طالع بینی ازدواج متولدین فروردین

فروردین

مرد متولد فروردین : وقتی عاشق می شود ، گویی یک شیرین و فرهاد جدید به دنیا آمده است. او چنان غرق اوهام عاشقانه می گردد که گویی در تمام کره زمین فقط او معشو قه اش حق زندگی دارد.

 زن متولد فروردین : به نظر او انجام کارهایش به دست خودش خیلی سریع تر از آن صورت می گیرد که به انتظاردیگری بنشیند و طبیعی است که چنین خصوصیاتی به مزاج مردهای مغرور خوشایند نیست .

 

طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت

 

اردیبهشت

مرد متولد اردیبهشت : او شما را در هر فرصتی که به دست بیاورد، به رستوران زیبایی که با نور روشن شده و موسیقی آرامی داشته باشد، می برد و هرگز اولین روزی که با شما آشنا شده است را از خاطر نمی برد.

زن متولد اردیبهشت : صفا و صداقت ذاتی اش با ریزه کاری های ظریف زنانه آمیخته است. بسیاری از زنان و دختران متولد این ماه از نظر شهامت و اخلاق از بسیاری از مردان جدی و خشن باهمت تر هستند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین خرداد

خرداد

 

مرد متولد خرداد : او خوش صحبت و مردم دار است. به مهمانی رفتن و مهمانی دادن و با مردم جوشیدن را دوست می دارد.

زن متولد خرداد : او مانند توفان و رگبارهای بهاری می ماند، گاهی پر رعد و برق، گاهی پر شور و خروش و گاه مطبوع و عطر آمیز و آرام است.

 

طالع بینی ازدواج متولدین تیر

تیر

 

مرد متولد تیر : امور مالی یکی از آن موضوعاتی است که از همان اوان کودکی توجه و علاقه او را به خود جلب کرده و دیری نمی گذرد که پی می برد جمع کردن پول بهتر از خرج کردن آن است.

زن متولد تیر : ایده های خلاقانه ای در سر دارد. ممکن است شعر بسیار زیبایی بسراید، آهنگ بسیار دلنشینی بسازد و یا عقاید فلسفی جالبی ابراز دارد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مرداد

 

مرداد

مرد متولد مرداد : موضع او به احتمال خیلی زیاد در وسط صحنه و در میان جمع دوستان و آشنایانی است که پیوسته از وی تعریف و تمجید می کنند. او ممکن است که پولش را صرف هیچ و پوچ بکند اما مطمئن باشید که زندگی خود را برای هیچ و پوچ به هدر نمی دهد.

زن متولد مرداد : او به شما می گوید که چه بپوشید، موهای خود را چطور درست کنید، چه کتابی بخوانید، چه کسانی را برای معاشرت برگزینید و برنامه روزانه خود را چطور تنظیم کنید.

 

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور

شهریور

 

مرد متولد شهریور : اگر موقعیت زمان و مکان وی را مجبور کند که دندان روی جگر بگذارد و از خط مشی که طبیعت برای او تعیین کرده است منحرف بشود، یقین داشته باشید که خیلی سریع به راه اول خود باز می گردد حتی اگر برایش به قیمت از دست دادن یک شغل خوب و یا یک ثروت بی کران تمام بشود.

زن متولد شهریور :اگر زن متولد شهریور مشاهده کند که عشق وی حقیقی نیست، در قطع آن کوچکترین دودلی و تردیدی به خود راه نمی دهد و به هنگام اجرای تصمیم خود کوچکترین دودلی و تردیدی به خود راه نمی دهد و به هنگام اجرای تصمیم خود کوچکترین هیجانی از وی مشاهده نمی شود.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مهر

 

مهر

 

مرد متولد مهر : در کشمکش و مبارزه متولد مهر ماه اکثر اوقات شما بازنده هستید، اما این باختن با شکست خوردن از زمین تا آسمان فرق دارد زیرا دیری نمی گذرد که می بینید آرزوهایتان آرزوهای او، و خواسته هایتان خواسته های اوست و در دنیا هیچ چیز بیشتر از خوشحال کردن او برایتان ارزش ندارد.

زن متولد مهر : بیشتر زنان متولد مهر چه قبل از ازدواج و چه بعد از ازدواج مشغول کار هستند زیرا برای خرید چیزهایی که سخت به آنها علاقمند هستند، نیازمند به پول می باشند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آبان

 

آبان

 

مرد متولد آبان : اگر درباره سر و وضع و لباس خود از او سئوال می کنید، مطمئن نباشید که با لحنی تملق آمیز همیشه از زیبایی و تناسب شما تعریف و تحسین کند.

زن متولد آبان : شما لااقل از یک جهت می توانید خوشحال باشید و آن این است که این زن مغرور و برتر شما را قابل انتخاب شدن دانسته است. زن متولد آبان، به رغم برخی صفت های مردانه ای که دارد، کسی نیست که از مشاهده ضعف در مرد چشم پوشی کند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آذر

 

آذر

 

مرد متولد آذر : برای آنکه عزیزترین زن دنیا برای او باشید، راه های دیگری هم وجود دارد: سعی کنید پیوسته هوشیار باشید، بگذارید او فرمانروای خانه باشد، به ورزش عشق بورزید، او را در سفر و کوهنوردی همراهی کنید، دست و دلباز باشید، احساسات به خرج بدهید، ناز و کرشمه داشته باشید.

زن متولد آذر : زن متولد آذر دنیا را درست به همان صورتی که هست می بیند و در دیدگاه زندگی اهل واقعیت و منطق است. به ندرت اتفاق می افتد که زنی مانند یک متولد ماه آذر وقایع و رویدادهای زندگی را چنان دقیق و مستدل و منطقی توجیه کند و از خوبی ها برای خوشبین شدن به آینده بهره گیری نماید و بدی ها را هم به عنوان یک واقعیت غیر قابل انکار بپذیرد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین دی

دی

 

مرد متولد دی :  مرد متولد دی چنین وانمود می کند که اصلا نیازی به تعریف و تمجید ندارد و حتی به هنگام شنیدن تعریف و تمجید هم به شدت مانع از ظاهر شدن رضایت خاطر و شادمانی عمیق خویش می گردد، اما حقیقت این است که او با تمام وجود خواهان آن است که مرتبا به وی بگویید که چه مرد خوب، باهوش، خوش قد و قامت، خواستنی و جالبی است.

زن متولد دی : همیشه سعی دارد یک پله از مکانی که در آن قرار دارد، بالاتر برود تا سرانجام به هدف نهایی برسد، اما در این کار هرگز خودنمایی نمی کند و جار و جنجال به راه نمی اندازد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین بهمن

بهمن

 

مرد متولد بهمن : به نظر عده ای از روانشناسان مرد متولد بهمن از سر در گم کردن دیگران لذت می برد.

زن متولد بهمن : او اهمیت نمی دهد که شما ثروتمندترین مرد شهر باشید یا نه، اما در عین حال مایل است که از نظر مقاومات و حرفه و کار معروف باشید.

 

طالع بینی ازدواج متولدین اسفند

اسفند

 

مرد متولد اسفند : نکته مهم این است که بر خلاف جریان آب شنا می کند،‌ در هر متر از پیشرفت خود هدیه گرانبهایی از افتخار و ثروت نثار پای همسر و فرزندان خود می نماید.

زن متولد اسفند : شما خیال می کنید که او اصلا زیرک نیست، اما به احتمال خیلی زیاد اشتباه می کنید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟