طـالـع بینی روزانـه متولدین فروردین

فروردین

طالع بینی امروز شما نشان می دهد اختلاف نظر با یکی از دوستان یا یکی از اعضای خانواده اگر در نطفه خاموش نشود، می تواند در شما پریشانی یا آزردگی ایجاد کند. راه حل آن صحبت کردن است. با توضیح کامل و همراه با جزئیات آنچه واقعاً می خواهید بگویید می توانید سوءتفاهم ها را از بین ببرید. فکر نکنید که همه از قبل خودشان همه چیز را می دانند. اگر برایتان مقدور است شخصاً این مطلب را بگویید. تلفنی یا از طریق ایمیل چیزی حل نمی شود. امروز شما ترجیح می دهید در رابطه تان همه چیز به طور طبیعی جریان یابد. هیچ نیاز فوری به مسیر دادن اجباری به این رابطه نمی بینید و از وقت گذرانی با همدیگر امروز لذت بسیاری می برید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

طالع بینی امروز شما نشان می دهد با وجود اینکه امروز شما تصمیم گرفته‌‌اید کارهای نیمه کاره زیادی را تمام کنید، اما اگر نتوانستید تمام انتظارات خود را برآورده کنید، آرامش خود را حفظ کنید. لازم است بعضی از فعالیتهای خود نه تنها فعالتیهای کاری، بلکه برخی از کارهای تکراری روزانه‌تان را کمتر کرده و وقت خالی داشته باشید. به موسیقی گوش دهید، فیلم نگاه کنید، برای گردش به طبیعت بروید، اینها کارهایی بودند که شما مدتها خودتان را ازشان محروم کرده بودید. شما بعداً هم می‌توانید تعهدات خود را انجام دهید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین خرداد

خرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز چیزهایی مثل نجابت، تحرک، و سادگی روابط ویژگی های خوبی هستند. ممکن است نیازتان به تعمل با جنس مخالف شدیدتر شود. با علاقه در بحث های مربوط به مدو مسایل عشقی شرکت می کنید و بعضی از مراسم اجتماعی یا معنوی را یاد می گیرید. امروز به سمت رها بودن پیش می روید و روزتان برای مهمانی رفتن و دورهمی ها عالی است. مد، عشق، رمزوراز، جذابیت، و یا زندگی عمومی می توانند منبع تحریکتان باشند. وقت خارق العاده ای برای در رفتن از روزمرگی و الهام گرفتن است.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین تیر

تیر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد نقشه هایی که برای بودن در کنار یکی از دوستان صمیمی یا شریک زندگی تان کشیده بودید بخاطر شرایط فراتر از کنترل شما نقش بر آب می شوند. رویدادهای ناگهانی از کنترل خارج می شوند. شاید با تأخیرهایی روبرو شوید و نتوانید برنامه ریزی کنید. تسلیم نشوید. با کمی تلاش بیشتر به آنچه امیدوار بودید برسید می رسید. همه چیز را آنطور که هست بپذیرید و برنامه ریزی خود را تغییر بدهید. این چیزها پیش می آید. شما امروز شانس ایجاد پیوندی عمیق با عشقتان را دارید و لازم نیست که دهانتان را باز کنید و حرفی بزنید یا نقشه بکشید که چطور این اتفاق باید بیفتد. فقط باید انرژی طبیعی و جذابیت طبیعی خود را نشان دهید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین مرداد

مرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد ماه در دوازدهیمن خانه مربوط به اسرارتان قرار دارد و کاملاً واضح است که چیزهای کمی وجود دارند که شما دلتان نمی‌خواهد در موردش با کسی حرف بزنید. هنوز شما آمادگی این را ندارید که در مورد خودتان حرف بزنید، در عین حال وسوسه می‌شوید بیشتر از آن چیزی که لازم است رازهایتان را افشا کنید. نباید قربانی مثبت‌اندیشی خود شوید. اگر شما احساس می‌کنید که آمادگی صحبت کردن در مورد رازهایتان را دارید، به عقب برگشته و تمام دلایلی را که برای توجیه کردن خود در ذهنتان آماده کرده‌اید را بازبینی کنید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین شهریور

شهریور

طالع بینی امروز شما نشان می دهد علی رغم دل مشغول بودن به کارهایتان امروز خیلی رمانتیک می شوید. نیازتان به تجارب جدید قوی تر می شود. ساده ترین راه برای شناختن کسی این است که او را کاوش کنید یا اینکه به یک سفر کوتاه بروید. تصورتان نیاز به اصلاح دارد. توجه ویژه ای به آرایش و عطر داشته باشید. یک تغییر کوچک در رنگ لباس یا یک رایحه ی آشنا می توانند به سرعت شما را تغییر دهند. تغییرات و نوسانات خلق و خو در چرخه های اجتماعی ممکن است رخ دهند. روابط عاشقانه شما شاید امروز آنطور که می خواهید پیش نرود اما ناامید نباشید و همچنان بر روی خواسته های تان پافشاری کنید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین مهر

مهر

 

طالع بینی امروز شما می گوید گروهی که شما هم به آن وابسته هستید، اختلافاتی در سوابق مالی خود دارد. این احتمالاً به خاطر اطلاعات غلط یا گم شدن بعضی از اوراق آن اتفاق افتاده است و حل شدن آن باعث می شود که خیال همه راحت شود. اگر مجبور شدید در میان کاغذ پاره ها و در میان پرونده ها دنبال اطلاعات بگردید تعجب نکنید. ارزشش را دارد. اگر در رابطه ای که با عشقتان دارید به واقعیت های عملی قضیه پایبند بمانید و چیزهای آزمون پس داده و مطمئن وابسته بمانید، پیشرفت بیشتری در این رابطه رخ می دهد. اگر شروع به از این شاخه به آن شاخه پریدن کنید و وارد دنیای فانتزی شوید، هیچ پیشرفتی نمی توانید بکنید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین آبان

آبان

طالع بینی امروز شما نشان می دهد زمانی که همه چیز در زندگی از آن رو به این رو می‌شود، ممکن است که شما در نقش یک کشتی ساحل پیما ظاهر بشوید. اما آنگونه که به نظر می‌رسد هم اوضاع نگران کننده نیست، برای اینکه در پشت این صحنه‌های پر سر و صدا، پایداری درونی شما می‌تواند به شما قدرت و قوه تشخیصی را که برای کامل کردن هدفهایتان به آنها نیاز دارید را به شما بدهد. به یاد داشته باشید شما به هرجهت نمی‌توانید بررسی کنید که افراد دیگر چه واکنشی نشان می‌دهند، بنابراین همان آزادی و اختیاری را که برای خودتان می‌خواهید را به هر فرد دیگری که در زندگیتان است بدهید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین آذر

آذر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد تفکر هوشیارانه ی شما هیچ کاری با علاقه تان به ماجراجویی های رمانتیک ندارد. این همان دوگانگی شماست که بسیاری از شما از آن آگاه نیستید. با ثابت و مصمم بودن در کارتان قادر هستید که به محض وارد شدن زندگی شخصی روی خط، خودتان را در رویاها گم کنید. امروز برای شما روز خارق العاده ایست، مخصوصا برای خانم ها. شما دوست داشتنی و جذاب هستید. سخت است که بگوییم کدام ویژگی جذاب ترین مشخصه ی شماست: ظاهر پیچیده تان، هوشتان، روشن فکر یا ذکاوت برجسته تان.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین دی

دی

در طالع بینی امروز شما آمده رازهای که فردی نزدیک به شما سعی می کرد پنهان کند امروز برملا می شوند. این کم و بیش مانند زلزله است که همه چیز را زیر و رو می کند و اگر سعی کنید که از آسیب جلوگیری کنید، از عمومی شدن این رازها جلوگیری کرده اید. افراد دور و بر شما بیشتر از آنچه فکر کنید درک می کنند، پس احساس خود را بیان کنید. تا فردا این چیزها قدیمی می شوند. مراقب باشید تا همه چیز درست شود. امروز هر کاری که بکنید و هر جایی که بروید، باید طبیعی رفتار کنید و در این مسیر تمام تلاشتان را بکنید. بدین ترتیب شانس شما برای جلب توجه فرد خاصی بیشتر می شود ولی باید رفتار طبیعی را در کارها و مسئولیت های خود داشته باشید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین بهمن

بهمن

طالع بینی امروز شما نشان می دهد شما این روزها اعتماد به نفس زیادی یپد کرده اید و این موضوع همان قدر که می تواند خوب باشد می تواند شما به دردسر نیز بیندازد. طبیعتاً یکی از بزرگترین تواناییهای شما این است که می توانید قبل از دست به عمل زدن تا رسیدن به موقعیت درست صبر کنید. باوجود اینکه صبرکردن و تأمل می تواند جلوی بعضی از کارهای اشتباه را بگیرد، همچنین می تواند باعث شود شما بعضی از فرصتهای خیلی خوب را از دست بدهید. ولی امروز اینگونه نیست. شما وسوسه شده اید که کاری جدید را شروع کنید وخیلی سریع آن را تمام کنید. فرامش نکنید که کمی احتیاط هم شرط عقل خواهد بود.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین اسفند

اسفند

طالع بینی امروز شما نشان می دهد احتیاط ذاتی و مظنون بودنتان امروز کمی شعیف تر می شود. بنابراین، سیستم دفاعیتان راحت تر می شکند. اگر یکی از عزیزانتان از محدوده تان رد شود هیچ محافظی کمک نخواهد کرد. می توانید با یک جمله ی لطیف جذب شوید یا یک هدیه فریفته تان کند. امروز ممکن است کسی را ملاقات کنید که نمی توانید به راحتی در برابر جذابیتش مقاومت کنید. مردان اسیر طلسم مخاطب خاص خود خواهند بود. به زنان درمورد یک رقیب موذی هشدار می دهیم.اگر وجهه ی عمومی دارید، وقت آن رسیده که درمورد تصویر خود دوباره اندیشی کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟