طالع بینی ازدواج متولدین فروردین

فروردین

 

مرد متولد فروردین : مرد متولد این برج را با جملات جالبی توصیف کرده اند. ( رعد و برق، مشعل پرنده، منبع نیروهای صادق و رک و راست). او برای زن می تواند یک آن بسیار هیجان انگیز و گرم و ایده آل باشد و یک آن دیگر سرد و یخ و بی تفاوت وگریزان. در ازدواج با او باید مراقب باشید.

 زن متولد فروردین : در حالی که او چنان مجذوب دنیای خاص خویشتن است که در عمل فقط آن را همه چیز زندگی می داند . او بیش از هر زن دیگری در این دنیا می تواند بدون مرد زندگی کند.طبیعی است که زندگی بدون مرد ، مفهومش زندگی بدون احساسات عاشقانه نیست.

 

طالع بینی ازدواج متولدین اردیبهشت

 

اردیبهشت

مرد متولد اردیبهشت : وای به روزی که برنجد ، وای اگر قهر کند. مرد مترلد اردیبهشت دیر ناراحت می شود واگر ناراحت بشود دنیا را به هم می ریزد. او زنی شوخ و شاداب، ظریف و زنانه ، عاقل و سیاستمدار و مهربان و خانه دار را بسیار دوست دارد.

زن متولد اردیبهشت : از بسیاری جهات نمک زندگی محسوب می شود. او مخلوطی است از کلیه خصوصیاتی که مردها در جستجوی خویش می باشند و کمتر پیدایش می کنند.

 

طالع بینی ازدواج متولدین خرداد

خرداد

 

مرد متولد خرداد : تمام تردیدهای اجتماعی که قبل از ازدواج با او داشتید، سریعا از بین می روند، با وجود این هیچ بعید نیست که اگر صبح روز شنبه او را برای خرید نان به خارج بفرستید، تا یکشنبه ظهر برنگردد.

زن متولد خرداد : او گاهی خانه دار، گاهی تنبل، گاهی جذاب و دلربا، گاهی غمگین و متاثر، گاهی پر حرف و پر سفسطه، گاهی خاموش و کم حرف است.

 

طالع بینی ازدواج متولدین تیر

تیر

 

مرد متولد تیر : تا آخر عمر بچه مادر خود باقی می ماند و سعی می کند همسرش مانند مادرش باشد.

زن متولد تیر : در عرض ماه سه چهار مرتبه بد خلق و خوش خلق می شود و گاهی قهر می کند و در لاک خود فرو می رود. اگر با شما دعوا و اوقات تلخی کرد،‌ برای آشتی کردن هرگز پیشقدم نمی شود.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مرداد

 

مرداد

مرد متولد مرداد : موضع او به احتمال خیلی زیاد در وسط صحنه و در میان جمع دوستان و آشنایانی است که پیوسته از وی تعریف و تمجید می کنند.

زن متولد مرداد : او تشنه زندگی اشراف منشانه و پرتجمل است.جذابیت او به حدی است که به سهولت در دل اطرافیان جا باز می کند و در دوستان تأثیر بسیار مطلوب به جای می گذارد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور

شهریور

 

مرد متولد شهریور : عشق واقعی او ، عشق به کار، عشق به مسئولیت و عشق به یاری رساندن به درماندگان است و این عشق چنان در او شدید است که اگر موقعیتی برای ابراز آن پیدا نکند، جدا دلگیر می شود.

زن متولد شهریور : درباره او زود قضاوت نکنید،‌ خوبی ها و بدی های او برایتان خیلی زود روشن خواهد شد و بعد ببینید که چطور آدمی است.درباره این موجود پرشور رک و راست خیلی چیزها وجود دارد که شما باید بدانید.

 

طالع بینی ازدواج متولدین مهر

 

مهر

 

مرد متولد مهر : اگر شوهر شما متولد مهر است،‌ می توانید به خود ببالید که هوشمند ترین مشاورین جهان را در جوار خود دارید، او مناسب ترین و منطقی ترین راه حل ها را برای مسائل شما پیدا می کند،‌ اما این حرف مفهومش این نیست که به خواسته های کودکانه شما نیز جواب مثبت بدهد، در چنین مواردی او راه چاره خوبی عرضه می دارد.

زن متولد مهر : خیال نکنید که اگر با یک زن متولد مهر ماه ازدواج کنید،‌ یک قاضی یا یک دادستان مرد را به خانه خواهید آورد. به هیچ وجه اینطور نیست، ظرافت های زنانه او آنقدر زیاد، جالب و دل انگیز است که هرگز باعث سلب آسایش شما نخواهد شد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آبان

 

آبان

 

مرد متولد آبان : روحیات او با آرامش و سکون و بی حالی سازگاری ندارد و مدام در جست و جوی هدف های تازه و ترقی و تعالی دادن کار خود و بالا بردن سطح درآمد و زندگی خود و خانواده است.

زن متولد آبان : اگر عاشق زنی هستید که در این ماه به دنیا آمده باید مراقب زندگی خود باشید. منظور از این حرف آن نیست که او موجودی خشن و فاقد ظرافت های زنانه است، درست برعکس او به قدر کافی طنازی دارد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین آذر

 

آذر

 

مرد متولد آذر : لحظه ای او را می بینید که شمشیر به دست و سوار بر اسب سفید به وسط میدان می تازد تا به رتق و فتق امور بپردازد و اندکی بعد او را مشاهده می کنید که خود را به اصطلاح ، نخود هر آشی می کند و پابه پای تمام برنامه ها نقشی ایفا می نماید.

زن متولد آذر : شاید بهترین توصیف زن متولد آذر این باشد که بگوییم او زنی نیست که انتظار داشته باشید مطابق میل شما حرف بزند و چه بسا که گاه و بیگاه از لحن نیشدار او آزرده خاطر می شوید و در مقابل هر چند گاه یکبار آنچنان جملات زیبا و دل انگیز از دهان او خارج می شود که شما با شنیدن این جملات، روزگار را به خوشی طی خواهید کرد.

 

طالع بینی ازدواج متولدین دی

دی

 

مرد متولد دی : دیواری به ظاهر غیر قابل عبور به دور خود می کشد، او در عین حال تا حدی خشن و بسیار مصمم است.

زن متولد دی :  از لحاظ شغلی با هر کاری قابل تطبیق است. ممکن است مسئول یک بخش از موزه یا خواننده اپرا یا فروشنده یک سوپر مارکت یا معلم یک مدرسه و یا زنی خانه دار با مشکلات باشد. در منزل هم ممکن است همکار و مشوق صمیمی شوهرش یا مطیع بی چون و چرای او باشد، به این ترتیب صدور یک حکم کلی درباره چنین موجود متنوعی واقعا غیر ممکن است.

 

طالع بینی ازدواج متولدین بهمن

بهمن

 

مرد متولد بهمن : وقتی پای دوستی در میان است، شما می توانید به طور نامحدود روی او حساب کنید، اما عشق برای او چیز دیگری است.رفتار یک پسر جوان متولد بهمن با شما در هیچ صورتی مشابه رفتار پسران دیگر نیست.

زن متولد بهمن : شما می توانید با یک زن متولد بهمن رابطه ای بسیار شاد و حسنه داشته باشید اما به خاطر بسپارید که او در امر عشق نیز مثل هر چیز دیگری مجموعه ای از تناقضات است.

 

طالع بینی ازدواج متولدین اسفند

اسفند

 

مرد متولد اسفند : اگر مرد متولد اسفندی بر سر راه شما قرار دارد و این احتمال است که روزی هر دو دارای یک نام خانوادگی بشوید، سخت مراقب باشید زیرا در صورت وقوع یک چنین رویدادی برای شما حد وسط وجود نخواهد داشت یا آینده ای بسیار درخشان خواهید داشت و یا به کلی آن را در هم خواهید ریخت.

زن متولد اسفند : به جرات می توان ادعا کرد که زن متولد اسفند، به عنوان یک زن، از بسیاری جهات بی نظیر است. او نه تنها کسی نیست که بخواهد بر مرد زندگی خود حکومت داشته باشد و چنین آرزویی حتی در اعماق قلب وی نیز وجود ندارد بلکه حاضر است با بردباری بی نظیری تمام خود خواهی های یک مرد را تحمل کندبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟