طالع بینی ازدواج متولدین فروردین

فروردین

مرد متولد فروردین : مردی است رک و راست ، تند و آتشین ، عاشق پیشه، حادثه جو، حسود، پرتوقع و ریاست طلب که دوست دارد رهبر و فرمانده باشد . آیا روح این مرد و باطن مخفی او را می شناسید؟

 زن متولد فروردین : « عشق از زندگی جدا بوده است» بدون شک منظور افرادی غیر از زن های متولد فروردین ماه است . نمی دانم به کسی که عاشق یک چنین زنی باشد ، باید تبریک گفت و یا به حالش متاسف بود.

 

طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت

 

اردیبهشت

مرد متولد اردیبهشت : هیچ موجودی در دنیا به اندازه گربه و مرد متولد اردیبهشت در مقابل مهربانی و توجه نرمش از خود نشان نمی دهد. در پدر بودن مردی است بی نظیر و برای بچه های خود در یک دستش زر و در یک دستش شلاق است .

زن متولد اردیبهشت : زنی است که طبیعت را دوست می دارد، زنی که مادر سختگیری است، زنی که همسری فداکار و کمک دهنده است.

 

طالع بینی ازدواج متولدین خرداد

خرداد

 

مرد متولد خرداد : بسیار اخمو و ترشرو، بچه ، تودار، زن دوست، همبازی بچه ها، عاشق نقاشی و بخیل و پول دوست است.

زن متولد خرداد : متولد زن تیر ماه بسیار باوفا، نجیب، صرفه جو و گاهی اوقات خسیس، در آشپزی مقداری قابل، در شبهای مهتابی بسیار عاشق و در دوران مادر بودن یک زن کم نظیر است.

 

طالع بینی ازدواج متولدین تیر

تیر

 

مرد متولد تیر : به هیچ عنوان حد وسط ندارد، یا منفی کامل یا مثبت کامل است.

زن متولد تیر : بسیار غافلگیر کننده، سریع الانتقال، دارای حس پیش بینی، کنجکاو،‌ غیر قابل پیش بینی، رفیق باز و کم علاقه به آداب و اصول سنتی است.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مرداد

 

مرداد

مرد متولد مرداد : او به دنیا آمد تا نوری در ورای رویت ها و ظرافتش را نثار تنهایی ها کند.

زن متولد مرداد : باهوش، گرم و جذاب، شیک پوش، با شخصیت،‌خواهان تجمل و زندگی لوکس، ریاست طلب و فرمانده، دوستدار تعریف و تمجید و کدبانو است.

 

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور

شهریور

 

مرد متولد شهریور : اگر شما از آن زن هایی هستید که تشنه عشق های شاعرانه و جملات مسحور کننده هستند، توصیه می کنیم که دور مرد متولد شهریور را خط بکشید.

زن متولد شهریور : اگر بگوییم که زن متولد شهریور ماه ذاتا با شرم و حیا است، حقیقت محض را گفته ایم و در این مورد جای کوچکترین شک و تردیدی نیست.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مهر

 

مهر

 

مرد متولد مهر : خانه را تمیز و مرتب نگه دارید و در محیط آرام خانه سر و صدا راه نیندازید و حتما در یکی دو اتاق پرده آبی رنگ آویزان کنید.

زن متولد مهر : از نظر طرز فکر شباهت های زیادی بین او و مردها مشاهده می گردد و به هنگام بحث و گفت و گو برداشت های او درباره موضوعات مختلف خیلی مردانه به نظر می آید.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آبان

 

آبان

 

مرد متولد آبان : اگر شوهر شما متولد آبان ماه است بدانید که کشش و جاذبه ستاره پلوتو در سرنوشت فلکی او به گونه ای است که از زندگی عاشقانه لذت می برد و مردی است پرجاذبه و پرتمنا که در زن ها ایجاد کشش می کند.

زن متولد آبان : اگر یک دختر متولد آبان عاشق شما شد، بدانید که مردی برتر هستید.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آذر

 

آذر

 

مرد متولد آذر : مرد متولد آذر صادق و راستگو، دمدمی مزاج، در عشق کم اعتنا، خواهان آزادی و بی قیدی و طرفدار تنوع و مسافرت و به طور خلاصه خطرناک ترین شوهر دنیاست.

زن متولد آذر : می توان گفت زن متولد آذر ماه اهل منطق و واقعیات، مهمان دوست، بی ریا و پول خرج کن و بی نظم و انضباط، راست گو اما بدزبان و درشت گو است.

 

طالع بینی ازدواج متولدین دی

دی

 

مرد متولد دی : قدرت طلب، خانواده دوست، خوددار و سرد، و در عرصه عشق کم حرف و کم تظاهر از ویژگی های مهم مرد متولد دی ماه است.

زن متولد دی : زن متولد دی ماه بسیار جاه طلب، کدبانو، منظم و کمی لجباز و زود رنج، آراسته و خوش لباس است.

 

طالع بینی ازدواج متولدین بهمن

بهمن

 

مرد متولد بهمن : مرد متولد بهمن دارای دوستان زیادی است، از اقرار به نقطه ضعف های خود منزجر است، حسود و سوءظنی نیست، هارت و پورت و هیاهو دارد،‌ در ازدواج کند است.

زن متولد بهمن : زن متولد بهمن بلد نیست که عشق خود را به شوهرش و فرزندانش نشان دهد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین اسفند

اسفند

 

مرد متولد اسفند : اگر می خواهید زن یک مرد متولد اسفند بشوید، مواظب باشید که از او زیاد انتقاد نکنید.

زن متولد اسفند : جذابیت جزو وجود دختری است که در ماه اسفند متولد شده است و پی بردن به آن هم نیازی به خواندن کتب و مقالات ستاره شناسی ندارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟