولد اردیبهشت : مرد متولد اردیبهشت مثل یک دلو (بهمن) شدیدا رویایی نیست.

زن متولد اردیبهشت : تنها چیزی که او از شما انتظار دارد، این است که در مقابل دوستی صادقانه و اعتماد چشم بسته اش شما نیز مقابله به مثل کنید و اگر چنین نکردید، مانند قطعه ابری که در معرض وزش باد تندی قرار گرفته باشد، بی سر و صدا به گوشه ای پناه می برد و خود را از متن زندگی شما خارج می سازد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین خرداد

خرداد

 

مرد متولد خرداد : اگر کوچکترین حرکتی از شما مشاهده کند که دال بر رنجش شما باشد، سخت متعجب می شود.

زن متولد خرداد : زن متولد شده در ماه خرداد خیلی به راحتی می تواند یک مهمانی زنانه سوت و کور را به شور و نشاط بیاورد و یا فکر گرفتاری های بزرگ یک مرد را از سرش خارج سازد .

 

طالع بینی ازدواج متولدین تیر

تیر

 

مرد متولد تیر : این واقعا شگفت انگیز است که ماه چطور می تواند بر او و حرکات و رفتارش تاثیر بگذارد، برای بسیاری از زن ها تحمل چنین تغییراتی غیر ممکن است.

زن متولد تیر : در مدتی که ماه در آسمان شب به شب کوچکتر و هلالی تر می شود، او تبدیل به دختری خجول و سر به زیر می گردد که شرم و حیای بی حد و حصرش موجب تعجبتان خواهد شد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مرداد

 

مرداد

مرد متولد مرداد : همیشه و همیشه به خاطر داشته باشید که خشم او واقعا طوفانی و منهدم کننده است.

زن متولد مرداد : همیشه این مطلب را به خاطر نگه می دارد که نتیجه را به شما نشان بدهد نه طرز عمل را.

 

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور

شهریور

 

مرد متولد شهریور :  بر طبق یک قانون طبیعی یک انسان حتی مانند سنگدلی یک مرد متولد شهریور نمی تواند برای همیشه نسبت به عواطف بشری بی تفاوت باقی بماند.

زن متولد شهریور : از نظر وفاداری کمتر ممکن است یک زن متولد شهریور را ببینید که به خاطر مقابله به مثل و انتقام جویی راه خطا را بپیماید و اگر او شما را واقعا دوست داشته باشد، می توانید با خیال راحت به وی اطمینان داشته باشید.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مهر

 

مهر

 

مرد متولد مهر : او هرگز نمی خواهد از کلمه « نه » استفاده کند در حالی که نمی داند در بسیاری از موارد گفتن این کلمه به مراتب بهتر از کج دار و مریز رفتار کردن است.

زن متولد مهر : این را باید دانست که اکثرا حق با اوست و رأی او را می توان رأی دیوان عالی دانست.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آبان

 

آبان

 

مرد متولد آبان : در همه جا مردی پا بر جا و با اعتماد به نفس است. شجاعت و استقلال فکر از مشخصات صورت فلکی این ماه است.

زن متولد آبان : به شما توصیه می شود که هر کار می کنید بکنید اما به او توهین نکنید. او در مقابل توهین و تحقیر عکس العمل از خود نشان می دهد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آذر

 

آذر

 

مرد متولد آذر :  نگاه کنید و انسان ها را به همان صورتی که هستید، قبول داشته باشید، آن وقت می توانید حتم داشته باشید که علی رغم نشاط عمیقی که به هنگام برخورداری از آزادی سراسر وجود وی را بر می گیرد، شما آن هم فقط شما عزیزترین زن دنیا برایش خواهید بود.

زن متولد آذر :  همیشه سعی می کند بلیط درجه یک مسافرت بخرد. به پول به خاطر خود آن،‌ علاقه ای نشان نمی دهد و آن را وسیله رفاه زندگی می داند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین دی

دی

 

مرد متولد دی : مطمئن باشید که اگر فقط یک روز سر و وضع شما مرتب نباشد یا در نهایت صراحت آن را مستقیما به رخ شما می کشد و یا با عکس العمل و به طور غیر مستقیم در رفتار و گفتارش اثری آشکار از اعتراض خود بدهید، یک کتال شعر است.

زن متولد دی : اگر دیدید شبی بی خوابی به سرش زده است و مرتب این شانه می شود، علت را عدم موفقیت در حل جدول کلمات متقاطع روزنامه عصر بدانید.

 

طالع بینی ازدواج متولدین بهمن

بهمن

 

مرد متولد بهمن : در روابط با همسر خود اهل خشونت نیست و بد رفتاری او فقط در حد سرپوش گذاشتن به روی ضعف های شخصیت خویش است.

زن متولد بهمن : به این نکته توجه داشته باشید که فقدان حس حسادت در او به علت برخوردار بودن از یک شخصیت قوی نیست،‌ بلکه چیزی بالاتر از آن است که شما فکرش را کرده اید.

 

طالع بینی ازدواج متولدین اسفند

اسفند

 

مرد متولد اسفند :  اگر به هنگام تولد این شخص عطارد هم در برج صوت بوده باشد، آدم بسیار حراف و خوش صحبتی می شود و در غیر این صورت در سخن گفتن بسیار متین و موقر خواهد بود و سعی می کند که به کار کسی کار نداشته باشد.

زن متولد اسفند : شما خیال می کنید که او اصلا زیرک نیست، اما به احتمال خیلی زیاد اشتباه می کنید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟