طـالـع بینی روزانـه متولدین فروردین

فروردین

طالع بینی امروز شما نشان می دهد از ارتباطات لذت خواهید برد و نمی توانید آنها را رد کنید. تا هنگام عصر صبر کنید تا بتوانید از این لذت استفاده کنید. نیمه دوم روز وقت فوق العاده ای برای ملاقات، دورهمی های دوستانه، بحث ها، کنفرانس، اطلاعیه و رای گیری خواهد بود. اوایل روز بصورت گول زننده ای آرام است. هنگام عصر ابرهای طوفانی روی سرتان قرار می گیرند و رعد و برق رهایتان نمی کند. شانس بد به سراغتان می آید که می تواند در خلق و خوی بد شریک، کنسل شدن مسافرت و یا مشاجره با دوست یا مشتری خود را نشان دهد.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

طالع بینی امروز شما نشان می دهد شما با یک چشم‌انداز جدید در مورد امور روزمره زندگی خود هیجان زده شده‌اید و آمادگی کامل برای ترقی کردن دارید. اما وقتی شما شروع به کار می‌کنید، در حالی که از شدید بودن تغییرات هراسانید، ممکن است ناگهان آروز کنید که روال کارها آرامتر پیش برود. اگر شما اولین قدم را برداشته باشید امکان برگشتن به عقب وجود ندارد. به یاد دشته باشید که می‌تواند امور را کنترل کنید و برنامه‌های روزانه خود را متعادل کنید. کائنات امروز به شما چراغ سبز داده تا در مورد چیزی که شک داشتید جلو بروید. موقعیتی مثل امروز کم پیش می آید، پس از آن بهره ببرید. با اعتماد به نفس پیش بروید تا شکست نخورید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین خرداد

خرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد در روابط شخصی شما کیفیتی وجود دارد که شما را به زندگی تشویق می کند. این یکی از دلایلی است که احساسات شما نقش مهمی در مسائل بازی می کنند. شما با عواطف تان هدایت می شوید. امروز در بهترین موقعیت برای ملاقات با افراد زیادی قرار دارید و این به شما نیروی محرکی برای زندگی می دهد. بخاطر توانایی شما در جذب افراد در سطح فیزیکی است که رمانس وارد زندگی تان می شود. تیزهوشی شما و توانایی خوب صحبت کردن تان هم نقش زیادی در آن دارد. اگر داستان های عجیب و غریبی هم بلد باشید که تعریف کنید، بسیار جذاب خواهید شد.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین تیر

تیر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد در عجله نباشید که کارهایتان را شروع کنید. ابتکاراتتان پر از عوارض جانبی خواهد بود. نیمه دوم روز باعث می شوند که درمورد شرایط خانوادگی حساس شوید و استرس بگیرید. اگر در خانواده و کسب وکار مشاجره ای پیش آمد نباید آنها را تشدید کنید. آرامش موقتیتان در صبح را می توانید برای کارهای عادی روزمره و تمام کردن بعضی کارها استفاده کنید. نیمه دوم روز خلق و خوی خوبتان را برمیگرداند، کنجکاوی و ارتباطاتتان بیشتر می شود و فعالیت ذهنیتان بهتر خواهد شد. وقت خوبی برای مسافرت، ملاقات با مردم جدید، ردوبدل اخبار و غیره است.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین مرداد

مرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز برایتان سخت است که در مسیر ثابت باقی بمانید، برای اینکه هر فکر جدیدی که از ذهن شما برمی‌خیزد می‌تواند تبدیل به یک زنجیره از توهمات تبدیل شود که شما را به یک سیر و سفر ذهنی مطلوب می‌برند. ممکن است شما توانایی گشت و گذار کردن در طی رویاهای روزانه‌تان را داشته باشید، اما اکنون شما باید واقع‌بین باشید. از یک یا دو کار تفریحی لذت ببرید، اما اجازه ندهید فکری وسواس‌ گونه نسبت به دنیای درونی‌تان تبدیل به مانعی برای شما شود. شما در موقعیتی عالی هستید تا در رابطه با شغل خود پیشرفت کنید. اگر حس می کنید که شغلتان برایتان رضایت نمی آورد، شک نکنید و استعفا دهید و کار دیگری انجام دهید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین شهریور

شهریور

طالع بینی امروز شما نشان می دهد شما از اینکه شناخته شوید نمی ترسید و در واقع از این قضیه خوشتان می آید. امروز می توانید با مهارت های خود در رهبری پز بدهید. شما به امروز نظم می دهید. مسئولیت های خود را می پذیرید و هوش شما کمکتان می کند تا با چالش های روز مبارزه کنید. متواضع باشید و سادگی را در کارهایتان پیاده کنید. امروز برای موفق شدن در رابطه با فرد خاصی باید تیزهوش و زرنگ باشید. اگر در مهمانی یا مناسبتی اجتماعی شرکت می کنید، باید ذهن بازی داشته باشید. برای آنکه رابطه ای در چشم شما جالب و ارزشمند جلوه کند باید گفتگوی جالب و هیجان انگیزی داشته باشید. فرد مقابل شما دل رئوف و مهربانی دارد. تلاش کنید تا این رابطه شکل بگیرد.

طـالـع بینی روزانـه متولدین مهر

مهر

 

طالع بینی امروز شما می گوید باید هنگام صبح نیازهای شخصیتان را برطرف کنید. برای ارزیابی و سبک سنگین کردن شرایط مالی وقت را تلف نکنید، خیلی به جزییات فکر نکنید. نتیجه تلاش هایتان به میزان زیادی توسط اینکه چقدر اجتماعی هستید، چقدر برای یادگیری چیزهای تازه آماده اید و چقدر برای انتخاب همراهان توانا هستید تعریف می شود. در نیمه دوم روز تغییرات و اخبار جدید انتظارتان را می کشند. اماده باشید که هم هم به سوالات سریعا پاسخ دهید و هم نظر خود را بسازید. ممکن است با شریک یا دوست خود یک مشاجره کوتاه داشته باشید. اگر بتوانید به شرایط در زوایای مختلف بنگرید همه چیز به راحتی حل خواهد شد.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین آبان

آبان

طالع بینی امروز شما نشان می دهد اکنون که ماه به نشانه برج شما بازگشته است، ممکن است احساسات شما با منطقتان تضاد داشته باشند. تلاش کردن برای حل این مشکل باعث خوشحال شدن شما نخواهد شد، برای اینکه حتی زمانی که شما در مسیرهای مختلفی پیش می‌روید نیاز دارید که هم به عقلتان رجوع کنید و هم به حرف دلتان گوش بدهید. لزومی ندارد که خودتان به تردیدهایتان فکر کنید، مگر اینگه فکر کنید حتماً باید یک اولویت را در نظر داشته باشید. وقتی که نتایج فعالیتهای شما آشکار می‌شود، در روزهای آینده وقت شما آزادتر خواهد شد.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین آذر

آذر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد در نیمه دوم روز اتفاقات بروفق مرادتان خواهند بود. شاید از دوردست نامه ای دریافت کنید یا تصمیم بگیرید که به دوستی که از شما دور است نامه بنویسید. ممکن است شرایط پیش بینی نشده خبرهای خوب را به کامتان تلخ کنند، ولی قادر خواهید بود که از پس همه چیز برآیید. در ساعات عصر باید عکس العمل سریعی به اتفاقات داشته باشید و خیلی خلاق فکر کنید. همچنین باید قضاوت بی تعصب و مهارت اجتماعی بالایی داشته باشید. اگر فروتن، کمرو، کند و مستعد رویاپردازی هستید باید از ملاقات با افراد جدید، کار با کارهای اداری مهم و حتی خرید های بسیار مهم اجتناب کنید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین دی

دی

در طالع بینی امروز شما آمده امروز از افرادی که شبیه شما هستند چیزهای زیادی یاد می گیرید. آنها می توانند به راحتی ایرادها را تشخیص دهند و ریشه مشکل را پیدا کنند. سعی کنید ذهن بازی داشته باشید و با موقعیت سازگار شوید و قبل از آنکه دیر شود اقدامی بکنید. نگذارید امروز عناصر غیرعادی در شخصیت کسی شما را از شناخت بهتر هم باز دارد. امروز باید آزادانه در مورد عادات و سرگرمی های عجیب او سوال کنید و با هم حرف بزنید. شاید شما گاهی در مورد چیزهایی که تأیید می کنید محتاط شوید، ولی اگر می خواهید در رابطه با او دچار مشکل نشوید باید احتیاط و محافظه کاری را کنار بگذارید.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین بهمن

بهمن

طالع بینی امروز شما نشان می دهد ممکن است شما در مورد احساسات خود حالت تدافعی داشته باشید و اصلاً دلتان نخواهد در مورد چیزهایی که ناراحتتان می‌کند بحث کنید. اما ممکن است شما به سمت افشا کردن حقایقی که می‌بینید سوق داده شوید، که این موضوع مغایر با خواسته‌های شما است. درابتدا این موضوع شاید شما را ناراحت کند. ولی بالاخره خواهید فهمید که توانایی این را دارید که بدون هیچ مشکلی در مورد آنچه در ذهنتان می‌گذرد صحبت کنید و در عین حال دیگران هم هنوز شما را دوست خواهند داشت.

 

طـالـع بینی روزانـه متولدین اسفند

اسفند

طالع بینی امروز شما نشان می دهد امروز شما دوست دارید برای همه چیز برنامه ریزی کنید. دوست دارید کنترل همه چیز در دستتان باشد. باید به اطرافیان خود هم گوش کنید. مدتی بی خیالش شوید، حتی با آنکه به این کار عادت ندارید. باید شخصیت خود را گسترش دهید. امروز شانس ملاقات با فرد بسیار جالبی را دارید، شاید از طریق اینترنت یا در مهمانی یا در مناسبتی اجتماعی. البته اگر در مهمانی هم او را ببینید ظاهر او نیست که شما جذب می کند، بلکه طرز فکر او شما را شیفته می کند. در طول مکالمات تان با هم شخصیت عالی او مشخص می شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟