فال و طالع امروز 17 آذر + فیلم

به گزارش رکنا، فال روزانه به اتفاقاتی که ممکن است در طول روز برای شما پیش بیاید اشاره دارد. فال روزانه از فال های رایج در بین مردم است. فال روزانه و هر فال دیگری به طور صد درصد به تمام اتفاقاتی که در زندگی برایتان رخ می دهد اشاره ندارد. فال روزانه به متولدین ماه های مختلف سال توصیه های جالبی کرده است. فال روزانه خود و عزیزان تان را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

فال روزانـه شخصی متولدین فروردین

فال فروردین روزانه

فال روزانه شما نشان می دهد که امروز دچار خیالات واهی شده اید اما اگر دست از خیال پردازی برداید همه مشکلات خود به خود حل خواهد شد. درست است که باید برای خودتان هم وقت بگذارید اما اگر از واقعیت ها فرار کنید در طولانی مدت چیزی عوض نخواهد شد و شادی به سراغ تان نخواهد آمد. به جای اینکه وقت تان را بیهوده تلف کنید، سعی کنید تا بهترین افکارتان را به واقعیت تبدیل کنید. اگر می خواهید به ستاره ها دست پیدا کنید باید اول از همه یک نردبان بسازید!

فال روزانـه شخصی متولدین اردیبهشت

فال اردیبهشت روزانه

فال روزانه شما نشان می دهد که امروز یک روز ویژه است، زیرا می توانید دست به یک کار فوق العاده بزنید، مثلا خلق یک اثر هنری یا تزئین محل کارتان اما ممکن است که فعالیت های روزانه وقت تان را بگیرد و نتوانید به امور هنری بپردازید. به شما توصیه می شود هنرتان را با کاری که باید انجام دهید پیوند بزنید. جلوی افکاری را که به سرتان می زند نگیرید، این استعداد هنری تان را با خلاقیت به کار بگیرید تا دنیا را به جایی تبدیل کنید که بسیار زیباتر از قبل شود.

فال روزانـه شخصی متولدین خرداد

فال خرداد روزانه

فال روزانه شما نشان می دهد که امروز باید به خودتان افتخار کنید، زیرا این قابلیت را دارید که همه چیز را با دقت بسنجید و مهم ترین امور را برگزینید. این فرآیند دسته بندی کردن اطلاعات چیزی است که فعلا باید با آن دست و پنجه نرم کنید. چیزی که این قابلیت را به شما داده قدرت عقل و منطق نیست بلکه این رویاهایتان است که بیش از پیش فعال شده است. پس سعی نکنید که افکارتان را مهار کنید بلکه از این فرصت استفاده کنید، زیرا ممکن است در طولانی مدت به نفع تان باشد. از ضمیر ناخودآگاه تان بهره بگیرید، چراکه موجی از فرصت های شگفت انگیز را پیش روی تان قرار خواهد داد.

فال روزانـه شخصی متولدین تیر

فال تیر روزانه

​فال روزانه شما نشان دهنده این است که امروز باید خیلی دقیق پیام تان را منتقل کنید، زیرا موفقیت یا شکست شما به این قابلیت بستگی دارد. حواس تان باشد که مسیر خلاقیت تان را با نظم و ترتیب بیش از حد خراب نکنید، بگذارید همه چیز خود به خود اتفاق بیفتد. به این ترتیب کارآمدتر خواهید شد، البته اگر دست از سرسختی بردارید. چنین رویکردی کمک تان می کند تا پیام تان را موثرتر انتقال دهید. بر اساس متن از پیش تعیین نشده حرف نزنید بلکه اجازه دهید که همه چیز طبیعی به نظر برسد.

فال روزانـه شخصی متولدین مرداد

فال مرداد روزانه

فال روزانه شما نشان می دهد که امروز از خودتان خیلی مطمئن هستید اما ممکن است ناخواسته به تردید و گمراهی کشیده شوید. به نظر می رسد که نمی توانید برای عملی کردن اهداف تان از انگیزه های هنری که در سر دارید استفاده کنید. نیاز دارید که به اطلاعات خاصی دست پیدا کنید اما حواس تان باشد که این احساس نیاز مانع راه تان نشود. امروز به نفع تان است که دانشمند گونه عمل نکنید بلکه فیلسوفانه جلو بروید تا بین رویا و واقعیت تعادل برقرار کنید.

فال روزانـه شخصی متولدین شهریور

فال شهریور روزانه

فال روزانه شما نشان می دهد که اهدافی که در سر دارید برای متمرکز شدن روی کاری که در پیش گرفته اید کافی نیست. به نظر می رسد دست به هر کاری که می زنید نتیجه عکس می گیرید، یعنی بیشتر حواس تان پرت می شود و نمی توانید به تعهدات عمل کنید. بهتر است سراغ کسی بروید که می تواند کمک تان کند، در غیر این صورت مجبور می شوید که بعدا بهای سنگینی را بپردازید. به نفع تان است که اول وظایف تان را انجام دهید و بعد به کارهای دیگر بپردازید.

فال روزانـه شخصی متولدین مهر

فال مهر روزانه

فال روزانه شما می گوید که شما استاد کنار گذاشتن خواسته های کوتاه مدت به نیت رسیدن به اهداف بلندمدت هستید. امروز هم در چالشی دشوار بین انجام وظایف و مسئولیت های حرفه ای یا رفتن به دنبال عشق تان و بیان احساساتی که نسبت به او دارید گرفتار شده اید. این تصمیم شاید کمی دشوار باشد و نیاز داشته باشید کمی به این موضوع فکر کنید. اولین قدمی که در راه رسیدن به خواسته های خود باید بردارید داشتن شجاعت کافی برای رها کردن چیزهایی است که لازم ندارید. خاطرات شما را به سمت عقب و رویاها شما را به سوی جلو پیش می برد. امروز بادهای موافق در حال وزیدن است، حواس تان باشد که از ابتدای راه جهت خود را به درستی انتخاب کنید.

فال روزانـه شخصی متولدین آبان

فال آبان روزانه

فال روزانه شما نشان می دهد که انرژی امروز به گونه ای است که به شما اجازه نخواهد داد برنامه ثابت و دقیقی داشته باشید، پس زیاد نگران تنظیم برنامه هایتان نباشید زیرا این کار مانند تلاش برای گرفتن یک ماهی لیز با دست های روغنی خواهد بود! خودتان را خسته نکنید و ماهی را رها کنید. بعدا هم اگر نیاز داشته باشید خواهید توانست یکی دیگر را بگیرید. احساس می کنید که امروز موقعیت تان در گروه های اجتماعی که عضو هستید تضعیف شده و انگار دیگران می خواهند شما را خط بزنند، به همین دلیل هم نگران موقعیت خودتان هستید. شما عضوی نیستید که بشود به سادگی نادیده گرفت، یادتان باشد که وقتی یک فیل در اتاق باشد نمی توان تمام مدت در مورد مورچه ها صحبت کرد.

فال روزانـه شخصی متولدین آذر

فال آذر روزانه

فال روزانه شما نشان می دهد که امروز به نفع تان است هرچه زودتر بیدار شده و راه بیفتید، شما هیچ وقتی را برای از دست دادن ندارید. ذهن تان تمام روز درگیر کارها و وظایفی خواهد بود که به عهده دارید اما این وضعیت هیچ مشکلیرا برایتان ایجاد نخواهد کرد. شما برای رویارویی با هر موقعیتی که برایتان پیش بیاید آمادگی کامل دارید و فشار کاری با در نظر گرفتن قدرتی که امروز در وجود خود احساس می کنید برایتان آزاردهنده نخواهد بود. شما با تکیه بر احساسی که دارید می توانید با دیگران به سادگی ارتباط برقرار کرده و ایده هایتان را با آنها در میان بگذارید. انرژی خود را برای به دست آوردن محبوبیت هدر ندهید، شما کارهای واجب تری را برای انجام دارید.

فال روزانـه شخصی متولدین دی

فال دی روزانه

در فال روزانه شما آمده است که امروز رویاها و افکارتان به روی حقیقت سایه انداخته و خبری از منطق و واقع بینی همیشگی شما نیست. با این حال حقیقت این است که پرداختن به رویاهایتان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، چراکه این کار به زندگی شما معنا می بخشد و به شما انگیزه می دهد تا برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش کنید. اگر مسائل کاری ذهن تان را درگیر کرده بد نیست در خلوت و به صورت جدی به آنها فکر کنید. شاید خطرهایی شما را تهدید کند ولی در زمینه حرفه ای اتفاقات خوبی در انتظارتان است، پس با دقت و درایت برای آنها برنامه ریزی کنید. به آنچه حس ششم تان به شما می گوید اعتماد داشته باشید زیرا امروز می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

فال روزانـه شخصی متولدین بهمن

فال بهمن روزانه

فال روزانه شما می گوید که امروز در حالی که دارید مسیر خود را به سوی موفقیت ادامه می دهید، احساس می کنید که شکست ناپذیر هستید. شما اهداف بسیار بالایی دارید و اعتماد به نفس محکمی که دارید نقطه قوت شماست اما متاسفانه نمی توانید شور و هیجان فعلی خود را برای همیشه حفظ کنید. امروز شما نمی توانید به راحتی روی هیچ کاری تمرکز کنید. مدام از یک شاخه به شاخه ای دیگر می پرید و دنبال هیچ کاری را تا آخر نمی گیرید. دیگران هم زیاد نسبت به شما و احساسات تان از خودشان همدردی نشان نمی دهند، پس انتظاری از آنها نداشته باشید چون با این کار تنها زمینه دلخوری و ناراحتی خودتان را فراهم خواهید کرد.

فال روزانـه شخصی متولدین اسفند

فال اسفند روزانه

فال روزانه شما نشان می دهد که امروز برای شما روز خیلی خوبی خواهد بود. این روز زیبا را جشن بگیرید. اتفاقات بسیار خوبی برایتان پیش خواهد آمد. اعتماد به نفس تان بالاست و حال و هوای خودتان هم خوب است. همین حال امروزتان دیگران را جذب شما خواهد کرد و فرصت هایی را نیز برایتان به همراه خواهد داشت. تقریبا هیچ حد و مرزی برای شما وجود ندارد. تنها چیزی که باید حواس تان به آن باشد این است که رفتارتان بیش از حد مغرورانه نباشد.

کدخبر: 952591 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟